Gangster z uliceKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:7 989
Představte si, že jste vyrůstali celý život v ulicích Brooklynu a jako dospělí se odhodláte zahrát si ve filmu gangstera, kterého jste denně potkávali, ale režisérovi na place pořád nejste dost dobří.

Přepis titulků

Zaprodals mě, kámo. Teď kvůli tomu skončíš s kulkou v hlavě. Se mnou si nezahrávej, zmrde. To já jsem ten zmrd, co si zahrává se zmrdy, zmrde. Střih. Dobře, jedeme od začátku ještě jednou. Nigele, skvělé. Skvělé, senzační.

Děkuji mockrát. Je to naprostá čest a příležitost tu být a hrát amerického tvrďáka. Jsem rád, že jsme si tě urvali z BBC, abys tu s námi mohl hrát. Díky, kámo, díky. Antoine, nevěřím, že ses narodil a vyrostl v ulicích Brooklynu. To je divný, protože jsem se narodil a vyrostl v ulicích Brooklynu. Byl jsem v gangu a tak. Většina z tohohle se mi vlastně stala. Páni, dobře, to se...

To se nám hodí, protože chci, abys to použil, jo? Byl to dobrý první záběr. Tak pojďme. Jedem. Díky, Jime. Scéna pět, záběr dva. Á, akce. Zaprodals mě, kámo. Teď kvůli tomu skončíš s kulkou v hlavě. Se mnou si nezahrávej, zmrde.

To já jsem ten zmrd, co si zahrává se zmrdy, zmrde. Střih, střih. Dobře, Nigele, to bylo skvělé. Brilantní. To, jak se pohybuješ, obzvlášť, když mluvíš, vidím tu postavu, jak mi ožívá před očima. Díky, kámo, díky. A co se týče tebe... Ještě to není úplně ono, dobře?

Opravdu potřebuji vidět, jak se více proměňuješ, dobře? Třeba jako Nigel. Tohle je Brit. Antoine, mohl bych ti dát malou radu? - Bez toho se obejdu. - Ne, ne, ne. Vyslechni ho. Možná zkus přemýšlet o něčem, co je podobné něčemu, co se ti stalo ve skutečném životě. Například já rád myslím na to, když mě matka chtěla na přípravce v Leedsu, abych byl advokátem, ale já chtěl studovat divadlo na Oxfordu.

- Díky Bohu. - A to byla vskutku svízel. Tady tě asi přeruším, protože mě to mate. Jo? Já to nepotřebuju, protože já z ulice jsem. Byl jsem v gangu. Řekli mi, abych zabil svého bratránka. To je trochu konkrétní.

Jo, je to moc konkrétní. Máš nějaké příběhy o mámě? Co je to máma? - Božínku. - Scéna pět, záběr tři. Tak jo. A Antoine, pamatuj, že jsi gangster, dobře? Zrada, ulice. Jasný? Nigele, jsi dokonalý.

Antoine, proměň se. Á, akce. Zaprodals mě, kámo. Teď kvůli tomu skončíš s kulkou v hlavě. Se mnou si nezahrávej, zmrde. To já jsem ten zmrd, co si zahrává se zmrdy, zmrde. Příšerně mě nudí. Střih. To nezní dobře.

Antoine. Nemyslím si, že jsi našel emocionální jádro té postavy. Tak si naser! Nikdo není skutečnější než já, jasný? Já jsem z ulice! A nikdo mi nebude cpát, jaká je ulice. Nikdo! Je ti to jasný? Skvělá řeč, jen tomu nějak nevěřím. Chceš to zkusit?

Jistě, proč ne? Tak si naser! - Jsem ten nejpravější! - Jo. Tyhle ulice jsou opravdový. Žiju v nich! - To jo. - Jsem kurva ze zasraný... z týhle ulice. Něco v tom smyslu. Ne, úplně tě žeru. Žeru to, když to říkáš, i když to říkáš špatně. Kéž bys to uměl taky!

Víš ty co? Propána. Tak to bolelo, ale necítil jsem, že to šlo z pravého emocionálního místa. Té postavy, jo? Hele, zkus to ty. Jen sleduj. To je skvělé. - Cítil jsem to tady a tady. - Mockrát děkuji. - Je mi ctí.

- A teď ty. Já jen... Já ti to... Já ti to nevěřím. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

první

28

Odpovědět

Podle mě dělal chybu v tom, že kladl málo důraz na to "motherfucker." To nestačí jen říct, je potřeba to u toho i prožít. Jako pravej gangsta...

173