Jak vypadá svatba gayůKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:682
Počet zobrazení:13 460

V dnešním videu se bude řešit svatba gayů. Člen jedné černošské rodiny si chce vzít muže, a tak chce být celá rodina řádně připravena. Proto si přizve na pomoc aktivního člena homosexuální komunity, který jim poradí, co vlastně takové svatba gayů obnáší a jaká má specifika...

Přepis titulků

Vítám vás, Johnsonovi. Všichni víte, proč jsme se tu sešli. Bratrance Delroye čeká svatba... s mužem. Šílený! A jelikož ho podporujeme, chceme se dozvědět něco víc o záludnostech svatby gayů. Proto jsem převzal...

iniciativu a pozval svého kamaráda Garyho. Vlastně to není kamarád, spíš kolega z práce, který je shodou okolností aktivním členem homosexuální komunity. Přišel nám sem poradit... co máme dělat. Takže, Gary, co můžeme od té svatby čekat? No, nejdřív vám chci poděkovat, že jste mě sem pozvali. Je vážně úžasné, že se kvůli Delroyovi takhle snažíte.

Jinak svatba gayů je v podstatě úplně stejná jako ostatní svatby. Ano, copak? Takže chlapi maj přijít v šatech a ženský v kvádrech? - Ne, oblékněte si to, v čem byste šli na klasickou svatbu. - Dobře. Jelikož nikdo z nás není homosexuál, předpokládám, že budem sedět v hetero sekci. - V hetero sekci? - Jo. Myslí tím, že asi nebudem sedět u gayů. - Ne, žádné sekce nebudou.

- Ale gayové... - Ne, prostě si... - ...a heteráči... - Ne, Larry... - ...a ulička uprostřed. Prostě budete sedět na straně toho, s kým se přátelíte nebo jste příbuzní. - Jako na klasické svatbě. - Takže máme hádat, kdo je gay. - Nemusíte. Stačí se... - Budem hádat. Hádat, kdo je gay. - A kdy si zazpíváme Over the Rainbow? - Nezazpíváte. Jde o náboženský obřad, takže to tam zpívat nemůžete.

- Dobrá. - Nech toho. Co je? Jen se ptám. Předem hlásím, že nezvládnu teple mávat rukama. Mám hned křeče. To po vás nejspíš nikdo nebude chtít. Není to... Teplé mávání rukama po vás nikdo vyžadovat nebude. A uvidíme z hetero sekce poníkování, nebo budem až někde úplně vzádu? Opakuji, že hetero sekce nebude. Co je poníkování? Přece když děláte takhle...

Během obřadu nic takového neuvidíte. Kdy můžem zazpívat YMCA? - Během obřadu určitě ne. - Dobře. - A co Macho Macho Man? - Taky ne. - A kde mám koupit nějakej gay dárek? - Co je podle vás gay dárek? Obvykle si gayové prostě vyberou obchod, kde jim něco nakoupíte. Stejně jako klasické páry. - Obchod pro gaye?

- Normální obchod. Kde seženu eura na nákup dárků pro gaye? Říkal jste eura? Žádná eura nepotřebujete. Dobrá otázka, Finney. Snaž se pánovi dívat do očí, - aby věděl, že na něj mluvíš. - Jo. Asi ho zajímá, jestli se za ty dárky platí v nějaké zvláštní měně, nebo se to řeší výměnou. Ne, platíte klasicky americkými dolary. Musíme se účastnit análního sexu?

Nebo stačí, když budem fandit v hasičský přilbě? - Ne, žádný anální sex ani přilby. - Dobře. - Takže cunnilinctus. - To byla otázka? Kdy můžeme spustit: "It's raining men, hallejulah. It's raining men"? - Nikdy. - Takže žádné gay hymny? - Pane, žádné gay hymny neexistují! - Cože? A vypadá ten falešnej kněz spíš jako normální kněz, nebo jako jeptiška? - Bude to normální kněz.

