Bagely pro prodejceKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:7 938

V dnešním videu uvidíte, že pravidla se musí dodržovat a šéfové poslouchat. Key bude muset střežit občerstvení ve formě bagelů jako oko v hlavě, jinak vytočí svého šéfa, který chce mít klid na přednášku.

Přepis titulků

Dobré ráno... - Rone. - Dobré ráno, pane Sheltie. Jak se má manželka? Nijak, jsem svobodný, pane. Nemám manželku, jen přítelkyni. To máš dobrý. Do háje! Hele, něco bych potřeboval. Dohlídni na to, aby si ty bagely brali jen prodejci. Provedu, pane.

Dobrá, hurá na přednášku. Tak jo, kdo má opici? - Já ne. - Ron určitě. To není pravda. Jseš pěknej notor. Ne, pane. Nejsem. Vážení, prodejci, přátelé... dnes bych vám rád řekl něco o...

té nejstarší profesi na světě. Ne, počkat, počkat! Vím, co vás napadlo. Sex a prostitutky. Ale o tom teď nemluvím. Mluvím o prodávání. Když se podíváte do vzdálené minulosti... první jeskynní muž prodal kámen jinému jeskynnímu muži. Promiňte, pane, ale bagely je jen pro prodejce.

Jsou k jídlu. Ale ne pro vás, bohužel. Bagely jsou jen pro prodejce. - Za peníze? - Ne, jsou zdarma. - Takže zdarma? - Ale pro vás ne. Jen pro mě? - Ne, pane. - Abychom se něčím odlišili... Ty bagely jsou pouze pro prodejce.

Rone! Obdivuju tvé nadšení, ale kapánek nás rušíš. Promiňte, promiňte. Už buď prosím zticha. Pardon. - Jdeme dál. - Pro mě možná? Ne, ani možná. Moc mě to mrzí. Pronás?

- Co prosím? - Pro nás? - Pro nás? - Ne, nejsou pro nás. - Jen jeden. Jsou pouze pro prodejce. Pro mě možná? Ne. - Ty, Rone... - Ano? Sklapni. Tak jo...

Vzpomínáte si na první jazykolam? Ne, pane. I ten smetanový sýr je pouze pro prodejce. A proč si nemůžu dát? - Protože bagely jsou jen pro prodejce. - Rone! - Ano? - Dej už pokoj. - Pardon, ale tenhle pán chce bagel. - Rone. Klidně pojď přednášet a já ze sebe půjdu dozadu dělat debila. - Chtěl jste, abych se ujistil, že...

- "Na ceduli stojí, že se jmenuji Ron, chlastám jak duha a celý den se řídím nápisy." - Nedá si říct a pořád chce bagel. - Rone! - Hlídej ty bagely! - Vždyť se snažím. To je fakt neskutečný. Nevadí, začnu znova. Ruka je jen končetina, ale podaná ruka je už obchod. Pane, už toho vážně nechte. Nemůžu čuchnout?

Ne, ne, ne! Nemůžete si dát bagel ani smetanový sýr, a rozhodně nemůžete čuchat! - Proto je tu ta zkurvená cedule! - Rone! - Ano? - Máš padáka! Ještě aby ne! Dobrá, víte co? Dejte mi chvilku. Pokusím se zapomenout, že mi Ron zkazil den. Tuhle přednášku nám nezhatí, protože je zatím výborná.

Kdybyste měli chuť na bagel, jsou vážně... Bagely jsou jen pro prodejce. Má pravdu, Rone. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento diel je super, ale skor bez titulkov

00

Odpovědět

Pěknej Díl xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

20

Odpovědět

Ten dil byl slaby jen pro toho kdo nechape pointu..

43

Odpovědět

Tento díl byl hodně slabý.

611

Odpovědět

Není to sice z jejich kanálu, ale určitě by se to sem hodilo https://www.youtube.com/watch?v=HkAK9QRe4ds

70

Odpovědět

Kdo pracuje v nadnárodní firmě, tak toto video naprosto chápe. Zkrátka není to vůbec vtipné ale naprosto pravdivé.

270

Odpovědět

Pěkně naznačený kariérní postup...

100

Odpovědět

Celou dobu jsem čekal na nějaký zvrat, nebo šokující odhalení a na konec nic. :-(
Když to srovnám s jejich obvyklou tvorbou, tak to bylo dost slabé.

2519

Odpovědět

Tak oni mají těch "slabších" skečů bez překvapující nebo kvalitní pointy v závěru obecně celkem dost. Občas se až divím, jak vysoké hodnocení tu některé kousky mají. To ale nic nemění na tom, že mají spoustu legendárních a naprosto božích videí. Ty jsou už ale bohužel z většiny přeložené, takže zvažuji, že brzo s pravidelným překladem zase skončím. ;-)

2148

Odpovědět

+BugHer0Podle čeho vybíráte videa od nich na přeložení? Nebylo by nejlepší řidit se počtem zhlednutí nebo palců namísto náhodného výběru? Já myslím že mají ještě spoustu dobrých videi, ale jsou zatím přehlíženy.

181

Odpovědět

+BugHer0Přesně, BugHero má zřejmě hodně jiný vkus než já, protože poslední dobou mám pocit, že se tu objevují zrovna ta videa, co mi přišla slabší.

51

Odpovědět

+BugHer0Já bych osobně rád, kdyby se začal překládat Fluffy.

https://www.youtube.com/watch?v=Tu_m5diSk4k

30

Odpovědět

+BugHer0Slabší videa se tu objevují proto, že tu Keye a Peelea překládáme už skoro tři roky a 95 % těch nejvtipnějších videí už je zkrátka za tu dobu přeložena. Jelikož už byl jejich seriál ukončen, zbývá už jen pár klipů, které mi ale zvětšiny už stejně přijdou slabší.

36

Odpovědět

+BugHer0nie len to nie :/ ... majú ešte veľa videí ktoré nie sú preložené a key a peele si podľa mňa zaslúžia svoje vlastné miesto aj práve tu pretože ich humor nemusí sedieť každému ale za to tie počiny majú čo povedať a niektoré sú naozaj s tak hlbokou myšlienkou že sa naozaj zdá že nie sú vtipné, ale to vôbec neznamená že nie sú kvalitné a že nemajú čo povedať ... a v neposlednom rade, že ich ľudia nemajú radi a nechcú vidieť ... prosím neprestávajte s nimi, určite nehovorím len sám za seba teraz

71

Odpovědět

+BugHer0To je ten problém. Jasně že ti to tu každej opalcuje a bude chtít víc videí od KaP, protože prostě mají dost fanoušků, jenže většina těch lidí neví, které videa k překladu ještě zbývají...

Klidně mi posílejte tipy, která podle vás ještě stojí za přeložení, ale já už jich tam moc kvalitních nevidím.

34


Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0Tak třeba jen tak z fleku a je to jedno z novějších videí :)
https://www.youtube.com/watch?v=14WE3A0PwVs&index=7&list=PL83DDC2327BEB616D

11