Jsem blbá kočka!

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:848
Počet zobrazení:7 575
Jaké to je být kočkou? V tomhle krátkém videu získáte pohled na její život a pochopíte, že pro kočku je každý den super. :) Je to trochu ostřejší píseň, takže video není vhodné pro osoby mladší 18 let! Máte radši kočky nebo psy?

Přepis titulků

Do prdele, už je zase novej den, zas ten nejlepší den na světě. Protože jsem zkurvená blbá kočka, vím úplné hovno a netuším, jaké je to být smutná. Myslím, že budu bezdůvodně pobíhat kolem a budu se tvářit zaneprázdněně. Vůbec netuším, jak je svět na hovno, protože ničemu nerozumím. No ty vole, ten týpek mi přinesl jídlo! Nedá se to žrát, ale já si to neuvědomuju.

Teď seru do krabice, protože mi je všechno u prdele a ten týpek to za mě vyhodí. Teď si lehnu tady a teď zase tady, protože nemusím platit žádný zkurvený účty. Někdy se dívám z okna, protože jsem úplně tupá. No nekecej! Kousek papírku! Netuším, jak zbytečná jsem a nemám páru o tom, že chcípnu. Teď musím jít spát a odpočívat, protože zítra je ten nejlepší den na světě!

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (101)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Epickej song :D

191

Odpovědět

až tak úplne to pravda nie je, pretože originál mačka chodí loviť myši, potkany a kadejakú inú háveď, my sme mali takú čo odišla a vrátila sa po týždni s kopou nalovených zvierat, ktoré nám položila pred dvere (ktovie možno to myslela tak aby sme videli, že dačo robí). Toto video pasuje len na rozmaznané kastrované/sterilizované mačky, ktoré ani neodchádzajú z domu. Inak súhlasím so Zločincom :-D

182

Odpovědět

To je pravda... Kočky se jen válí, je jim všechno jedno, otírají se ti kolem nohy, jen když chtějí nažrat nebo pustit ven... Doma máme jednu- Britskou. Prostě přijde z venku domů, člověk jí vyčeše a umyje tlapky, dá jí nažrat- dá jí ty největší pochoutky, a ona se pak nacpaná nenechá ani pohladit, v****e se do kočkolitu, (pak to páchne po celým domě) a nakonec když někdo vchází z venku do domu, tak jak otevře dveře, rychle utíká jako o závod. Pak na mě rodiče křičí, že jí trápím, chudinku. Mrcha jedna chlupatá. Doba kdy vydrží u nás doma? 4 minuty.
Ale když už, je lepší pořídit si kocoura.

186

Odpovědět

však zločinec má pravdu ;) nač tolik mínusů? Někdo chytrej (už si nepamatuju jméno) kdysi poznamenal "vesmír je možná konečný, za to lidská blbost je nekonečná" a měl pravdu

192

Odpovědět

idealni je mit kocku i psa :D psa ktery te posloucha a kocku ktera te ignoruje :D

184

Odpovědět

Opravdu je mi moc líto toho chudáka, co tohle vyplodil. Nejspíš mentální impotent :(

2023

Odpovědět

Zločinec .. tak to toho víš o životě hodně málo :P ..

184

Odpovědět

Nejsem si jistej jestli jsou kočky hloupé. V některých věcech jsou zvířata lepší než lidi. Nejsou u nich znásilnění, žádné války za použití zbraní hromadného níčení atd.

1925

Odpovědět

Kočky vládnou, psi jsou sluhové :-D

2012

Odpovědět

čičííííííííííííííí :D

194

Odpovědět

Kočky jsou mrchy. Psi vládnou

1838

Odpovědět

a proto pes: nejlepší přítel člověka.

186

Odpovědět

obojí... důležitý je charakter :)

190

Odpovědět

Kočka je roztomilá, ale ta písnička je trosku blbá, ani se to nerýmuje... :-/

195

Odpovědět

jéé sory já se díval o stránku zpátky :D

190

Další