- Nebo... - Žádné nebo! - ...to bude sexy kapitán, kterej se pak svlíkne? Cože? Ne, nebude. - Hází se něco jinýho než rejže? - Co byste chtěl házet místo rýže? Já nevím. Třeba kuskus nebo Skittles. Vážení, svatba gayů probíhá úplně stejně jako klasická svatba, jasný? Je to úplně totéž! A až se políběj, můžu se postavit a říct fuj? Ne, nemůžete.

Přece nejste homofob. Říká někdo, kdo nechce, abychom na svatbě gayů zpívali jejich hymny. A co nenápadnej povzdech? Radši bych si ho odpustil. - Dobře, nebudu se na ně dívat. - Bože můj. A bude tam Rupaul? Ne, Delroy se s ním asi nezná. - A Neil Patrick Harris? - Ne. - Kruci. Co když nechci bejt na fotkách?

- Propánajána! - Gary? "Propánajána"? To říkají gayové? Tak jo, to stačí. Mějte se hezky. Je nějakej nedůtklivej. - Ať si jde. - Jdeme, Stefane. To hlavní asi víme. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překladatelská: "hymn" není hymna, ale chvalozpěv, náboženská píseň.

11

Odpovědět

Sice pozdě... Hymn může znamenat obojí, záleží na kontextu. Zde se více hodí právě "hymna".

20

Odpovědět

+XardassNa kvalitní odpověď nikdy nejni pozdě.

00

Odpovědět

Tu sa, ale zišlo toľko tolerantných a moderných ľudí.

http://i.imgur.com/LiRxbdO.jpg

81

Odpovědět

Co je to cunilinctus? Slyším prvně, navíc ve videu to ani neříká.

75

Odpovědět

a proc tady porad tohle jejich video
https://www.youtube.com/watch?v=k32bhSkWvV4&list=PL83DDC2327BEB616D&index=35

01

Odpovědět

Náboženská GAY svatba? WHAT? Ona je nějaká gay církev??

212

Odpovědět

Ne, ale je spousta (no spousta, jsou takové), které nejsou homofobní, a oddávají milující se páry bez ohledu na pohlaví. Koneckonců Bůh je láska, říkají někteří, a má li církev ctít boha, musí ctít i lásku. Jak si poradí s různými starými nařízeními, je jejich věc, koneckonců starozákonní výzvy ke genocidě už taky nějak přestaly být zohledňovány.

376

Odpovědět

Já tomu furt nejozumim, vy jste jako buzejanti?....No dovol, já jsem gay?......JJ není nad to dát ho ze zadku rovnou do pusy :-D

634

Odpovědět

O co obráceně, ty chytrej?

93

Odpovědět

+Bushidosamozřejmě tam a zpět a pořád dokola a pak dají hezky svému adoptovanému dítěti pusu na dobrou noc....

417

Odpovědět

To si pleteš. Ze zadku do pusy to bylo ve filmu Clerks 2 :)

30

Odpovědět

Heh poručík Daniels, asi znovu zkouknu Špínu Baltimoru.

90

Odpovědět

To mi připomnělo tenhle komiks: http://files.explosm.net/comics/Rob/legalized.png
Ale
vážně, mělo tohle video být vtipné, nebo spíš "ze života"?mMně to přišlo spíš jako to druhé.
No holt je to stejné jako u čehokoliv jiného (např. islám), nebýt pár extremistů, co se ohánějí vlajkou, pořádají "Pride" a podobné hovadiny, časem by to brali všichni jako normální věc a nikdo by se nad tím nevzrušoval.
Jenže o to takovým nejde, že jo, když se jen zoufale snaží upoutat pozornost :?

