Taylor Swift - Mean

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:352
Počet zobrazení:6 207

Konečně se dočkali ti, kteří si o Taylor už několikrát psali. Taylor Alison Swift se narodila 13. prosince 1989, debutovala se singlem Tim McGraw v roce 2006, po kterém následovalo její první album, které se v USA stalo pětkrát platinovým. Následovalo CD Fearless, které se stalo šestkrát platinovým a vyneslo jí 4 ceny Grammy, American Music Award, CMA Award a Academy of Country Music Award a stalo se tak nejvíce oceňovaným country albem v historii. Swift má na svém kontě celkem 82 cen. Song Mean je z jejího nejnovějšího alba Speak Now. Taylor je také příležitostnou herečkou, objevila se například v Kriminálce Las Vegas nebo ve filmu Na sv. Valentýna, ke kterému nazpívala i soundtrack - Today Was A Fairytail.

 

Přepis titulků

Ty... a ty tvoje slova, co jsou jako nože, meče a zbraně, které používáš proti mně. Ty... jsi mě už zase srazil na kolena. Kvůli tobě se cítím jako nula. Ty... a tvůj hlas jako nehty škrábající po tabuli. Sypeš mi sůl do rány. Ty... si dobíráš slabšího. Můžeš mě srazit na kolena jedinou ranou. Ale nevíš, nevíš, že já jednou budu žít ve velkoměstě.

A ty budeš navždy jen zlý. Já jednou budu dost velká, takže mě nebudeš moct uhodit. A ty budeš navždy jen zlý. Proč musíš být tak zlý? Ty...

a tvoje neustálá změna názorů, velké lži a ponižování. Ty... jsi zase ukázal na moje chyby. Jako kdybych je už neznala. Chodila jsem s hlavou sklopenou, ve snaze tě ignorovat, nikdy jsem tě neohromila. Já... se chci prostě jen zase cítít dobře. Vsadím se, že si tě dobírali. Někdo z tebe udělal zahořklého člověka. Ale ten kruh končí právě teď, protože na takovou cestu mě nesvedeš.

A nevíš, nevíš, že já jednou budu žít ve velkoměstě. A ty budeš navždy jen zlý. Já jednou budu dost velká, takže mě nebudeš moct uhodit. A ty budeš navždy jen zlý. Proč musíš být tak zlý?

A už tě vidím za pár let, jak sedíš v baru, mluvíš o fotbalovým zápase. S tím stejným hlasitým názorem, ale... nikdo tě neposlouchá. Zdrcený vykřikuješ ty stejné staré kecy. Opilý žvaníš o tom, že neumím zpívat. Ale jsi jenom zlý. Jsi jenom zlý...

a lhář... a ubožák... a osamělý v životě a zlý... a zlý... a zlý a zlý. Ale já jednou budu žít ve velkoměstě.

A ty budeš navždy jen zlý. Já jednou budu dost velká, takže mě nebudeš moct uhodit. A ty budeš navždy jen zlý. Proč musíš být tak zlý? Jednou budu žít ve velkoměstě a ty budeš navždy zlý.

Já jednou budu dost velká, takže mě nebudeš moct uhodit. A ty budeš navždy jen zlý. Proč musíš být tak zlý? Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ještě něco od Taylor!

210

Odpovědět

Nádherná je od ní třeba White horse...:)..Tu byste mohli přeložit:)

190

Odpovědět

Kez by nekdo prelozil zminenou pisnicku Today was a Fairytale. Je rozhodne lepsi, nez tato, mozna by to vice privodilo lidi na tuto skvelou folkovou pisnickarku.

182

Odpovědět

Taková milá povzbuzovačka , skvělý překlad mělo to duši bravo.

180

Odpovědět

Tak, pár fanoušků už si country natáhlo,tak což takhle k nám pozvat na konecrt nějákou tu hvězdu? :)))

190

Odpovědět

Andre: :D Ano, Kanye West si to taky myslel :D

181

Odpovědět

Grammy mela dostat Beyonce :D

182

Odpovědět

Jojo... tohle a Last Kiss jsou nejlepší písně na albu :) myslím, že její první album už netrmfne... ale i tak je moc fajn :)

180

Odpovědět

Musim se přidat, díky country okénku jsem se do toho taky zaposlouchal a Dubstep / Drum&Bass jsem kvuli tomu trochu omezil :D. Ale tato písnička mě zase až tak moc nenadchla, text je pěkný, ale prostě mi to nějak nesedí, mam radši ten styl jako je Kiss my country ass od Sheltona :). 7/10

180

Odpovědět

Tomas: V mém okénku určitě nebude, protože Lily není country zpěvačka.

180

Odpovědět

Nikde tu nevidim Lily Allen - pokud bych mohl nadhodit, pak http://www.youtube.com/watch?v=fUYaosyR4bE" rel="nofollow">Not fair by se do country snad vlezlo..

190

Odpovědět

Cheyenee: Jsi prostě poklad. Díky Tobě 100% Country získalo minimálně pár nových fanoušků. Jen tak dál a prosím nepřestávej! Smekám pomyslný klobouk a posílám upřímné děkuji s úsměvem ;)

180

Odpovědět

Ta malá je Charlie K'ing z filmu Ramona and Beezus! :D Ten film zbožňuju... A ta písničkä je naprosto s¨kvělá - myslím tím tex i hudbu tak¨že SUPR ČUPR :)

182

Odpovědět

kubas: Děkuju velmi pěkně ;) Doufám, že nezklamu :)

180

Odpovědět

Cheyenee patří Ti má poklona... navedla a ukázala jsi mi vyloženě nový obzor.. nikdy mě nenapadlo, že bych se mohl tak zaposlouchat do country... prakticky každý tvůj kousek mě dostal... neposlouchám teď nic jiného :-) těším se na další příspěvek ;-)

180

Další