K čemu slouží Facebook

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:568
Počet zobrazení:7 882

Facebook zná v dnešní době už každý, to se mi nesnažte tvrdit opak. Ale málokdo asi ví, k čemu Facebook ve skutečnosti slouží...

Přepis titulků

Většina z vás už nejspíšněco slyšela o Facebooku. Možná už tam i máte svůj profil. Ale pro ty,co nevědí, co to je, Facebook je masivnímulti-playerová RPG hra, jejíž cílem je sbírat "přátele". Líbí se mi, protože jsem nikdyneměl moc přátel v reálném životě. Ale teď mám spoustupřátel na Facebooku. Mám jich ve skutečnosti tolik, že...

mi pomáhá si je řaditdo různých kategorií. Nevím, jestli to děláte taky... Moje skupina s nejménělidmi se jmenuje "Lidi, který někdy vídám naživo" Je to vlastně jen pár lidí z kostela. A chlápek,co vede potraviny na rohu. Jo, a Dane Geld, který trval na tom,abych si ho přidal.

Pak tady mám skupinu zvanou "Lidi z minulosti". Nejedná se o skutečnéhistorické postavy. Stále ještě neexistuje technologie, která by umožňovalasociální komunikaci s lidmi kteří žili před mnoha lety. Ačkoli až to bude možné, bude to docela úchvatný.

Ale ne. Tohle jsou lidi,který jsem znal ze školy, z univerzity,nebo z různých pracovišť, kteří se mnou z nějakéhodůvodu přestali komunikovat. A předpokládám, že se nám asinepodařilo zůstat v kontaktu proto, že jsme nemělivůbec nic společného. Ale teď samozřejmě mámeuž zase něco společného. A to, že jsme všichni na Facebooku. Moje největší kategorie se jmenuje "Lidi, co znám z různýchwebových stránek, se kterýma se nejspíšnikdy nesetkám".

Jsou to především lidi z YouTube a z Pitomých Internetových Argumentních Fór(PIAF) či Edith.com,jak je rádi nazýváme. Malej vtípek pro ty,co mají rádi akronymy a zesnulé francouzské pěvkyně. A poslední skupina se jmenuje"Dobře vypadající ženy", která se dále dělí na"Až příliš mladé", "Nepraktické nebo nedostupné" a "Potenciální".

Tohle je podle mě naFacebooku ta nejlepší věc. Při výjimečných příležitostech,kdy nemám večer co dělat, můžu vesele strávithodiny prohlížením fotek žen v této skupině a sledovat změnyjejich stavů.

Není nic lepšího, než zjistit,že se atraktivní žena právě rozešla se svým přítelem. Jasně, je to smutný.Ale je to smutek, podbarvený vzrušením. Uvidíme se na Facebooku. Překlad: bakeLitwww.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá jako penis s obličejem a ušima.

202

Odpovědět

kazdej hroti Facebook ale je to v lidech...

194

Odpovědět

No, ještě že už 5 měsíců FB nemám ! a sem za to rád .. sou tam jen ***** ! ;D

206

Odpovědět

Vis ono je jedno jestli mas nebo nemas facebook, jestli jsi stejne pecenej varenej na internetu:-DCoz samozrejme nemusi byt tvuj priklad,jen tim chci ukazat to. ze nekteri lide se chvastaji tim jak nejsou na fb a jak maji ted smysluplnejsi zivot a stejne ho travi na internetu..akorat ne na facebooku, to je pravda:-D

190

Odpovědět

Nejde to spustit...

197

Odpovědět

Už funguje napríklad aj taká prax, že prídete niekam na pohovor do práce a oni si vás potom preklepnú na FB, jednoducho sa snažia zistiť si o vás čo sa len dá, a že tam ľudia toho o sebe prezradia až moc, tak to je jasné. Mňa osobne FB ničím nazujal, je to totálna kravina, presne ako píše TencovivsechnonejlipXD. Presne preto tam vôbec nič nepozerám ani nevyhľadávam, ja mám rada jednoduchosť, cheche.

193

Odpovědět

A jak se na FB menuje ten týpek z toho videa? :D...

181

Odpovědět

je to docela děsiví až jakou pravdu má tohle video =D

191

Odpovědět

Výstižné..10/10

191

Odpovědět

ŠOKUJÍCÍ video po, kterém 10 z 10 lidí neusne !!!ZDE!!!

Chcete vidět již zmiňováné ŠOKUJÍCÍ video?

Musíte dodržet tento postup:

1. KLIKNI NA "TO SE MI LIBÍ"

2) Klikni vlevo, pod obrázkem na "Navrhnout přátelům".

3) Pozvěte všechny své přátele. Pokud jich máš spoustu a nechce se ti klikat, zadej následující kód místo webové adresy v prohlížeči a zmáčkni [Enter].
Všichni budou označeni a tobě stačí pouze zmáčknout tlačítko [Poslat]:

javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}

4) Klikni na "Zaslat pozvánky".

5) Video se odešlě v aktualizaci nebo do zpráv během několika následujících hodin.

Asi takhle to probiha XD

192

Odpovědět

Vite co na Facebooku uplne nejvic miluju ??? :) Stranka - Nejvtipnejsi video na svete , 100% se zasmejete - click - Musite kliknout na Libi se mi to , Musite pozvat vsechny sve pratele , pote se vam odkryje video ( splneno ) na videu byla stara babka ktera 5 min hladila psa NO NENÍ TO BOŽÍÍÍÍ ??? Jak ja miluju Facebook :) .

193

Odpovědět

VIdeo - dobre animace nestala za moc, ale dejme tomu .. ovsem, co se obsahlosti videa tyce, myslim, ze by bohate stacilo, kdyby video skoncilo po one vete "Facebook je masivni RPG s cilem nasbirat co nejvic pratel.." dal uz to byla nuda.. cekal jsem, ze se u toho zasmeju, ale bohuzel .. ode me jedna hvezdicka

2010

Odpovědět

Mohl by jsi to video dát prosím i na Youtube? A hodit sem link? Díky

194

Odpovědět

tak to je brutus mě pobavila hláška offline world :D

192

Odpovědět

hodně pravdivé video :) přesně tyhle věci mě napadají pokaždý, když vidim člověka, co má v přátelích tisícovky lidí. podle mě facebook a jeho idea, se kterou byl zakládán, už neexistuje.
jinak ten mohamedův profil je hodně vymakanej, jen si to musíte stopnout :D

191

Odpovědět

Ahojte ...ale ak neviem dobre po anglicky tak s Twitteru asi nič nebude, žee?... Tiež by ma zaujímal..

192

Další