Kontinentální snídaněKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:619
Počet zobrazení:9 232

Peele je tak unešen kontinentální snídaní, že ho to až dojme. Jak se ale ukáže, není to poprvé. Poznámky: - Když jsi v Římě... (When in Rome) je zkratka přísloví "When in Rome, do as the Romans do". Český ekvivalent by pak byl "Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti". - Go-gurt (v Anglii známé jako Frubes) je jogurt v tubě, pro jednodušší konzumaci. Pokud znáte český ekvivalent, určitě nám dejte vědět!

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Máte pokoj 237. K dispozici máte Wi-fi zdarma. A také každé ráno od 6 do 10 hodin nabízíme zdarma kontinentální snídani. - Kontinentální snídani? - Ano, od 6 do 10 ráno. - Takže je kontinentální? - Ano. Velmi dobré. Mladý muži...

Jednu vstupenku na kontinentální snídani. Můžete se obsloužit sám, pane. Zajímavé, po evropsku. Když jsi v Římě... Zakázané ovoce. Jsi to ale prťavá bobulka. No, božínku! I s papírkem a tak.

A co jsi ty, můj malý příteli? Nejsi lžička, ani vidlička, ale něco mezitím. Žlidlička. S čím příjdeš příště, Německo? Všechny ty evropské lahůdky tu leží přede mnou. Kam bych měl zaletět nejdříve? Kousíček koblihy. Děkuji ti, Turecko.

Připoutat. Kam se vydáme dál? Plundrové těsto... Zjevně z Brusselu. Ahoj, Řecko. Tam jogurt proudí jako voda. Ano... Jako Go-gurt na doma.

Tak dobré. Zajíždíme do Španělska. Dokonale upečené. Věřili byste tomu? Stačí se tu ubytovat! Ano! Miluju kontinent! Miluju kontinent!

Potěšení pro smysly, je to tak, můj příteli? Je to tak? Ano! Dám si to, co mám! Dám si to,... co mám. Tak dobré... Je to tak dobré...

Dobré odpoledne. Přejete si? Takže... Davisi... Zůstávám tu... na neurčito. Pane, ale vy nevíte, že jste zde byl vždycky? Vážně? Kontinentální snídaně? Hned za rohem. Kontinentální snídaně 1935

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nepochopil jsem, hádám, že to patří k nějakému filmu a opět je v tom videu obrovskej spoiler... co takhle to psát v popisku videa?

15

Odpovědět

Shinning :D

21

Odpovědět

Jogurt v tubě? U nás asi leda Pikao

22

Odpovědět

Já si přijdu jako jediný, komu se Shining nelíbil. Všichni kolem mě navnadili, jak to bude super, úžasná hudba, skvělý výkon Jacka Nicholsona, atmosféra atd. Bohužel, nic z toho se nekonalo, až tedy na šíleného Jacka, ten byl výborný, ale hudba mě otravovala a pořád nechápu, proč je z toho takový kult :/

1218

Odpovědět

Nojo, taky si myslim, že je to špatnej film a Jack děsně přehrává. Skutečnej průser ale přichází až v momentě, kdy to člověk srovná s knihou, která má úplně jinou (lepší) myšlenku.

35

Odpovědět

+WalomeTo samý Den triffidů, nikdo ještě nenatočil nic, co by bylo podle té knížky, pokaždé to bylo spíš inspirováno knihou než podle ní. A knížka byla opravdu super.

21

Odpovědět

bud v pohode, mna ten film tiez sklamal a nechapem ten kult okolo.. mna tam teda najviac stvala ta "herecka", ktora bola strasne, ale strasne otravna.. film pomaly, dej primitivny a plus do toho telepaticke schopnosti, no zbohom! :D

03

Odpovědět

Potom to videu a komentářích, jsem se musel na ten film podívat. A vážně to sedí. Tak trochu se stydím, že jsem ten film dosud neviděl. Nicméně je to moc dobře udělané.

00

Odpovědět

Ten číšník v 0:45 mi připomíná Fluffy-ho

50

Odpovědět

Tak toto bola taka k******a... ľutujem že som sa tie 4 minuty radšej neškrabal na vajciach...
Možno ide o narážku na nejaký film ktorý som nevidel ale videl som veľa paródii a aj keď som nepochopil každý vtip tak to prišlo aj tak aspoň kus vtipné.

212

Odpovědět

Takhle vypadám já na silvestra (plnej stůl jídla a alkoholu)... dokáže mě to zabavit na celkem dlouhou dobu :D

50

Odpovědět

Celkový dojem "trochu" kazí ty jeho digitální hodinky :D

183

Odpovědět

Jestli dobře chápu reakce níže, tak kdyby to neodkazovalo na jiný film, tak je to o ničem. Ok. Taky mi to tak přišlo.

150

Odpovědět

Nemůžu si pomoci, ale Peele vypadá s těmi vlasy jak panáček z lega :D

280

Odpovědět


Odpovědět

To, čo Peele prežíval za tým stolom najlepšie vystihuje výraz Food-gasm.

170

Odpovědět

Not a fork, not a spoon.. a FA-POON!

235

Odpovědět

my jsme to video viděli ;)

152

Odpovědět

Je zajímavé, že jsem The Shinig zhédl ve středu a od té doby pořád narážím na odkazy na tento film.

112

Další