Thumbnail play icon

Medojed na útěku

97 %
7. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 204
Počet zobrazení:118 835

Medojedy jsme si už na našem webu několikrát představili a víme, že se ničeho nebojí a klidně zaútočí i na skupinku lvů. Ukazuje se ale, že kromě své nebojácnosti mají i velkou dávku inteligence, jak se na vlastní kůži přesvědčili ošetřovatelé z afrického rehabilitačního centra pro divokou zvěř Moholoholo. Místní medojed Stoffel je totiž odborníkem na útěky, které byste od divokého zvířete opravdu nečekali.

 

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to zvíře OSVOBOĎTE!

41

Odpovědět

Asi by měli zvážit, jestli si to zvíře skutečně přeje bejt celej život zavřený v betonovým čtverci. Asi se snaží svým chováním něco říct, ale naše lidská inteligence asi bohužel nedosahuje jeho úrovně, abysme ho pochopili. Mně to video přišlo dost smutný.

120

Odpovědět

Asi bys mela zvazit, reagovat na veci o kterych nic nevis :)..jak je psano nize : Jde o rehabilitační centrum, které zachraňuje zvířata, a když to jde, tak je pak vrací do přírody...ale nase lidska inteligence bohuzel nedosahuje jeho urovne..tak porad jen pindame na veci o kterych vubec nic nevime a ani si nepokousime nic zjistit...ale delat soudce to nam jde =)

30

Odpovědět

Asi by měl zvážit výměnu ošetřovatele. To že ve výběhu zapomene hrábě se stane, ale že i lopatu a dokonce pneumatiku?

51

Odpovědět

Čas 3:35 :D nejlepší na celém videu :D :D :D

705

Odpovědět

Stalo by za zvážení s ním udělat celovečerák.

771

Odpovědět

stay medojed.

547

Odpovědět

Takovej měnší a chlupatější Kájínek :D

1033

Odpovědět

Díky za překlad každý další video se mnou potěší :D

1836

Odpovědět

z tohoto videa mám snad jediný pocit, ten omezený hajzl, co vězní to nebohé zvíře je snad hloupější, jak to zvíře, asi ho baví věznit cizí duši, doufám, že se mu to vrátí

38175

Odpovědět

díky za mínusy, ale argument a reakce žádná :) ...

9107

Odpovědět

+vintasonMrkni na celej dokument (odkaz na první stránce). Jde o rehabilitační centrum, které zachraňuje zvířata, a když to jde, tak je pak vrací do přírody ;). Stoffela si tam nechávají pořád, protože to je původně nechtěný mazlíček a v divočině nikdy nežil.

2003

Odpovědět

+vintasonProtože na tebe nemá smysl reagovat

600

Odpovědět

Wow, luxusní hodnocení :D 9,81 - to jsem tu snad ještě neviděla :D Že by to medojed dotáhl na nejoblíbenější video VideaČesky ? :D

1294

Odpovědět

Medojed - to je ta svinucha z "Bohove musi byt sileni" jak byla zakousla do ty boty a pak ho pronasledovala pul dne? :-)

584

Odpovědět


Odpovědět

+IbexDiky to jsem mel na mysli :-D

181

Odpovědět

Páni, to je borec :D Kdybych to neviděla na videu a jen slyšela, tak nevěřím ani slovu. Kdo by to řekl, že jsou tyhle malý potvory tak chytrý :D Postavte medojedovi výběh - je mu to u pr*ele :D

1644

Odpovědět

Stoffel měl smůlu, že ho při každém nečekaném útěku natočili na kameru :)

1752

Odpovědět

Všchno je hezké ale zapomínate na fakt že medojedovi je tu prd.le :D

2062

Odpovědět

Medojed má na rozdíl od ostatních afrických šelem stupeň ohrožení "málo dotčený". Náhoda? Nemyslím si. :-D

1562

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)