Češi: Národ pivařů

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:7 369
Počet zobrazení:127 740

Výjmečnost České republiky si snad nemusíme připomínat. Nejen, že jsme nejlepší hokejisté, ale také máme jednu kvalitu, ve které strčíme do kapsy kdekoho. Jakou? Jak už název napovídá, jedná se o naše pivo a pivaře. O naše steroidy, které tak krásně formují naše břišní svaly. Velice povedený "dokument", sympatické zvukové pozadí a skvělé filmové zpracování.

Přepis titulků

ČESKÁ REPUBLIKA UVÁDÍ V nekonečné temnotě a tichu vesmíru... se nachází jedno místo na planetě Zemi, které je známé jako pupek světa. Tím místem je Česká republika, domov Čechů, kteří drží světový rekord v pití piva. A vy můžete vidět, proč Češi říkají, že pivo dělá hezká těla. ŽIVOT V NÁRODU PIVAŘŮ Takže stručně řečeno: Všechno v České republice má nějakou spojitost s pivem.

Jistě, toto je Česká republika, ne Československo. Češi a Slováci se v roce 1993 rozdělili. Někdo řiká, že je to proto, že Slováci pili málo piva. Toto je nejdůležitější město ze všech... Plzeň. Původní zdroj Pilsneru. A město, které dalo jméno nejpopulárnějšímu typu piva na celém světě. Praha, hlavní město republiky a jedno z nejoblíbenějších měst na světě, je živoucím muzeem architektury.

A pokladnicí kultury. Češi dokáží být skvělými umělci... a designéry. Také jsou pyšní na svůj filmový průmsl. A také říkají: "Co Čech, to muzikant." Není divu, když se zde narodil Dvořák, Janáček a Smetana. Život v tomto národu pivařů má mnoho výhod.

Například, Češi nepotřebují v autech airbagy. A takhle vypadá typická návštěva českého fitness centra. České ženy jsou vyhlášené krásky. A zatímco pivo dělá hezká těla, o tmavém pivu se říká, že dělá... Bohužel, konzumace tmavého piva stále klesá. České pivo je zdravé, proto také Češi vždy říkají: "Na zdraví!" A světoznámý český sklářský průmysl? Je zřejmé, proč Čechy tak zajímá výroba skla.

Popravdě, Češi milují jakoukoliv práci, ze které dostanou žízeň. Takže by se dalo říci, že pro Čechy... hrdé občany pupku světa... je pivo středem vesmíru! Překlad: Jandis Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (454)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělé, zde v Torontu české pivo k dostání ale Staropramen zde vyschnul. Čekáme!!

30

Odpovědět

4K a FULL HD seriály online ke shlédnutí na: https://SerialHD.cz/

06

Odpovědět

Nic moc reklama.

14

Odpovědět

ten anonym Rudolf III. píše strašné blbosti a urážky. Myslela som si, že len na Slovensku máme botablbov (niektorých zo stáda), ale že aj Čech môže mať namiesto mozgu odpad v hlave, to som netušila. Pivo milujem, hlavne rezané a to video je krásne urobené a pravdivo. Želám tvorcom krásne a úspešné dni

83

Odpovědět

Skvělé. Je to vtipné a svižné, perfektně skloubené s muzikou. Při shlédnutí dostanu chuť na pivo.

20

Odpovědět

Moc hezky udělaný :) :)

10

Odpovědět

Prosim o dalsi informace z vaseho zdroje. Dekuje Jerman

00

Odpovědět

Není vůbec žádná pravda, že se Československo rozdělilo proto, že Slováci pili málo piva. Bylo to odpornou vlastizradou, kterou zkomplotovali Wenca wod Haflů, dhuhej Wenca wod Klauzů a Mééééééééééééééééééééčiar s Gáááááááááálem !!!

1839

Odpovědět

Jsi imbecil.

104

Odpovědět

Opravdu krásná reklama,je také namluvená česky?Zasloužíme si to,už jen za první slova reklamy.

191

Odpovědět

asi jako Stalin na stavbu pyramid.

113

Odpovědět

Tento krátký film velice dobře hodnotí české pivo.

Avšak lže o tom, že se Češi a Slováci v r.1993 rozdělili. Rozdělení Československa je dílem vlastizrádců Havla, Klause, Mečiara, Gála a dalších.

Havel neměl na kvalitu českého piva žádný vliv. Ještě v době, kdy Havel byl zavřený ve věznici na Ruzyni, bylo české pivo světově výborné.

Na Slovensku mají také dobrá piva. Jedním z lepších a méně známých je Bytčianský Popper a pak tradiční Hurbanovský Zlatý bažant. Na druhou stranu prešovský Šariš mně nechutnal.

3296

Odpovědět

Na Slovensku mají také dobrá piva. Jedním z lepších a méně známých je Bytčianský Popper a pak tradiční Hurbanovský Zlatý bažant. :D :D chcípni

1512

Odpovědět

Já nepiji pivo prakticky vůbec.. Takže..
Jinak 2:15 je překlep, průmysl - průmsl.
Díky

734

Odpovědět

jaj - jsem z toho dostala chuť na pivo :D

15210

Odpovědět

nejlepší je na tom hudba, ale co tam dělá Zimmer to fakt nevim

4614

Odpovědět

nevite nekdo co je to nakonci za hudbu?

2023

Odpovědět

Antonín Dvořák - Z nového světa

558

Odpovědět

4.věta!

481

Odpovědět

POPRVÉ za svůj život jsem hrdý na svůj původ!

7749

Další