1519

Odpovědět

Nemohu s vámi souhlasit. Kdyby na sebe homosexuálové neupozorňovali, tak by byli mnohem víc slyšet vyšinutí jedinci, kteří se homofobie nezřeknou snad nikdy. A to by ovlivnilo veřejné mínění silně v jejich neprospěch. A i kdyby těchto nebylo, bez toho, aby se homosexuálové a odpůrci homofobie veřejně angažovali, bylo by veřejné mínění tvořené předsudky, a to by taky nebylo dobré. Navíc vemte si, za čtvrté republiky se Pride nejspíš nekonaly, a většinu trvání byla homosexualita legální. Zvykli si za těch jeden a půl generace lidé? A potom se tyhle věci začaly pořádat a troufám si tvrdit, že dneska je mnohem více lidí, kteří jsou ochotni se ozvat proti hláškám "homosexualita je prostě špatná" a podobným, než kolik jich bylo v roce 1989. A i kdybyste měl pravdu, a lidi by si přestali postupně všímat, kdo se na ulici drží za ruku, tak by je ani nenapadlo hnout prstem za práva homosexuálů, registrovaná partnerství, a vůbec všechny ty věci, které stát dopřával manželům (bez ohledu, zda mají a mohou mít děti, abych se vyhnul oblíbenému "argumentu"), a které homosexuálové často nemájí ani dnes (vdovský důchod třeba).

3014

Odpovědět

+komunardSuper.. Tak teď už zbývají jen práva sériových vrahů, protože zákony které zakazují zabíjení jim berou právo být sám sebou a což je samozřejmě utlačuje.

A málem bych zapomněl na práva lidí co jsou na děti. Taky porušujeme jejich práva.

737

Odpovědět

+komunardKdybyste měl alespoň elementártní zájem diskutovat, a ne jen si dokazovat, že máte pravdu, bez ohledu na realitu, přečetl byste si diskusi, a já bych sem nemusel kopírovat text, který jsem psal níže.
"Většina pedofilů nešuká osmileté chlapečky, nýbrž se snaží se svými tendencemi bojovat. Optimálně s lékařskou pomocí, čemuž se ale část vyhýbá, protože se bojí, že se to “provalí” a oni budou mít problém s málo informovanými jedinci, kteří si myslí že pedofilové běžně šukají osmileté chlapečky. Pro ty lidi to není vůbec lehké, ale nemají jinou možnost, protože by ukojením poškodili psychický vývoj dítěte. Tento problém u homosexuálů není, takže je naprosto zbytečné je trápit."
Omlouvám se za formulace o šukání chlapečků, jedná se o parafrázi příspěvku, na který jsem reagoval prve. Což byste věděl, kdybyste se obtěžoval přečíst si diskusi předtím, než do ní vstoupíte klišovitým pseudoargumentem.
A pro lidi s kombinací poruchy emočního spektra a sadismu platí v principu totéž (jen si nejsem jistý podílem těch co chtějí a nechtějí léčit, ale na tom až tak nesejde).

257

Odpovědět

+komunard@komunard: ono nejde o to ŽE na sebe upozorňují, ale JAK na sebe upozorňují. A tam jsou bohužel nejvíc vidět právě ti "extrémisti" - není divu, že to pak také vyvolává extrémní protinázory.
Ano, nepochybně je víc lidí, co chtějí být "rebely" i když se jich to osobně netýká, zrovna tak je ale mnohem víc lidí, kterým to vadí - a opět, i když se jich to nijak osobně netýká. A dřív jim to ani nevadilo, jenže už je s*** jak jim někdo pořád cpe ty duhové průchody :) Kdyby bylo poznat, že jsou to opravdu normální lidi, lidi by je jako normální taky brali, to je ta pointa.
Když se ale budou prezentovat takhle: http://brownthatbanana.typepad.com/.a/6a00e39337cb1e8834016767ee9598970b-800wi
...tomu
bych dítě k adopci opravdu nedával.
Nakonec i video výše upozorňuje na to, jak si LGBT extremisté sami zkreslili pohled většinové společnosti na sebe. A jak se to normálním LGBT lidem od nich nelíbí.
Stejně jako např. spousta muslimských duchovních odsuzuje to, co dělá Islámský stát - ano, je to jiné téma, ale zas to je o tom, že houf extremistů dělá ve jménu "stejné myšlenky" celému hnutí medvědí službu...

