Kdy začne 4. řada Community?

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:3 335
Fanoušci seriálu Community jistě netrpělivě očekávali 19. říjen, kdy měl jejich oblíbený sitcom začít se svou 4. sezónou. Bohužel, jak už je u kanálu NBC ve spojitosti s Community zvykem, premiéra se odložila na neurčito. I když možná není vše takové, jak se zdá. Popovídat nám o tom přijdou sami představitelé nejúspěšnější ranní show Greendale Community College Troy a Abed. A ke slovu se dostanou i ostatní oblíbené postavy studijní skupiny, stejně jako Seňor Chang a děkan Pelton.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Troy a Abed po ránu. Neděláte svou falešnou ranní šou obvykle ráno? Tak teď nás teda dostal... Vítejte u čtvrté řady. Mluvili jsme s nadřízenými a dohodli se, že premiéra bude 19. října. Jakými nadřízenými? Vy dva akorát předstíráte, že máte show. - Jo, občas to tak vypadá.

- Pravda. Ale neděláme to pro ně, nýbrž pro fanoušky. Já jsem flashmob! Ale i když nám slíbili 19. říjen, nevědí, kdy bude 19. říjen. Měl by být na podzim? Nebo snad na jaře? A proč není 19. říjen 19. října? To by bylo logické, Britto, ale chyba. Vysvětlili nám, že 19. říjen není datum, ale stav mysli. Nejdřív jsme si řekli: "Tak počkat...," ale pak jsme si řekli: "Tak počkat..."

19. říjen je pocit v duši. Když se malé děcko snaží na YouTube vlézt do krabice... To je 19. říjen! Když neznámý muž podá ruku jinému a řekne: "Bratře..." To je 19. říjen? Jo. A když naše skvělá vlast slaví 4. července nezávislost... To je 19.

říjen! Annie! Co je? Sleduju je už dlouho a občas vypomáhám. Ano, sice nevíme, kdy nás budou vysílat podle kalendáře, ale vězte, že až budou, tak bude 19. října. Tady... Takže pamatujte, i když se to zdá nelogické, věřte, že lidi, kteří za posun mohou, vědí, co dělají. Víte co?

Prsa Annie chtěla vlastní show a já to odklepl! Takže vám všichni přejeme: "Krásný 19. říjen!" Ne, tak dobří přátelé nejsme. Troy a Abed někdy budou...

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čau nedávno sem tu psal, že Modern Family je nejlepší komediální seríál posledních 5 leti, někdo mě opravil že je to Community. Řekl sem si, že to vyzkoušim a děkuju dotyčnýmu za tenhle tip!

180

Odpovědět

"An Irish man and a Jew walk into a bar with a gay duck."

- Pierce Hawthorne

180

Odpovědět

Posr*te NBC, jeden y najlepsich sitcomov, TBBT a HIMYM nestoja uz za nic.
Skoda no zas cakat tak dlho. Americania nekukaju kvalitu. Vyborny serial, bez blbeho smiechu na pouadi, a na Alison sa strasne dobre pozera.

Ale tak vedia si z toho spravit srandu.

Kvalita bola stale vyborna, jedine Chang by sa mohol vratit k uceniu.

182

Odpovědět

Zkoukl jsem to celé a celkem to chápu. 3. řada byla už celkem vyčpělá a nudná. Sledovanost letěla prudce dolů. Zrušení je celkem logickej krok :-). Btw. Kdo se chce dobře pobavit 1. a 2. řadu plně doporučuji.

1830

Odpovědět

Mně se líbila 3. řada a to tak, že hodně. Za nejlepší považuju druhou a třetí řadu.
Ale hlavně pokud vím, tak tam se žádný pokles neudál, protože už o natáčení třetí řady byl slušný boj a dlouho to vypadalo, že nebude. Celkově prostě tenhle seriál nemá nijak zvlášť dobrou sledovanost.

181

Odpovědět

+NinjerTřetí série měla pár legendárních dílů. Například ten s "different timelines". Trochu slabší místo si IMHO vybrali hned po pauze, kdy první epizody byly spíš průměrné, ale celkově je to stále vysoko nad 99% současné televizní produkce...

180

Odpovědět

Rád bych se na ten seriál taky podíval. Napíše mi někdo kde bych ho sehnal s českými nebo alespoň anglickými titulky?
JakubBeznoska@gmail.com

188

Odpovědět

Stáhneš ho kdekoliv a všechny titulky jsou na titulky.com...

181

Odpovědět

Teda hnus projela mnou vlna vzteku. Obdivuju herce a tvurce serialu, ze to berou tak s humorem. V rade nesmyslnych bezduchych kravin, ktere chrli televizni stanice, byl tenhle serial kvalitni zabava a srdickova zalezitost. Jasne radeji to zruste a dejte dalsi debilni serial z kriminalniho zanru. Co treba remake Vinnetoua v prostredi americkych poulicnich gangu?

194

Odpovědět

A to jsi slyšel o tom, jak producenti vyštípali autora seriálu? Pokud ne, tak se připrav na pořádný hulkovský výbuch vzteku.

181

Odpovědět

+NinjerNj, nielenze vyhodili autora a presunuli to na piatok, teraz aj toto. Ale zevraj po skonceni 30Rock by to malo ist namiesto neho. Ale NBC sa snazi zo vsetkych sil to zrusit.

180

Odpovědět

+NinjerTady se musím producentů trochu zastat. Oni ho vyštípali z důvodu toho, že jinak by odešel Chevy Chase, Dan Harmon ho sprostě urážel. Ale jinak souhlasím to posunutí na neurčito je k vzteku.

180

Odpovědět

+NinjerRadousek: Huh, to slyším prvně... Jsem četl jen oficiální vyjádření producentů a oficiální stanovisko autora seriálů a tam o tomhle nebyla ani zmínka.

180

Odpovědět

+NinjerS tím Chevym je to nejspíš pravda, ale nejsem si jistý, že právě Harmon byl ten, kdo s urážením začal. Četl jsem velmi obsažný článek o tom, že Chevy patří k největším primadonám v Hollywoodu a spousta jeho kolegů ho nemůže vystát. Byl tam i popis toho, co komu provedl. Samozřejmě těžko se dobereme celé pravdy, že...

180

Odpovědět

Achjoo, tak jsem se těšil na další season a tím že to odložili mě tak nehorázně naštvali, že jim tam snad pošlu maila :D :D

181

Odpovědět

já doufám že nikdy :-//

1863

Odpovědět

Tak se na tonedívej

181