Batman GoKavárna superhrdinů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:349
Počet zobrazení:13 243

Samotný Superman propadl frenetickému lovení virtuálních příšerek. Pokud jste někdy trávili čas s někým, kdo v tu chvíli zrovna Pokémon Go hrál, určitě si umíte představit, jak obrovskou radost z toho Batman má. 

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jé, máš na rameni Bulbasaura! Ty taky hraješ tu pakárnu? Ahoj, Bulbasaure. Teď koukej... zalízt do Pokébalu! Jo! Mám ho. Ne, zrdhnul. Herdek! Dostaneš maliny.

Tak. Hybaj dovnitř! Hybaj dovnitř! Hybaj dovnitř! - Co jsem komu udělal. - Tak hybaj dovnitř! Herdek! Hybaj, povídám! Mám ho. Ještě chvilinku á...

jo! - Mám ho. - Díky bohu... A pojmenuju si tě Bulba Fett. - Kolik ti je? - A tobě? Hodně, jinak bys taky hrál. - Proč bych to jako dělal? - Je to prča! A nic to nestojí. Prostě jen chodíš po městě a chytáš ty zrůdičky... - Nikdy nevíš, co najdeš! - To už dělám! Každou noc. Ty každou noc hraješ Pokémony?

Ne, chodím po městě a chytám zrůdy... Akorát nejsou ňuňatý a kreslený. - Všichni nejsou ňuňatý. - Já lovím zlý zločince. - Občas vypadaj dost divně... - Protože ohrožujou společnost. Můj problém je, že jsem na tu hru moc rychlej. Nikdy se mi ty vejce nevylíhnou! Co mám jako dělat, když si ta hra pořád myslí, že jedu autem? Tak pardon, že nelítám pomaleji, Pokémoni!

- Frustrující. - Posloucháš se vůbec? Stáhni si to taky, můžeme být spolu v týmu! Jsem v týmu Valor, protože jsem silnej a nosím červnou. Ale ty bys určitě šel k Mystic, co? Proč musíš mít vždycky něco extra? - Protože jsem Batman! - Herdek, já věděl, že to řekneš. - Nějak nám lenivíš. - Ne, někdo tu útočí na můj gym. No tak! Nedej se!

Přebral mi ho někdo z Instinctu. - Smutné. - Že jo! Kdo by šel k žlutým, proboha? - Díky za gym, Kale! - Herdek, Diano! - No, jen si hraj, puberťáku. - Moc vtipný! Stáhni si to. Už jsem ti řekl, že mám svoji vlastní. Batman Go. Sleduj. Zdá se, že Boomerang zkouší udělat banku.

Když sebou hodím, chytím ho. Prachy do tašky, Sheilo! Nemám na to celej den. Zase mi došly Pokébaly a nehodlám je kupovat ze svýho! Zjevně sis zapomněl hlídat svý okolí. A mimochodem... Jak to jde? Jsem Batman. Chceš prozradit... Ha, počkej chvíli. Joker...

Chytím je všechny.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Batman lvl. Over 9000

70

Odpovědět

Škoda, že už neukázali toho Jokera :/

121

Odpovědět

prosím, přeložte upřímný herní trailer na pokemony

40

Odpovědět


Odpovědět

+oko727mnuehehe... error.... pardon :D

10

Odpovědět

Já mám jen potřebu vyjádřit, že od článku slibující změny, který před nedávnem psal BugHer0, tu opravdu ty změny nastaly - a jsou na první pohled viditelné. Web konečně zase žije, videa pomalu ani nestíhám sledovat, ba co víc - konečně to jsou zase ZAJÍMAVÁ videa - ať už vtipná v o podobě stand-upů nebo Conana či Grahama + návrat Whose Line nebo více HISHE/Cyanidu, tak videa naučná... Dobrý výběr je asi vidět i na hodnocení jednotlivých videí. Navíc už proběhl nábor jak překladatelů, tak redaktorů a věřím, že další novinky budou následovat. Tímto bych tedy BugHerovi chtěla moc poděkovat, že díky němu můj oblíbený web opět tak nějak "povstal z popela" a doufám, že v tomto duchu se bude ubírat i jeho budoucnost. Ještě jednou velký dík!
Napsala bych "sorry for the long post here's a potato", ale žádný potato nemám, takže nic... :D

1012

Odpovědět

Přidávám se k poděkování :-)

110

Odpovědět

Na konci chybí titulky. Mohl bys je, prosím doplnit.

151

Odpovědět

jej, nevšim' jsem si, že je tam další scéna.
no. hotovo. :D

30