55

Odpovědět

+komunardMohl bych vědět, jakým způsobem vám "cpou" duhové pochody? Nutí vás na ně snad chodit?
Dále by bylo dobré uvědomit si jednu věc: Pride jsou kombinace demonstrace a karnevalu. Může vám to připadat zvláštní, spojovat tyhle věci, ale slavné šedesátkové Majálesy byly taky tahle směs.
A na demonstracích se vždycky trochu provokuje, protože demonstrace, které si nikdo nevšimne, je celkem k ničemu.
A na karnevalech se dělají blbosti. Můžete tam potkat tohle
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKnuGUFJvIbYouYw1RO4p9Ra1Vv0bg0_fPRB9nEp4pdSduj_HTGQ
nebo tohle:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMKoPuf3o4at1F7CgkDQmUL7Le5rg3qrfRGSyGOw4pLUjDPG-u
či třeba tohle:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7f71lU-qT9wGDzFUpq3D6oTw9s_9J9re6mFSIYNTNrp5dJy0ViQ
Mimochodem, nemám důvod předpokládat, že některá z těch tanečnic je nebo bude špatná matka. Stejně tak bych řekl, že mnoho lidí má povědomí o Brazílii z podobných fotek, ale nepředpokládají, že se tak Brazilci chovají běžně. Proč stejně samozřejmou úvahu neprovedou u homosexuálů z Pride? Skutečně by mě zajímala vaše odpověď, protože ty moje tak nějak končí u toho, že dotyční chtějí, aby to bylo něco divného.
A vážně vám není blbé přirovnávat pořádání karnevalu k řádění IS?
A skutečně říkáte, že homosexuálové můžou uzavírat "sňatky" ale nesmí pořádat karnevaly, to mohou jen heterosexuálové/lidé, jejichž orientaci neznáte? Skoro mám pocit, že jsem musel něco špatně pochopit, protože mi to nedává smysl.

155

Odpovědět

+komunardKomurande to jsi vážně takový hlupák, nebo jenom debila děláš? Nikdy v životě jsem se nesetkal se nějakou diskriminací homosexuálů, nebo nějakých anti-homo pochodů, nebo že by někdo mlátit homouše. Všichni tu žili spokojeně. Pak si nějaká banda buzerantů (neplést s homosexuály) řekla, že by bylo dobré udělat nějaké posrané pochody, zasrat vždy půlku města a před dětmi si chodit v latexových otrockých kostýmech. A ani teď po té homo propagandě jsem si nevšiml, že by homosexuály někdo mlátil a dělali se nějaké kampaně a pochody proti nim, jen ta trapná propagace začíná lidi s**t. Co třeba udělat hetero pochod? Není to diskriminace?? Nejvíce mě ale rozesmíváš s tou trapnou propagandistickou ale hlavně nelogickou větou, že pedofilové něšukají malé děti, ale jen na ně mají chuť, že je šukají nepedofilové. WHAT THE FUCK? Takže když si kouří péra chlapci, tak to jsou vlastně heterouši ale jen proti tomu bojují, normální heterouši jsou zase homouši atd? NE! Malé děti šukají pedofilové, protože od toho je d******e asi odvozen ten posraný název PEDOFIL ty negramotný tele. Ale raději bych odsoudil těch 7 000 000 obyvatel ČR, protože se jim líbí děti, takže to asi není přirozené mít rád děti, jelikož lidi si dělají děti aby asi měli pomocnou práci na poli ty kokote, takže jsou to jasný pedofilové podle tvého kreténského komentáře.

