Batman: Arkham AsylumUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:11 889

Trvalo to hodně dlouho, ale nakonec se objevila videoherní série, ve které hraje prim Batman a kterou je radost hrát. S hlasem Upřímných herních trailerů se dnes podíváme na zoubek prvnímu dílu této série.

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Mysleli jste si, že bude jednoduché udělat super videohru s Batmanem. Celých 20 let jste se však mýlili. Nyní se vraťte k senzaci z roku 2009, kvůli které všichni říkali: "Vídíš to, ku*va? Takhle se dělá hra s Batmanem!" Arkham Asylum. Vstupte do herního světa, který je postavený na hlavu, protože tady posledních 6 let DC vydává samé skvělé kousky a Marvel vůbec netuší, která bije.

Co mi to děláte? Batman je tu, aby záporákům nakopal prdel a řídil Batmobil, ale protože Batmobil se objeví až za další tři díly, tak bude akorát nakopávat prdele. Vrhněte se do centra dění s netopýřími aktivitami, jako je kopání do obličeje, hraní kuželek s těly nepřátel a jízda na prasátku. Jsem sama noc!

Užijte si návykový boj, inspirovaný Liamem Neesonem z 96 hodin, který vám dává pocit, že možná porušujete Batmanovo nezabíjení. To bude zítra bolet. Bojujte proti celému světu, Batman je totiž lapen na ostrově a nemá nic, co by mu pomohlo. Kromě milionu různých udělátek, sítě ventilačních šachet o velikosti Batmana, příhodně umístěných chrličů v interiérech, přímé linky na pomocnici Oracle, která je mistrem v hackování...

Přesměrovala jsem satelit, získali jsme termosnímky ostrova. A druhé Batmanovy jeskyně? No tak! Vstřebejte nádhernou detailní grafiku, která přivedla svět Batmana k životu, a pak ji ignorujte a půlku hry buďte v detektivním módu, což je instagramový filtr, který je efektivnější než Sherlock. Ale pořád realističtější než Assassin's Creed. Jak?

Prozkoumejte tajemné Arkham Asylum, kde logika komiksů požaduje, aby všichni záporáci byli na jednom a tom samém místě. A v nejméně šokujícím zvratu všech dob sledujte, jak se Joker vydá policii, i když je to ve skutečnosti lest. Batmana tak uvězní ve vězení, kde musí podstoupit sérii epických soubojů, například hra na honěnou s Killer Crocem v kanále, Fakt špatnej trip se Scarecrowem nebo ta chvíle, kdy se Joker napěchuje steroidy a změní se v obřího Jokera, a pak vás nutí bojovat s nohsledy.

To bylo na prd. Hrajte hru, která je opravdu zábavná, a navíc inspiruje skvělé prequely jako Arkham Origins a Shadow of Mordor. Je to první hra, která dostála Batmanově úžasnosti, když tedy pomineme Hádankářovy trofeje. S*át na ně. Hrají: Trouba Skywalker, Banův vláček, š, š, š.

Šílená klaunská p*čka, Bubákoruký Edward a nejlepší hlas Batmana všech dob. Musíš hned přestat. Promiň, Christiane Bale. Nikdy bys to normálnímu člověku nedal. Batman: Alcatraz.

Páni, Warner Bros. umí dělat videohry podle komiksů! No... Aspoň v téhle dekádě. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super video, no až na Origins sú pre mňa Arkham hry klenoty. Aj Knight. To ako Hamill tam dával je koniec. On si kradol celú hru pre seba ...Škoda Ivy :( Inak je tu niekde video na BVS ? Či nieje preložené ? Bude ? :)

00

Odpovědět

Hraní her je pro buzíky.

121

Odpovědět

To, že se ti líbí Batmanův zadek, hned neznamená, že jsi teplej ;-)

180

Odpovědět

souhlas, když jsem hru zapl, tak mě to totálně pohltilo :) ale bohužel ten poslední díl podle mého je hrozný... i ten hlas co má Batman .

40

Odpovědět

To ty první dvě hry byly super, po dokončení tohohle traileru jsem si musel ještě jednou dát Arkham Asylum. Ale ty poslední kousky už zdá se tak skvělé nejsou.

00

Odpovědět

+XardassCo se vám nelíbilo na Arkham Knight?

10

Odpovědět

+XardassDohral jsem teprve pred mesicem Arkham Origins a za sebe muzu rict, ze to je nejslabsi dil serie a vlastne ani nemusel vyjit. Jako prequel prakticky vubec nefunguje a celkove je ta napln takova nemastna neslana. Zrovna tohle mohlo byt fakt mistrovsky dilo, ale dohrano to je za 5-6h max kdyz se dela pribeh a hlavne souboje s bossy nejsou nijak epicky ani napinavy nebo zazivny. proste tohle je Deathstroke, poper se s nim, zabasni ho, chvilku pribehu a znova. a tak to je asi 7x. I 1. dil, ktery byl jen vetsi koridorovka mel vic zvratu a hlavne zajimavych postav. O konci dvojky s Jokerem jak se probudi v peci ani nemluvim

10

Odpovědět

+HabanszArkham Origins dělali oproti ostatním dílům lidi z jiného studia. Ani Jokera tam nedabuje Mark Hamill. B:AO jsem se vyhnul a hrál jsem jen ty od kluků z Rocksteady Studios.

10

Odpovědět

+WizardCzVim vim. A asi dost mozna proto to byl (z tech co jsem hral) nejslabsi dil a opravdu me dost zklamal.

00

Odpovědět

+WizardCz+WizardCz: B:AO si určitě zahraj.
Hra se hodně povedla. Atmosféra, příběh, souboje s bossy.
Až Arkham Knight se nepovedl, jak měl.

01

Odpovědět

Mě náhodou hledání trofejí bavilo. Šlo vidět že tvůrci měli hodně nastudované Batmanovské universum a ve hře byla i skvělá encyklopedie postav včetně jejich historie v komiksech.

120

Odpovědět

Parádna hra, len ma mrzelo, že som nenašiel všetky nahrávky z psychiatrických sedení s pacientmi - bol to veľmi príjemný doplnok hry.

100

Odpovědět

0:58 - je to night, ne knight. celkem znama batmanovka hlaska - I am vengeance...I am the night...I am Batman.

JInak super, děkuji moc :)

10

Odpovědět

Díky, ani za nic jsem nemohl přijít na to, co to může být :-) Opraveno.

20

Odpovědět

Lol, z toho Supermana 64 na konci mi zase stoupl tlak. :D

141

Odpovědět

Ve slipech? :D

91

Odpovědět

+5825Naštěstí ne, otřesné hry mě sexuálně nevzrušují. :D

40

Odpovědět

+Flagellum DeiTo přijde s věkem :D

11