Taylor Swift - Padesát

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:394
Počet zobrazení:6 723

Vrhnul jsem se na dohánění starších videoklipů od The Key of Awesome, ať je sbírka kompletní, než se mohu vrhnout na novější. Tato píseň je parodií na její hit Fifteen. V tomto klipu se nezpívá o mladých, ale naopak o padesátnících a jejich problémech.

Pozn.: Na konci je narážka na Kanyeho Westa, který ji neslušně ukradl slávu na předávání cen.

České titulky:

 

Přepis titulků

Vejdeš do kanceláře a připravíš se na setkání se svým kreténským šéfem. Řekne ti, že máš padáka, říká tomu důchod. Řekne: "Promiň, ale mám škrty v rozpočtech." Začneš křičet jako cvok, rozmlátíš svou kóji. a musí zavolat ochranku. Vidíš sexy holku na ulici a snažíš se s ní flirtovat. Ale ona si myslí, že potřebuješ pomoct přejít přes ulici.

Když je ti padesát, občas piješ, dokud nepadneš na podlahu. Teď máš zničená játra a máš hemoroidy. A sotva se ti postaví. No tak, to se stalo jen jednou. Sklapni, Taylor Swiftová. Padesát. Tvoje děti si myslí, že jsi trapák, stydí se za tebe, když jsi s nimi na veřejnosti.

A tvoje žena tě nemůže vystát, pořád tě napomíná. A tvůj syn ti říká "demente" přímo do očí. Pak už toho máš konečně dost, řekneš: "Synu, myslíš, že jsi tvrďák? Myslíš, že seřežeš svýho tátu?" On na to: "Ne, raději ne." Ty řekneš: "Ubal mi co nejsilněji." A pak tě kopne přímo do koulí.

Když je ti padesát. Hej, sklapni. Zazpívám sloku tvé pitomé písničky. Máš malé švidravé oči a na živo zníš strašně. Kanye byl ožralý, ale nemýlil se. A stálas za prd na Grammy. No tak, neplakej. Omlouvám se. Jen si procházím těžkým obdobím, to sis nezasloužila. Jsi velmi talentovan...

au! Bože! Někdo mě k čertu dostaňte z tohohle kouzelného lesa. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přesně jak říkal: Kanye was drunk, but he wasn't wrong.

191

Odpovědět

Ok, dík=)

180

Odpovědět

V pondělí mám snad poslední zkoušku, pak budu mít čas na překlad dalších. Do té doby si můžeš (pokud jedou :-D) prohlídnout ostatní videa od nich. ;)

180

Odpovědět

Chystáte od nic přeložit něco dalšího? Jsou vážně super!=)

180

Odpovědět

Nejvíc je jak tam má tu holku na monitoru :D

180

Odpovědět

je to přímo úžasný, možná se to lidem moc nelíbí protože je tam málo vtípků a je to trošku vážnější. Zároveň je to trochy smutný, když se to tak vezme protože to co se tam děje se může stát každýmu chlápkovi po padesátce. Mě se to ale právě z těchto důvodů líbí. Navíc musím pochválit herce co hraje "chlapa po padesátce" protože to zvládnul na výbornou a ta část kde řve na svého syna je asi nejvíc působivá část celého videa.

181

Odpovědět

xzibitusak: když sou ty překlady na youtube kreténský tak si neztěžuj když to tady někdo přeložil líp!

180

Odpovědět

JFP: oh snap! :D

Morph: proč píšeš něco, čemu nerozumíš?

btw. song dobrej ;)

180

Odpovědět

xzibitusak: Víš, kdybychom měli u každého videa dohledávat, jestli ho už někdo přeložil nebo ne, tak bychom nedělali nic jiného. Navíc plno překladů, co takhle nahodí někdo na YouTube (tenhle jsem neviděl) stojí dost za prd. Navíc na těchto stránkách prezentujeme pouze vlastní překlady, nehoníme si návštěvnost dílem někoho jiného, takže Zikato chtěl, aby tu bylo od TKoA i toto video, a proto ho přeložil. Toť vše. ;-)

180

Odpovědět

Wolf: No a mně táhne na 40... :-D Jo, to bude ono!

180

Odpovědět

Spíš ubohé než vtipné... Legračnější a taktnější by mi přišla asi i písnička o uklouznutí na ouně.

181

Odpovědět

JFP: Je mi něco mezi dvaceti a pětadvaceti roky a taky mi to zatím připadá úplně nejslabší.

180

Odpovědět

Hmm už druhé video které je na youtube přeležoné proč tu není originalita která zde vždy bývala

180

Odpovědět

Vůbec mi to nepřipadlo slabé. Možná to nějak souvisí s věkem...

180

Odpovědět

Mně se naopak tahle písnička líbí. I klip je dobře zpracovanej. Samozřejmě to nemá třeba na TRON girl nebo Hot voicemail lady, ale furt je to dobrý.

180

Další