414

Odpovědět

+komunardNejprve se uklidněte, přestaňte nadávat a začněte přemýšlet.
Zaprvé, diskriminace není, že někdo někoho mlátí. To je ublížení na zdraví, a je to ošetřeno trestním zákoníkem. Diskriminace je třeba to, že jeden druh partnerů může uzavřít svazek, který umožní druhému partnerovi nějaké právní úkony a dodá jim právní ochrany, a část nemůže. Nebo že je jejich svazku část těchto práv odejmuta. To je diskriminace, a to se děje v ČR a naprosto legálně.
To že si někdo udělá demonstraci a karneval není žádná propaganda, a je to právo každého občana garantované Listinou práv. Stejné právo mají i různí homofobové, kteří pořádají své pochody pro rodinu, které žádné rodině (ani té konzervativní) nic nepřinesly, a ani se o to nesnažily.
A jen tak mimochodem, ty téměř nahé ženy z Ria vám taky vadí?
Obávám se, že s postupem různých (povětšinou nábožensky motivovaných) ultrakonzervativních proudů se dostaneme do situace, kdy se budou podobné demonstrace konat, aby chránily výdobytky sexuální revoluce (a heterosexuální propagandu karnevalu z Ria). Ale ještě to nenastalo. Což není důvod to neudělat, koneckonců karnevalů není nikdy dost.
Dále bych rád upozornil na skutečnost, že jsem nikde nepsal, že děti znásilňují nepedofilové. Někdo to na tomhle webu psal, ale já to nebyl, takže mi po tom nic není. Najděte a obraťte se na toho člověka, aby podložil své tvrzení, já to udělat nemohu, proto jsem taky nikdy nic takového nepsal.
Co jsem psal, bylo, že většina pedofilů neznásilňuje děti. Podobně jako většina heterosexuálních mužů neznásilňuje ženy, většina homosexuálů neznásilňuje muže, většina heterosexuálních žen neznásilňuje muže, a homosexuálních žen neznásilňuje ženy. Samozřejmě, v každé z těch skupin se najdou hovada, co to činí. Ale na to jsou taky paragrafy.
Pochopitelně, že provozování nějakých praktik neimplikuje nutně nějakou orientaci. Vyspal byste se s někým, kdo vás sexuálně nepřitahuje (muž, devadesátiletá žena...), kdybyste za to dostal milion? Možná ne, já taky nejspíš ne, ale jsou lidé, co by zabili svou tetičku pro míň, ti možná ano. Ale to jste tu rovněž zatáhl vy.
A ta vaše věta je nesmysl. Ne protože by nebyla pravdivá, ale jednoduše protože nedává smysl.

102

Odpovědět

+komunardNesmysl je ta poslední věta, aby nedošlo k mýlce.

10

Odpovědět

+komunardReaguji na nevimjmeno2 21:29 - 19.7.2015 - "Malé děti šukají pedofilové, protože od toho je d******e asi odvozen ten posraný název PEDOFIL"

Sexuolog Petr Weiss někde napsal, že pouze v jednom případě z deseti se zneužití dítěte dopustí pedofil. V ostatních devíti případech jde o sexuálně normálně orientované lidi, kteří se tohoto konání dopustí např. pod vlivem alkoholu.

Pedofilie je sexuální orientace, pohlavní zneužívání dětí je trestný čin. Mezi nimi rozhodně není rovnítko. Pro zajímavost, podle Weisse pedofilové byli např. Hans Christian Andersen, Lewis Caroll a Jaroslav Foglar.

Znala jsem holčičku, kterou pohlavně zneužíval její otec. Jako důvod uvedl, že manželka s ním nechtěla mít sex.

Poslední poznámka - u žen se pedofilie určuje hůř, je podobná mateřskému pudu.

Postposlední poznámka - ten, kdo šuká malé děcko, je jednoduše hajzl. Bez ohledu na to, jestli je pedofil, nebo ne, patří za mříže, nejlépe do konce života.

40

Odpovědět

Gayové mi nikdy nevadili a bylo mi to jedno, ale b*******i mi vadí a vadili vždy což jak vypadá danny-v opravdu je. :D Ne, je to prostě čur*k nic jiného k němu napsat nejde.
Homosexualita tu byla už od počátku a ve starověkém Římě a Řecku to bylo na denním pořádku a nikdo nic proti tomu neměl, než přišlo křesťanství a dodnes se toho někteří méně vyspělí lidé drží a jak vypadá budou držet navěky...

danny-v opravdu fakt většího dementa jsem nikdy neviděl a vídám tě na daleko víc serverech a tvoje názory jsou na psychiatrickou léčebnu...na to, že ti je 34 si fakt...kruci seru na to jdu radši spát...

