A cappellaKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:577
Počet zobrazení:10 211

Troy je nadaný zpěvák, kterého kolegové z jeho a cappella skupiny obdivují. Co se ale stane, když se najednou objeví nováček, který Troyovi konkuruje nejen svým zpěvem, ale i vzezřením?

Přepis titulků

Raz, dva... To je ta dívka, kterou mám rád. A přitom stačilo jen se s ní potkat. Naše láska je jako sen. Silnější každý den. Budeme při sobě navždy stát. Páni, dobrá práce, vážení. Troyi, moc se mi líbil ten konec ve stylu motownu.

Parádní soulovka. V poho, díky. - Prostě to přišlo, tak jsem to tam střelil. - Páni. - Hustý. - Jsem tu správně na zkoušce a cappella skupiny? - Čau, Marku! - Nazdar! Jak je? Poběž sem. Kluci, tohle je můj kámoš Mark. Přešel k nám z Minnesoty. Říkal jsem si, že by mohl dorazit na pár zkoušek a třeba se k nám přidat.

Třeba. - Tak jo, dáme znova Always Been My Girl. - Always Been My Girl. Marku... - Ukaž se. - Jasně. Tak jo, můžem? Raz, dva... To je ta dívka, kterou mám rád. A přitom stačilo jen se s ní potkat. Naše láska je jako sen.

Silnější každý den. Budeme při sobě navždy stát. To snad není možný. Marku, neskutečný! Prostě to přišlo, tak jsem to tam střelil. Paráda. Jen ať to chodí dál. Kluci, užijte si víkend. - Na viděnou v pondělí. - Mějte se. - Jste borci.

- Není skvělej? - Mějte se. Bylo to super. - Troyi, jen tak dál. Na viděnou, kluci. Zdar a čus autobus. O co se to kurva snažíš, negře? Jenom si dělám to svý, negře. O co se kurva snažíš ty? Tohle hejno sedmi bělásků je moje, negře. Koukej táhnout do prdele.

Polib si, negře. Já tu něco dělám. Máš vůbec představu, jak dlouho mi trvalo se mezi ně infiltrovat, negře? 25 minut. To si jako myslíš, že odsud vysmahnu kvůli nějakýmu kurevsky falešnýmu debilovi? Víš co, negře? Ti bělásci si budou dělat, co budou chtít.

A jestli mezi sebou budou chtít černocha s vysokým falsetem, je to jejich věc. - Tak jejich věc, říkáš? - Jo, jejich věc. - Tak takhle to je? - Přesně takhle to je. - Dávej si bacha, negře! - Budu. Dávej si bacha! Jestli se do mě budeš srát, začnu se do tebe taky srát, negře!

A improvizujte. - Bože můj, je mi zima. Za chvíli se setmí. - Pravda. Musíme rozdělat oheň. Jo. - Sakra. Hoří, hoří! - Stop! To snad ne, černá kočka! Ty jo, proč musí bejt ta kočka černá? Stop! Kruci, asi budu muset to svoje péro zahodit.

ZABRAŇTE NÁSILÍ MEZI ČERNOCHY Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ve Fargo super agenti FBI :D

90

Odpovědět

Negr plachtil 4 patra...

80

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli je "Always been my girl" skutečná písnička, protože jsem to hledal a nikde jsem to nenašel.

01

Odpovědět

Taky jsem se to snažil najít podle textu a našel odkaz pouze na tento díl. Takže to nejspíš vymysleli.

01

Odpovědět

token black guy muze byt jen jeden no, viz walking dead

110

Odpovědět

No nevím jak ve vašich končinách, ale u nás se říkalo "Čus bus autobus" a ne "Zdar a čus autobus."
a taky jak říká na konci "...put my dick away." taky bych řekl, že to říká ve smyslu odložit, ne odhodit. :)

381

Odpovědět

To vím, ale udělal jsem to naschvál jinak, protože on taky neříká: "See you later, aligator," ale "See you later, aligators," což se ani nerýmuje a je to v tomhle videu takovej ten rádoby cool pozdrav, kterej vyzní dost trapně.

U toho konce jsem taky přemýšlel, možná to změním. Díky.

394

Odpovědět

+BugHer0Možná Peele použil plurál u slova aligators, protože oslovoval skupinu. Tam bych jako trapné vyznění to nebral - spíš jako jednu z mnoha frází kteří amíci používají.

154

Odpovědět

+BugHer02:45 taky neříká "false", ale "falset" :)

21

Odpovědět

Já to znám zase jen jako Čus bus, přidávat k tomu ještě autobus jsem ještě nikdy neslyšela. Ale jak píšeš, asi je to v různých krajích jiné.

27

Odpovědět

Nojo klasika, ze belosi nemaji radi cerne je spatne, ale ze sami cernosi nesnasi ostatni n***y a prali by si zit mezi bilyma je normalni.

129

Odpovědět

Co to má zas Peele zase za mop na hlavě? :D

320

Odpovědět

Mně to připadá jako parodie na Chada z Muzikálu ze střední (asi dvojka), měl tam úplně stejný háro. :-D http://www.csfd.cz/tvurce/13663-corbin-bleu/

71

Odpovědět

Ten úvodní obrázek u videa je lepší než celý video...:-D

234

Odpovědět

Přijde mi to takové nedokončené...
Chybělo tam nějaké finále.

