Kellie Pickler - Best Days Of Your Life

Thumbnail play icon
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:297
Počet zobrazení:4 547
Kellie Dawn Pickler se narodila v roce 1986 v Severní Karolíně a slavnou se stala díky soutěži American Idol, kde se v její páté řadě umístila šestá. Do této doby vydala dvě studiová alba, která se obě dostala na první příčku v country hitparádě a první - Small Town Girl - se stalo zlatým. V pořadí třetí album, 100 proof, má vyjít 24. ledna letošního roku. Dnešní song, který napsala spolu s Taylor Swift, je jejím nejlépe umístěným singlem v hitparádě.

Přepis titulků

Protože já budu v tvojí hlavě, ode dne, kdy jsme se potkali, až do dne, kdy jsi mě rozbrečel. A je smutný, že nejlepší dny... nejlepší dny tvého života už jsou pryč. Není to blbý... blbý, že pokaždý, když zaslechneš moje jméno v náhodný konverzaci, nedokážeš myslet...

normálně? A není to smutný, že nemůžeš zapomenout na to, co jsme prožili? Koukni se na ni. Líbí se ti, co vidíš? Nebo si přeješ, abych to byla já? Protože já budu v tvojí hlavě ode dne, kdy jsme se potkali, až do poslední noci.

A je dost blbý, že už jsi prožil nejlepší dny... nejlepší dny svýho života. A ví... ví o těch časech, kdy jsi mě držel, bral do náručí a jak jsi mi řekl, že jsem navždy ta jediná?

Slyšela jsem... jo, někdo mi jednou řekl, když jsi byl pryč, že se trošku pomátla a házela na mě špínu. Není žárlivost.... vtipná věc? Protože já budu v tvojí hlavě ode dne, kdy jsme se potkali, až do poslední noci. A je dost blbý, že už jsi prožil nejlepší dny...

nejlepší dny tvýho života. Se mnou to byla láska jako z pohádky. Byla jsem tak nadšená, dokud jsi nezahodil "nás". A je dost blbý, že už jsi prožil nejlepší dny... nejlepší dny svýho života. Slyšela jsem, že se budeš ženit, mít krásnou rodinku.

Žít moje sny s někým novým. Ale mně říkali, že jednou podvodník, vždycky podvodník. Takže já mám svou hrdost... a ona má tebe. Protože já budu v tvojí hlavě ode dne, kdy jsme se potkali, až do dne, kdy jsi mě rozbrečel. A je dost blbý, že už jsi prožil nejlepší dny...

nejlepší dny svýho života. Svýho života... Budeš na mě myslet, budeš na mě myslet... celý svůj život... Je to blbý... je to fakt smůla... Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Umí dobře zpívat:-)

181

Odpovědět

"vidim, že to všichni odsuzují, taky to budu odsuzovat"

Podle mě fajn song :) rád sem si to poslechnul a je mi upřímně jedno co si ostatní myslí. Je to trochu arogantní, ale ta muzika a hlas mě dostali do přijemný nálady.

Díky za přidání!

182

Odpovědět

Cheyenee - protože tohle nejde neohodnotit.. :D ale na tuhle kartu tu nesázej, myslím že mluvím za všechny country příznivce, že máme radši klasiku, a ne vtipy :)

183

Odpovědět

Svut: Nic proti Kellie, má pěkný hlas a některý songy jsou dobrý, ale já ji neposlouchám. Jen, že chci mít co nejširší záběr a taky nepřekládat jen zpěváky. :) Příští týden bude zase klasika. ;)

180

Odpovědět

Cheyenee: Ale třeba ten Gilbert má zas víc zhlídnutí, ono většinou počet hlasujících ani přibližně neodpovídá počtu těch, co se na video dívali. :)

180

Odpovědět

Víte,co je vtipný? Že toto má 183 hodnocení po dvou dnech, přičemž Brantley Gilbert má po týdnu jen 96 hodnocení, přitom je to stokrát lepší než toto. Njn, nízký hodnocení a blondýna v náhledu prostě přitahuje lidi, zjevně :D

181

Odpovědět

K textu:arogantní, sebestředné, sobecké. Tenhle levný nudný pop hloupoučké blondýny se na youtubu evidentně líbí...jsem rád, že aspoň tady maj lidi rozum.

181

Odpovědět

Uh .. písničku napsala sama s Taylor, to mi dává smysl. Očividně si i režírovala klip, blondie style :D. Průměrnost nade vše. Plus je, že vypadá jak holka z playboye :).

181

Odpovědět

Písnička ujde, ale to video mě zabíjí :D :D :D

181

Odpovědět

Noo..., 7 hvězdiček za Taylor Swift. Strašně povrchní...

182

Odpovědět

plytké a bez myšlenky...

180

Odpovědět

Na tejto stranke sa niekedy najdu naozaj zvlastne hudobne videa..

182

Odpovědět

Jednoznačne patrí do sekcie Legendární videa :D

181

Odpovědět

Koukám, že se country od dob Michala Tučnýho a Greenhorns poněkud změnilo :-D ale k písničce... tuctová záležitost, ne nepodobná tisícům dalším od hvězdiček z podobných televizních show... a ty holky jsou vážně zmalovaný jako... no, jako sociální pracovnice :-D

180

Odpovědět

wait a moment... tohle že je country?!

181

Odpovědět

woah tak to je megasranec

184

Další