266

Odpovědět

Ještě jedna věc proč by nemohli mít gayové/lesby děti? Jejich rodiny se jich zřekli (z jakýchkoliv důvodů špatných či "dobrých", ale to neznamená, že je nová rodina třeba 2 otců nebo 2 matek mít rádo nebude a budou se k němu chovat hnusně). Hodně matek/otců je tak strašných (týrají, zneužívají,...) a dítě mít můžou a hodně často se s tím nic nedělá. Oni/Ony ty děti chtějí (na rozdíl od některých a lepší než aby skončily v kontejnerech nebo je nikdo nechtěl), tak proč jim to odmítat když můžou být lepší/stejně dobří rodiče jak "normální" páry.
PS: Pro trolly - nejsem gay ani skrytý, ale zkuste se vžít do jejich kůže...

294

Odpovědět

+Ltr33Dle mého názoru by gayové/lesby neměli mít děti - není to přirozené a je to sobecké na úkor dítěte, které to v pozdějších letech nemusí zrovna lehce nést a bezproblémů může zkončit u psychiatra.

Ať si spolu gayové/lesby dělají co chtějí, ať se vezmou,chodí spolu do kina, postele, na večeři,sportovat a já nevim co ještě, ale ať do svého "nepřirozeného/odlišného" vztahu, netahají někoho, kdo přirozený je.

825

Odpovědět

+Ltr33"Přirozené" je pomalu stejně bezobsažné slovo jako "normální", ale myslím, že vím, jak to myslíte.
Homosexuální páry děti vychovávají, buď protože jsou prostě jednoho z nich (důvody proč nějakou dobu žili v heterosexuálním vztahu jsou různé-bisexualita, společenské tlaky...), a v některých zemích umožňují buďto nějakou formu umělého oplodnění, nebo adopci. A světe div se, ty děcka na psychiatrii nekončí. Proč by taky měly? Že je homosexualita "divná" je důsledek společenských konvencí, které dítě nemá jak pochytit, pokud se nevyskytují v nejbližším okolí, a to je v takovém případě asi dost nepravděpodobná věc.
A nezapomínejte, že alternativou pro ty děti je dětský domov. To taky není "přirozená" záležitost.

190

Odpovědět

+Ltr33Přirozené/normální je zrovna to co ostatní zrovna potřebují :D

30

Odpovědět

+Ltr33Libor: když člověk vyrůstá v dětském domově, tak to taky nemá snadné(především v období kdy jej musí opustit, jelikož nemá zázemí)

Ale všeobecně adopce dětí k homosexuálům je velmi složité téma. A je prací sociologů a psychologů dělat na toto téma výzkum.
Obecně si myslím, že v liberálních zemích by ty děti nijak zvlášť velké problémy neměli. Avšak takové USA(hlavně jih), Polsko(tam je to bez šance :-D ) či právě Rusko...jo to by byla jiná. Tam by to ty děti neměli snadné.

30

Odpovědět

+Ltr33http://mrconservative.com/2013/07/21685-lesbian-couple-gives-son-hormone-blockers-says-the-child-is-transgender/

Lebo
dieťa z vďačnosti a strachu aby sa zase neocitlo v domove pristúpi tým skvelým a zdravým ľudom na všetko.

02

Odpovědět

+Ltr33Tohle by byl argument, pokud by heterosexuální rodiče své děti netýrali. Protože se ovšem takoví vyskytují, nelze z jednoho případu vyvodit žádný obecný závěr.

00

Odpovědět

Netolerance se dostává znovu do módy. Každý, kdo má shodné názory s některým na novinkách by se nad sebou měl vážně zamyslet.

