Apple představuje nové produktyKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:860
Počet zobrazení:8 971

Tim Cook (Key) se s mírnou nervozitou připravuje na představení nových produktů společnosti Apple a vězte, že si ho všichni zúčastnění budou pamatovat až do smrti.

Přepis titulků

- Jste připraven, pane Cooku? Budete na řadě. - Dobře, je mi dobře. - Budu potřebovat, abyste se držel scénáře. - Jsem ředitel Applu, neudělám žádnou blbost. - Přestaň mě srovnávat se Stevem Jobsem. - Nikdo vás s ním nesrovnává, dobře? Jen chci, abyste se soustředil na produkty a držel se scénáře, dobře? - Připravte se za 3... - Zapomenou, že někdy slyšeli jméno Steve Jobs. Jak je appláci? První věc, co udělám, je Z a S. Zahodím... scénář. A teď...

Měl jsem přijít a povídat vám o nějaké kravině, novém iPhonu, Padu, Podu a jiné píčovině, kterou jste už viděli... Nuda! Ano! Přesně tak to je. A teď... řekněme, že tenhle stůl je Bill Gates. Přesně o tom mluvím! A řekněme, že tohle je nový smartphone našeho konkurenta. Co vy na to?

Já jsem ten největší oslí čůrák. A řekněme, že tohle je nová čtečka knih našeho konkurenta. Co vy na to? Upsík... Vypadá to, že zaprší. Tak fajn! Kdo chce vidět nějakou přísně tajnou kravinu? Ukázal vám snad Steve někdy nějakou tajnou kravinu?

Nikdy. - To nemůžete, ještě to není otestované. - Tahle věc vás teleportuje kamkoliv na planetě. Sledujte. Já... jsem... budoucnost! Schválně jestli tohle dokáže Steve Jobs. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta sklenice se rozbila dvakrat poprvi kdyz znicil stul a podruhy kdyz s ni hodil

251

Odpovědět

Ja sa nabudúce prikláňam k prekladu Obamu a Luthera :D

201

Odpovědět

to je taká blbosť až je to vtipné

217

Odpovědět

Pro příště doporučuji přeložit Substitute Teacher #1 :o))

201

Odpovědět

Dám 7*. Myšlenka dobrá, začátek povedený, ale konec dost přehnali.

2116

Odpovědět

No já jsem čekal, prsk a kusy masa ohodí první řadu. Tohle bylo takové nemastné.

222