Nejpříšernější letiště na světě je v PrazeThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:790
Počet zobrazení:13 312

Časopis Business Week tento týden zveřejnil svůj žebříček těch nejlepších letišť na světě a pochybnou ctí posledního místa se nemůže pochlubit nikdo jiný než Česká republika.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Časopis Business Week zveřejnil své každoroční hodnocení letových služeb. Na poslední příčce z hlediska spokojenosti zákazníků se umístilo pražské Mezinárodní letiště Franze Kafky, a to kvůli neustále zpožděným letům, nekvalitním službám a všeobecně tísnivé neosobní atmosféře. Podle průzkumu je let z tohoto letiště průměrně opožděný o 31 hodin déle, než při odletu z 2. nejhoršího letiště. Mluvili jsme s několika americkými turisty, kteří čekáním tam strávili týdny, či dokonce celé měsíce.

Zeptal jsem se u přepážky, odkud mi to letí a řekli mi, že letecká společnost, se kterou letím, neexistuje, a všichni mi říkají "S". Údajně je také obtížné se na letišti vyznat. Seznam stížností obsahuje pomalou kyvadlovou dopravu, která krouží kolem celého letiště a vysadí pasažéry tam, kde nastoupili, a extrémně dlouhé slepé chodby.

Odletová brána B2 je vedle B11 a brána B14 se nachází v terminálu F. Časopis také toto letiště řadí mezi nejhorší, co se zákaznického servisu týče, zaměstnanci jsou prý, cituji "naprosto lhostejní k potřebám cestujících". Pokud máte problém, vyplňte formulář pro stížnosti a vložte jej do obálky adresované nemocnici, v níž jste se narodili. V reakci na umístění byl zaveden systém oznámení, která mají předejít zmatku. Odlety přistávající brzy a přílety se zpožděním mohou být zrušeny nebo opožděny bez předchozího varování.

Letiště také začalo provozovat bezplatnou linku pro cestující, když však naši reportéři na číslo zavolali, dovolali se do kloboučnictví ve Stuttgartu. Cestující si také stěžují na frustrující bezpečnostní procedury, které zahrnují i zdlouhavý osobní pohovor. Pracovník ostrahy se mě asi 80 minut ptal: "Jste tím, kým tvrdíte, že jste?"

Pořád dokola, až mi konečně napsal na ruku "LHÁŘ" a nechal mě projít. Podle letištních úředníků jsou stížnosti nepodložené. Za všechny problémy si můžou cestující sami. Kdybyste se ujistili, že se řádně řídíte řádnými postupy, žádné problémy by nebyly. Řádně se řiďte řádnými postupy! Cestující negativně hodnotí i blízký Hotel Dostojevský, kde se valná většina z nich ubytovala kvůli zpožděnému letu a skončila zavražděním jednoho z hostů hotelu.

Dále: podstoupení vyšetření pro zjištění rakoviny je jedním z nejčastějších důvodů odhalení toho, že máte rakovinu. KRIZE S RUKOJMÍMI UŽ SE VLEČE NUDNÝCH 14 HODIN.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hi! This is my first time visiting your blog. I am glad that I found it since I find your writing interesting and I hope you can create more of this in the future. Thank you for sharing! Anyway if you are interested to play pc games now, you may download it for free at https://chrome.google.com/webstore/detail/the-sims-freeplay-for-pc/cnamgbpdhgbhlfgbjlgkjjbbfjbjicno and https://chrome.google.com/webstore/detail/dr-driving/klpjladfiellahjbhbpkgnnblpjbiebi

03

Odpovědět

Your share is the great knowledge I have gathered, you are an important person I admire, thank you https://run3sonline.com

03

Odpovědět

I like all your posts. You did the job really well. Thank you for the information, it helped me a lot. I hope there will be more or more items from you.

https://fnafgames.co

03

Odpovědět

Really nice and interesting post. I was looking for this kind of information and enjoyed reading this one.
Keep posting. Thanks for sharing http://qwop.online

06

Odpovědět

na druhe shlednuti i Zlocin a trest :)

190

Odpovědět

Neuvěřitelný..v každym záběru je tolik narážek a vtipnejch věcí :D

242

Odpovědět

wtf?

200

Odpovědět

přiznám se, že jsem Kafku nečetl, ale i tak mi to přijde divný, doporučuji vyzkoušet jiná letiště v Evropě... pak se uvidí :D

194

Odpovědět

Na tomhle je úžasné, jak je v každém záběru ukrytých několik fórů: ať už to, co říkají, narážky, různé nápisy, tabulky, ty turbo-hodiny, nebo zprávy co běží na spodní liště :-)

220

Odpovědět

Možná jsem hloupej, možná slepej, ale má tohle nějakou souvislost, na který je to založený? Nebo to vždycky někoho napadne a udělaj z toho něco srandovního? Nic proti tomu nemá, jenom jsem si už posledních několik dílů vůbec radši nepouštěl, protože mi nejde do hlavy ten smysl toho... :D nic neurážim, jenom prosim o vysvětlení a dělám ze sebe dobrovolně uplnýho debila... děkuji uctivě :D

218

Odpovědět

precti si Kafku :)

245

Odpovědět

+FaustAle jó, to jsem pochopil, že tam jsou narážky na díla od Kafky, ale myslim celkově, kde vezmou ten nápad. Například v tomhle videu, proč prohlásili pražský letiště za nejhorší? :D V jinym videu pak snad vyměnili vojáky za roboty či co... :D Je to na něčem podložený? :D Nejde mi to do hlavy...

1820

Odpovědět

tohle je jednoduše parádní :D

191

Odpovědět

To je dost starý video...ale dobrý.

2326

Odpovědět

Víc těch mínusů :-) za neurážející pravdu?

2320

Odpovědět

debilove v cesku by urcite mluvili takhle skvele anglicky tss

20106

Odpovědět

Jo, za to ty jsi světový borec. Z takových pitomců jako ty se mi dělá vždycky zle.

1914

Odpovědět

Stejně nejlepší jsou zprávy na konci, které přijdou za okamžik.

219

Odpovědět

Schválně (letošní maturanti) kolik narážek na díla Franze Kafky dokážete najít? ;) A neni to jen Proces :)

203

Odpovědět

S. a tak celkově celé :D

180

Odpovědět

Zámek

180
Další