367

Odpovědět

Jak se to vezme… Češi nejsou tolerantní, těm je prostě všechno jedno, dokud si můžou žbrblat nad pivem, jak se mají špatně. A až na pošahané věřící nechodí s transparenty proti gayům proto, že to jsou gayové a je to hřích atd., ale většinu spíš už začíná štvát, jak se to pořád omílá dokola a všude nám cpou, že je homosexualita normální - není. Norma je to, co je většinové, což homosexualita není. Ano, všichni by měli mít stejná práva bez ohledu na své náboženství, rasu, pohlaví či sexuální orientaci, ale nebudeme kvůli tomu nazývat normální něco, co normální není. Je kanibalismus normální? Je ženská obřízka normální? Je pojídání psího masa normální? To je úplně stejné, jako kolovala kampaň, která hlásala, že Adalia Rose je nádherná - kdo z vás sní o tom, že jí u oltáře odhrne závoj, protože to je ta nejkrásnější dívka na světě? :D

1811

Odpovědět

+LOYFK tomu pojidani psiho masa. Neni to tak davno, co by vubec nikoho nenapadlo snist kone, nebo kravu, protoze jsou dlouhodobym zdrojem obzivy :D To byla jen takova vsuvka pod carou, at se tu neresi jen Homosexualita ano/ne :)

43

Odpovědět

+LOYFPodle mě homosexualita není normální. Ale srovnal bych to spíš s tím, že někdo žere zmrzlinu politou pivem než s ženskou obřízkou.

64

Odpovědět

+LOYFTaky přece nebudu dělat veřejný kampaně proti lidem co žerou zmrzlinu politou pivem a když někoho uvidím na veřejnosti žrát zmrzlinu politou pivem, tak na něj začnu řvát "Co si myslíš že děláš? Připadá ti to normální. To je nechutný"

62

Odpovědět

+LOYFA pokud by se dva lidi co žerou zmrzlinu politou pivem vzali, tak by mohli svoje děcko ovlivnit a ono by to pak taky začlo dělat. A co pak že? By nám tady vyrostlo další hovado co zatíží cukrovkou zdravotní systém.

38

Odpovědět

+LOYFBtw. jsem rozhodně proti hetero i homosexualním sňatkům tlustých lidí. :D

48

Odpovědět

+LOYFVaše definice normality vede k tomu, že všechny věci které jste vyjmenoval, jsou v nějakých kulturách normální, protože to tam praktikuje většina lidí. U ženské obřízky zejména některé kmeny střední Afriky, u konzumace psího masa Čína, kanibalismus u některých pralesních kultur. Možná by se našly i kultury podporující homosexuální chování. A v minulosti by se seznam těchto kultur mnohem delší. A mohl bych jmenovat Antickou civilizaci (jeden z pilířů dnešního západu) jako oblast s většinovým homosexuálním chováním.
Naproti tomu podle vás není normální být levák, nebo umět vyjmenovat chronologicky všechny české panovníky.

Pokud používáte slovo normální jako kvalitativně zabarvené (jako většina lidí), což mám pocit že ano, pak je tato definice normality zcela scestná. Pokud nikoli, pak je sice v pořádku, ale slovo "normální" se stává filologicky zavádějícím synonymem k "většinový".

172

Odpovědět

je tady nějaký gay?
Ne ale buzerantů plno.....

324

Odpovědět

Nemám nic proti "lesbické lásce" ba naopak, ale u chlapů je to....nebudu raději nic psát a raději se podívejte na toto video. Zde je vše jasné, v tomto je rusko normální http://www.mojevideo.sk/video/24698/ako_reaguju_ludia_v_moskve_na_homosexualov.html

875

Odpovědět

Ty jsi ten největší k*kot na kterého může gay po duševní stránce narazit.

