Srážka s blbcemKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:6 686
Možná jste to zažili vy, možná vaši známí. Narazí do vás blbec, se kterým není vůbec jednoduché se domluvit na výměně pojistek.

Přepis titulků

Teda. Zjevil jste se odnikud. Co? Ne. Ne, stál jsem na tamté stopce. Jo... Hele, vyměníme si pojistky a zbytek necháme na pojišťovnách. Se ví. Jo.

Skáknu pro pojistku. Ano, prosím. Hele, ne! Co to děláte? - Proč jste nastartoval? - Co nastartoval? - Nastartoval vaše auto. - Fakt jo? Ano. Chtěl jsem si jenom vzít pojistku z přihrádky. To musíte nastartovat, abyste mohl do přihrádky?

Jo. Tak fajn. Co kdybych si od vás vzal tu pojistku rovnou? Jasně. Hej, chlape, ne! Stůjte! Stůjte! Kam to sakra jedete? Nikam? Dejte mi tu pojistku hned teď!

Hned teď! Rozumíte? Dobře, dobře. Tak jo. Soráč. - Spletl jsem se. - Nevím jak. Tak jo. Tady ji máme. Ne, ne. Já... Ne. Vaši... - Vaši pojistku. - Taky že jo. To je účtenka z lékárny. Tady je.

Povolení prdět. Co to... Teď jenom děláte mima. Víte co? Dejte mi svou pojistku, hned teď, nebo volám poldy. Dobře, tak jo. Chlape, promiň. Promiň. Tohle je holt moje osobnost. Hrál jsem si s váma. Omlouvám se. Myslel jsem, že ujedete a zmizíte.

- Jo, ne, to ne. - A jak mi spraví auto? Byla to jen nehoda. Není vhodný čas ani místo, takže pardon. Tady máte. Tady je. Umíte si to představit? To, že prásknete do bot? Jo, to teda jo. A jde mi z toho mráz po zádech. No nic... tady je pravá pojistka a... řekněte, co vy na to.

Oficiální laminované povolení prdět. Jsem sociopat! Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co je na tom? Mám jeho poznávačku... zaplatí ještě i za to, že z místa ujel.

83

Odpovědět

Tak nejak jsem na konci cekal pointu, ze se napriklad znova vyboura :/

351

Odpovědět

tyhle dva blbci ještě někoho zajímaj?

452

Odpovědět

Podle počtu zhlédnutí jo, zajímaj. Přijďte i příští neděli, budou tu zas. :)

615

Odpovědět

Tihle "Dva blbci" mají víc peněz, slávy a všeho než ty sám máš, budeš mít nebo tvé děti dohromady. A upřímně, mě to zajímá a baví se mě na to dívat a děkuji překladatelce za její práci.

151

Odpovědět

Mě to baví :D

40

Odpovědět

Já je třeba fakt miluju a těším se na každé nové přeložené video

10

Odpovědět

Je to vtipný dokud se vám to nestane.

212