Batman proti zbytku světaU Padoucha

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:325
Počet zobrazení:12 049

Přichází mokrý sen snad každého geeka a filmového fanouška. Kdo by celý život nesnil o tom, jak Batman vymlátí duši z většiny stěžejních padouchů filmové historie?

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Být pořád tak zlým těžké je, na to krk svůj vsaď. Jak stále šířit nenávist, v tom mi, babo, raď. Zloděj, vrah a nebo žhář, všichni strachem blednou, když spatří tvoji tvář. Už od malinka byl jsi lhář. A od malinka zlým chtěls být, dobré skutky zmař, všichni strachem blednou, vidí-li tvou tvář...

Kýho šlaka, Batman! Nazdárek. Pěkná zašívárna. Kvůli komu jsi nás asi našel... Na mě nekoukejte! Vždyť parkuju na dně oceánu. Někoho stopovat musel!

Poděkujte Harley Quinn. Dal jsem jí štěnici na frňák. - Totální Totall Recall. - No fuj. Sebevražednej oddíl mě zavedl až ke dveřím. - Co? - No, máme tu pěkně pohromadě slušnou řádku bossů. Tomu říkám šťastnej den. Nebo noční můra... Nesnáším, když někomu hrdina vtrhne do skrýše.

Pořád dokola: "Zaplatíš za to, cos udělal!" Nebo: "Dnes to skončí." "Máš utrum, zlosynu!" - To nemají nic lepšího na práci? - Zjevně ne. Akorát se pletou do cesty a nenechají tě žít. - Hrdinové... - Víš, co dělá hrdina, Batmane? - Akorát šikanuje! - To je rozhodně pravda. Ve jménu spravedlnosti.

Tak jdeme na to? Nebo budete jen sedět a koukat? Zjevně je čas vetřelce zlikvidovat. - Zode! - Milerád. Kruci, má kryptonit! - Zlikvidooo... - Končím. Zaprvý... Pokud já vím, z něj má být Doomsday. A zadruhý...

Nic lepšího neumíš? Zabít. To je lepší. Bum! Bác! Tu! Máš! A teď kotoul! K noze! Jejda...

Rozpouštím se! HALe, otevři dveře! To bohužel nepůjde, Cobra Commandere. - Co?! - Batman mne přeprogramoval. Sakryš! - Avada Ke- - Batarang! Ještě se uvidíme, Batmane! Zbabělus Objevus!

Co to... Ale ahoj, čáryfuku! Prosím, detektive, nechte mě jít! Pích! Skočils mi na lep. Vůbec se nestyď nám pomoct, Thanosi. Ne. Furt není čas. Můžu si to půjčit?

Už je čas! Tak tohle už je k smíchu. - Vždyť jsem Batman. - Pif paf! A konečně tě mám! Ale no tak... Ty dneska jedeš! Usměj se trochu! Mlátí ho do minulosti!

Mě si ještě užiješ. Neuděláme něco? Nechal bych tomu volný průběh. Skončils? Skvěle, skvěle... Vedl sis dobře, Batmane. Fakt, jo? Dík, že sis všiml. Ach ano...

Cítím tvůj hněv. Skol mě svou nenávistí! - Pak bude tvá cesta k Tem... - Já tě přeruším, šourku. Já jsem na Temný straně. Jsem Temnej rytíř, gumo. Tak budiž. Rytíři. Je načase využít tvou jedinou slabinu. - Ahoj, Batmane. - Ahoj, Batmane. - Co to je? - Ženy...

- Ach ne! - Ahoj. - Ano! Já vím, že neodoláš. - Nejde jim nevěřit! - Je to tvůj osud. Jak je? Ty zrůdo! Jsem Batman... Chceš prozradit mou tajnou identituuu..?! Harley, jak ses dostala zpátky?! Jsem docela otravná.

Co se stalo? Co to... Kde to jsem?! Tohle je tvůj konec, Batmane. Vítej ve Vinném sklípku záhuby! Zde uchovávám své nejzlejší destiláty a dobrého přítele, který tě moc chce poznat. Seznam se. Čelisti. Čau, Batmane!

Už se na tebe moc těším! Obávám se, že jakmile tě řetěz ponoří do vody, Čelisti budou potřebovat párátko. Žraločí repelent tě nezachrání, Batmane. Těšíme se, až uzříme tvůj skon... Ale to máme smůlu! Jak naše zvyklosti velí, příhodně teď musíme opustit místnost a věřit, že zkáza bude dokonána.