249

Odpovědět

+peccoskaifyAsi jsem se Tě dotkl Ty citlivko. HS znám i osobně a jsou v pohodě, protože na vřejnosti se nechovají jako dobytci a vůbec bys ani nepoznal, že jsou HS. Jak chceš dítěti vysvětlit když s ním čekáš v metře na vlak a opodál se u zdi ojíždějí teplý bratři.
Ty nadávky si nech pro někoho komu se můžeš podívat do očí Ty hňupe!

552

Odpovědět

+peccoskaifyA kdyby vaše dítě vidělo, jak u zdi souloží heterosexuální dvojice, tak by vám to nevadilo?
A jak vlastně souložení u zdi souvisí s tím videem, co jste tu dal?

491

Odpovědět

+peccoskaifyPeccoskaify: nedá mi to. Myslíte, že po fyzické stránce může gay narazit i na většího k*kota? .o)

danny-v: držet se za ruku, nerovná se souložit u zdi. Kdybyste někdy vyzkoušel, bylo by vám to jasné. Držení se za ruku je v západní společnosti v pohodě (ano, v některých arabských zemích problém). A pro dítě je to stejně v pohodě mezi muži, ženami i mezi mužem a ženou. Táta také drží svého malého syna za ruku nebo máma dceru, takže malé dítě nemá problém to v pohodě přijmout a ani se nad tím nepozastaví. To řeší právě až člověk, který čistou mysl nemá. Tedy si to hned spojí s homosexualitou a představí si u toho všechny ty věci, které ho odpuzují - a pak reaguje na své vlastní samo znechucující představy a ne na to, že se prostě dva lidi drží za ruce.

91

Odpovědět

A co tam máme vidět? Že v Rusku žije určité množství netolerantních a agresivních jedinců? To je samozřejmě smutné, ale bylo jich tedy méně než jsem čekal, s tím jakou kampaň nedávno páchal Putin. Takže ano, je vlastně docela normální, protože různí blbci se najdou všude.

541

Odpovědět

+komunard100 lidí, 100 názorů. O tom to vždy bude.

332

Odpovědět

Kdybych se ti musel dívat do oči tak se umlátím smíchy. Člověk jako ty nemá nárok na vzduch. Co je proboha zkratka HS? Heterosexuál,Homosexuál? Hasičský sbor? Pokus se přesněji vyjadřovat a nejlépe zapracuj na skloňování které ti očividně nejde. Pokud ti tvé erotické fantasie přerostli do reálného života a vídáš pravidelně kojtus hasičského sboru tak ti doporučuji navštívit nejbližšího odborníka přes duševní zdraví.

242

Odpovědět

+peccoskaifyPeccoskaify: Vždy mě pobaví, když se gayovky hádají a při tom mávají ručičkami :-D Tím nemyslím HomoSexuály, kteří to mají v hlavě srovnaný, ale např. tohleto individuum jako je Peccoskaify.

221

Odpovědět

+peccoskaifyNepovídej....A co když ti řeknu že gay nejsem, ale zastávám se jich co? Nic budeš si tu hrát dál na blbečka.

170

Odpovědět

ježiš ty si potrat...

51

Odpovědět

Parádní video :o

130

Odpovědět

Tak nějak celou dobu čekám na pointu a najednou konec.

2612

Odpovědět

To mi připomnělo ten vtip jak jeden gay říká druhému... "Už toho mám dost! Chci být taky jednou tatínek... být pořád maminka už mi leze krkem!" A druhý mu říká: "Tak pojď tatínku, pojď, vykouřit mamince ču*áka" :-)))
Jinak co se týče svateb - pohoda.. ale děti bych jim do pracek nedal (čistě jen kvůli reakce okolí a ostatních dětí, když se to dozví) :-)

830

Odpovědět

Tato námitka má zdravé jádro, ale je třeba uvažovat ne v intencích "Je to optimální?" ale spíše "Je to lepší než dětský domov?" Protože tak je situace toho dítěte postavena. Smysluplnější by bylo bojovat s předsudky. Děti je mají, jen když jim je předají dospělí, a dospělí by s nimi měli bojovat.

374
Další