Jak vznikal film Gremlins 2Key & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:10 914

V dnešním videu uvidíte, jak vypadal brainstorming scenáristů filmu Gremlins 2. Tento skeč Keye a Peelea je tak nadčasový, že se dá vztáhnout i na celou řadu dalších sequelů, které aktuálně vznikají a mají za cíl vytáhnout z diváka peníze jen proto, že jde o pokračování skvělého filmu...

Přepis titulků

Tak jo. Jdem na pokračování Gremlinů. Tenhle film se napíše sám. Jednička je už teď klasika, takže to bude brnkačka. Stačí jen zachovat styl prvního dílu. Určitě se budeme držet vody a chce to... - Sháníte někoho? - Promiňte. Asi bych se měl představit. Zdárek! Jmenuji se Star Magic Jackson mladší a jsem hollywoodský sequelový lékař.

Studio mě posílá jako odborný dohled, když tuší, že jde něco do řiti. Proto jsem tady, ale vůbec si mě nevšímejte. Budu tady stát a vy klidně dál pracujte. Je to váš film. Dobrá. Brainstorming. Adame? Pokud se to bude odehrávat v kancelářích, mohl by se Gizmo tentokrát namočit vodou z nápojového automatu.

Tak momentíček! Omlouvám se, že ruším. Jen taková drobnůstka. Co to s váma je? Všichni se tváříte jak kakabusové. Tohle jsou druzí Gremlini, lidi. Měli bysme slavit! Dávat si pizzu s ančovičkama a ananasem.

No tak, usmějte se trochu! Dobře, pomůžu vám to trošičku okořenit. Mám jeden nápad. Každý v téhle místnosti si vytvoří vlastního gremlina. Já si myslím, že současná podoba gremlinů je naprosto v pořádku. Myslet znamená hovno vědět, broučku. Jasný? Zkus na chvilku držet zobák. Nebojte se.

Zkusíme si to jen nanečisto. Takže by tam mohl být třeba gremlin intelektuál? Intelektuál? Myslíš gremlina s brýlemi, který zpívá hitovky od Sinatry? Geniální. Šup s ním do filmu. Šlus. Říkal jste, že to bude nanečisto. Jenže pak jsem slyšel slova "gremlin" a "intelektuál" v jedný větě. Paráda. Fakt boží. Bude ve filmu. Další. Co třeba pavoučí gremlin?

Gremlin s osmi nohama, který chytá do pavučiny sexy ženský z kanclu? Božínku, šup s ním do filmu. Paráda! - Další. - Co třeba netopýří gremlin? Gremlin s kožnatými křídly, který lítá sem a tam, a když proletí zdí, zůstane v ní obtisk netopýra, pak se smočí v tekutém betonu, vyletí na budovu a tam bude dřepět jako chrlič? Tomu říkám parádní matroš. Boží. Šup s ním do filmu. Další. Mohl by tam být i ženský gremlin?

S rtěnkou a kozičkama. Ty bláho, že se vůbec na něco takovýho ptáš. To je tak boží, že to ani nejde nepoužít. Určitě to tam bude. Tohle mi nikdo nevymluví, neboj. Jo, jo, jo! Šup s ním do filmu. Šlus! Přesně proto tady máme ženskou scenáristku! Další. Já nevím... Šilhající gremlin?

Asi víš, protože navrhuješ gremlina, který bude v tom filmu jen proto, že vypadá tak dementně, až to bolí. Ano, klidně by tam mohl být, a taky tam bude. Šlus. Další. Co ty, lišáku? - Elektrika gremlin? - Řekl jsi podstatné jméno a slovo "gremlin", jako bys hrál slovní hru pro děti. Jak malej Jarda. Jseš totálně zabržděnej. Asi nebudeš mít moc vysoký IQ, ale vymyslel jsi gremlina, kterej bude celej poskládanej z blesků a stoprocentně animovanej.

Jseš šáhlej a tvůj nápad bude ve filmu. Šlus. - Další. - Neobsadíme tam Hulka Hogana? Co?! Takže ty bys chtěl obsadit Hulk Hogana... profesionálního wrestlera, posléze herce, posléze kulturní ikonu do našeho filmu, aby mohl zbořit čtvrtou stěnu tím, že bude promlouvat přímo k divákům?

Ty jseš... těžkotonážní psychopat. Nikdy nedovol, aby tě změnili. A je to! Není se čeho bát. Máme Hogana, takže čus bus. Musím zase běžet, takže si to jen zrekapitulujem.

Máme tam gremlina intelektuála, pavouka, netopýra, ženskou šilhavku, elektriku a ještě Hulka Hogana. Jednoho bych mohl přihodit já sám. - Zeleniňák! Dopište ho tam. Bude to pecička. - Proč ne? Díky, tohle všechno v tom filmu bude. Letím vymyslet nějaký kovboje do Návratu do budoucnosti III. Mějte se krásně! Jejda. Doufám, že je vám jasný, že ve výsledným filmu nic z toho nebude.

Tohle všechno nakonec ve filmu opravdu je. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paradoxně mám Gremliny 2 radši :-)

50

Odpovědět

Gremliny mám rád a tohle bylo geniální, ještě s třešničkou v podobě Návratu do budoucnosti :D

50

Odpovědět

Jeste ze ho nekdo stacil schodit ze schodu, nez dosel rozsevat sve napady i na "Navrat do budoucnosti 3" :-)

06

Odpovědět

očividně ty kovboje tam stihl dát, možná ho ale hlavní scénárista stihl zastřelit než ze sebe vysypal všechno :D

10

Odpovědět

Tak těch nápadů tam je víc...vlak stroj času, láska mezi doktorem z přítomnosti a učitelkou z divokého západu.

20

Odpovědět

Nieje to Jordan Schlansky z Conana v 4.46 min?

46

Odpovědět

2:12 -> *Osmi nohama...Ale no taaak :/

88

Odpovědět

Opraveno. Bohužel, stane se...

81

Odpovědět

Správně to má být osmami nohy :D

310

Odpovědět

Ale docela mě sere,že nikdo není schopen u nás vydat oba díly Gremlins na Blu Ray

45

Odpovědět

BluRay? :D To ještě existuje?

238

Odpovědět

+JménoSamozrejme. Znas snad lepsi zpusob jak vydat kvalitnejsi obraz a zvuk? Nazor opice...

513

Odpovědět

+JménoTo si delas p***l? Vydavani placky ti prijde dobrym zpusobem, co treba online distribuce ala Netflix?

92

Odpovědět

Nestává se taky někomu, že když na to kouká ve fullscreenutak se mu to random minimalizuje to video?

215

Odpovědět

Doufejme, že pan doktor nenavštívil i scénáristy nových Star Wars. I když.... :D

1150

Odpovědět

Elektrika gungan? Ženský droid a láska mezi nimi? Ohnivé koule jako nová schopnost temné strany Síly? Světelný meč měnící barvu podle nálady nositele?

Šup tam s tím!

891

Odpovědět

Boží! :D A ta písnička, nezná někdo? :D

170

Odpovědět

nikdy sem sice gremliny nevidel, ale kvůli tomuhle skeči je skouknu. :D

402