A navíc je po zavíračce, a já už vážně chci domů. Nuže, pojďme! - Nikdy se nemůžeme dívat! - Koukej vypadnout. Sbohem, Batmane! Batmane! Jen pojeď! Příští stanice... žaludek! Ještě kousek...

Ňam ňam ňam ňam... A pak jsem utekl. - Jenom tak? - Jo. - Jenom tak. - Jak?! - No, vždyť jsem Batman. - A nikdo ti nepomohl. - Ne. - Nikdo? Ne. Nikdo. Úplně bez pomoci.

No, historka dobrá. Jo. - Ale všichni ti utekli. - O to přece vůbec nejde. Hlavně že jsem se zachránil. A pořád vím, kde se schovávaj. Pořád je můžu chytit všechny. - Příště nás tam půjde víc, jo? - Panebože, prosím! Málem jsem tam zkapal.

Všichni strachem blednou, když spatří tvoji tvář. Už od malinka byl jsi lhář. A od malinka zlým chtěls být, dobré skutky zmař, všichni strachem blednou, vidí-li tvou tvář... Tady píšou "vypnout a zapnout." - Vždyť jo! - Císaři Palpatine... Co chceš, HALe?

- Budu snít? - To je mi u řiti, koukej otevřít! Daaisyyy... - Daaisyyy... - Tohle je nekonečný! Jak já nesnáším hrdiny...

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bomba odkazy na prvního "hraného(seriálového) Batmana, hold to jsou znalci, žraločí repelent je klasika :-)

30

Odpovědět

vždycky jsem si myslel, že ten Zod/Doomsday je Edmund Blackadder...

20

Odpovědět

Nechapu co na tom vidite. Ani jednou sem se nezasmal, vubec mi to vtipny neprijde. Dokonce mi to prijde nudny. Zme strany proste ztrata casu :/

312

Odpovědět

Chtěl jsem se podívat, kterému z bodů Prvních 50 věcí, které bych udělal kdybych se někdy stal temným vládcem
odporuje jednání v tomhle videu a ONO TO TAM NENÍ. Alespoň v tom, co jsem našel: http://vlocka5555.blog.cz/0703/prvni-50-veci-ktere-bych-udelal-kdybych-se-nekdy-stal-temnym-vladcem
Zásadní opomenutí autora.

62

Odpovědět

Pokud skupina mých stoupenců krutě selže v zadaném úkolu, nebudu vymýšlet jiný složitý plán, ale použiju ten předchozí, v němž bude ošetřeno místo, na kterém posledně úkol selhal.

30

Odpovědět

To intro jako z Cheers :D

50

Odpovědět

Som tu jediný kto Zodda chápal prečo robil dané veci, fandil mu, a urobil by to isté ako on vo filme Man of steel? Konečne to nebol plochý Villan ako napr v Avengers, aha Zem, poďme ju zničiť a ostatný ma v poslednej chvíli zastavia a samozrejme že ma nezabijú , na to by som nenalákal deti do kina(narážam na Zoddov krk) :) On mal cieľ a uveriteľný dôvod, on len robil to k čomu ho jeho planéta vychovala...zaistiť aby Krypton a jeho obyvatelia doslova nevyhynuli ako dinosaury.

73

Odpovědět

To vypadalo na pěknou párty. Škoda, že jsem neměl čas zaskočit :-(

120

Odpovědět

Doufám, že sis užil lázně stejně jako já s tvojí dcerou.

140

Odpovědět

+BatmanPozdravuj rodiče

40

Odpovědět

Tieto videá ma strašne bavia :D vkuse sa zasmejem na batmanovi :D tie ich nápady sú jednoducho super :D

80

Odpovědět

Mno, Batman je Villain protoze porusuje zakony a stejne tak Superman. Oba by tam meli bejt.

16

Odpovědět

SPOILER: Přitom Joker jenom vlastně měl nepřiměřenou rychlost v SS :) a neutekl ale byl propuštěn zaměstnancem blázince.

20

Odpovědět

- Avada Ke...
- Batarang.

To mě pobavilo nejvíc! :D :D

230

Odpovědět

Boží, je to 1000x lepší než Suicide Squad a Batman v Superman dohromady.

320

Odpovědět

Tohle je úžasný. Víc takových!

291

Odpovědět

prvníííí

51

Odpovědět

prvníííí

111

Odpovědět

Gratuluji k tvému životnímu úspěchu.

140