831

Odpovědět

Taky jsem cekal vyvrcholeni :p

20

Odpovědět

No ty vole! Co to jako má bejt?! 2:17 - Jací bělouškové?! Když n**r řekne běloušek, tak je vše v poho, a jakmile běloch řekne černoušek, tak je okamžitě odsouzen.

2526

Odpovědět

Čtvrteční článek od Ulče, jakož i jeho starší příspěvky ti napoví... :-)
http://neviditelnypes.lidovky.cz/usa-ceske-vyhody-momentalne-nikoliv-meteorologicke-fy4-/p_zahranici.aspx?c=A150818_224629_p_zahranici_wag

14

Odpovědět

+icksJen idiot se může zastávat nacistů a fašistů (byť v duchu Voltairově) a zároveň používat tyto termíny k dehonestaci svých oponentů.

A ohánět se soudruhem Orwellem je ze strany někoho, kdo pokládá levicové myšlenky za mor společnosti, extrémně pokrytecké.

A co se kurník šopa stalo, že do toho moru nepočítá tvrzení, že existuje jedna rasa, lidská rasa (není to pravda, ale přijde mi to dost levicové).

To je fakt takový problém zjistit si, co je cissexismus (je pro zajímavost, je to diskriminace transsexuálů)?

A je fakt takový problém, že po lidech někdo chce, aby neuráželi ostatní? Pokud něco nelze formulovat tak, aby to neuráželo, tak to není názor, ale urážka.

Někdo něco empiricky vypozoruje, a jaksi ho nezajímá, jaké jsou příčiny? Proč je kurník šopa mezi Židy tolik dobrých houslistů? Mají nějaký velký trik, využitelný pro zlepšení schopností všech? Prostě tradici? Nebo je to nějaké biologická vlastnost (u černošských basketbalistů je to pravděpodobné, u Židovských houslistů už tolik ne)? Respektive, v jakém poměru jsou různé příčiny co do vlivu (jedna příčina je vzácnost). Bez toho ten výzkum vlastně nic neříká.

A tak by se dalo pokračovat.

915

Odpovědět

+icksKomunarde, ty jedna palice dubová, kdybychom se měli vyjadřovat takovým způsobem, aby se nikdo nemohl urazit, tak kór v dnešní společnosti by to znamenalo, že bychom nesměli říct jediné slovo. Dneska je za urážlivé považováno uplně všechno, obzvlášt ve spojení se ženami a minoritami; urážlivé je, když vás žena vzrušuje a ještě urážlivější, když vás nevzrušuje. Urážlivé je, když ji podržíte dveře a urážlivé je i když je nepodržíte.
Svobodu slova nemáme od toho, abychom se bavili o počasí, ale to levičák ani komunista nikdy nepochopí, ti by dokázali jen zakazovat a zakazovat. Ke svobodě slova patří i nepříjemné věci včetně urážek, dokonce bych zašel tak daleko, že svoboda slova ZNAMENÁ právo někoho urazit. Kapišto, soudruhu?

102

Odpovědět

+icksSvoboda slova neznamená někoho urážet. Rozhodně ne tak, jak ji definuje ústavní pořádek ČR. Protože to by byly články 10.1 a 17.1 ve sporu. Jako že se mni na něm pár věcí nelíbí, tohle dává smysl. Svoboda projevu se totiž týká NÁZORŮ. Urážka není názor. Nazval jste mne dubovou palicí. Troufám si tvrdit, že si nemyslíte, že jsem vyroben ze dřeva (to by se mi dost špatně psalo).
To, že jsou někteří jedinci vztahovační, neznamená, že můžete někoho libovolně urážet.
Prosím, kolik žen ve vašem okolí by urazilo, že jim ne/podržíte dveře? Toto se týká možná pár desítek krajně vztahovaných lidí.

65

Odpovědět

Shut up vanilla face !!

60

Odpovědět

Pravdu díš, chlapče. Bohužel, doba je taková. Ale můžeme si za to tak trochu sami. Západ, neboli bílá euroatlantická civilizace, se dosud nebyl schopný vypořádat se svou minulostí otrokářů, myslí si, že nese hlavní vinu za uskutečnění holokaustu atd. Z toho důvodu si sypeme popel na hlavu, v domněnce, že tak alespoň trochu odčiníme napáchaná zvěrsta. Ale výsledek je takový, že už pomalu nevíme, do které židovské nebo černošské prdelel máme nacpat hlavu.

33

Odpovědět

+PepekSpíše euroatlantická civilizace chce vyvážet své hodnoty do vzdálených zemí a přitom nechce/nemůže podporovat kulturně blízké země typu Makedonie, Srbsko, Bulharsko, Rumunsko, Moldavsko.

03

Odpovědět

ten týpek napíše dementní komentář aby schytal disliky a vy dementi mu to olajkujete good job internet

30

Odpovědět

Mazec ty dva mě vždycky rozesmějou :D Ale poenta je jasná. Jinak ten soundtrack k tomu dokonale seděl :) Hned musim najít tu poslední část :D

53

Odpovědět

Bo Burnham, toho bych tam nečekala. :)

340