Menstruace v kostceKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:584
Počet zobrazení:13 152

Jak potěšit partnerku, vám duo Key a Peele už kdysi vysvětlilo v rámci Kurzu uspokojení. Dnes ale ještě trochu zvedneme laťku a povíme si něco o menstruaci. Víc už vám sdělí mí kolegové Shaboots Michaels a T-Ray Tombstone.

Přepis titulků

PVD PRO VŠECHNY DRUHY Co kdybysme vám řekli, že polovina lidstva měsíc co měsíc trpí? A... tý druhý polovině... je to úplně ukradený. - Jsem Shaboots Michaels. - Já T-Ray Tombstone. Vítejte na Úvodu do menstruace! - Žádný takový.

- Že to nechceš poslouchat? Ženský to zas nechtěj mít, tak si sedni a aspoň jednou dávej pozor! Dnes vám budem vysvětlovat, co prožívaj vaše ženy, když maj měsíčky a proč byste pro ně... měli mít špetku pochopení. Neříkejte jí: klídek, pohoda, uklidni se ani neřvi. Neříkejte: zadek, tlustá, mrzutá ani podrážděná. - Nejsou podrážděný. - Jen jim z vagíny tečou hektolitry krve. Je to jak nějaká zasraná biblická morová rána.

Představte si, že by vám jeden tejden v měsíci lítaly z péra kobylky. - Taky byste z toho nebyli podrážděný... - Spíš byste dělali... Kurva! Můj pták! Když vám buchty krvácej, buďte na ně hodný! - Buď jim něco kupte... - Nebo se jim dekujte z očí! - Maj křeče. - Bolí je hlava. - Přibíraj!

- A když jdou na malou, záchodová mísa připomíná Osvícení! - Podpořte je. - Souciťte s nima. Hlavně se to za žádnou cenu nesnažte řešit! Vyhýbejte se tomu tématu obloukem. Když jdou ženský podrbat, jejich měsíčky se synchronizujou. - Vagíny se spolu dorozumívaj. - Všechny mluvěj vagínštinou. Takhle nějak... Pokud narazíte na skupinu žen a všechny bolej záda, pomalu ustupujte.

- Shabootsi, co to máš v kapse? - Nepřipomíná vám to něco, parchanti? - Není to vesmírnej dynamit. - Je to tampon! Sledujte, co musí vaše buchta podstupovat. Nejdřív si strčí tenhle ksindl do vagíny! Pak to takhle zamáčkne do sebe! A potom tuhle půlku vyhodí! Zkuste si to dělat týden vkuse, několikrát za den, každej debilní měsíc!

Nejhorší věc na světě furt dokola! Ony to musej dělat, vy to jenom posloucháte! Menstruace má svůj smysl. Tělo se tak zbavuje starejch vajíček, aby mohlo uplácat nový. Takže poslouchejte, čím si ženský procházej, a kupte svý buchtě čokoládu! Buchto jí neříkejte, ale... kupte svý buchtě čokoládu! - Čoko, čoko, čoko, čoko...

- Láda. - Čoko, čoko, čoko, čoko... - Láda. - Čoko, čoko, čoko, čoko... - Láda. - Čoko, čoko, čoko, čoko... - Láda! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

So be nice to your bitches when they bleedin :D :D :D

111

Odpovědět

Čekal jsem, že to nakonec bude prodejní akce, kde po téhle přednášce začnou tu čokoládu prodávat

62

Odpovědět

Jen jsem čekala, že si na konci videa sundaj "masky", a objevěj se tam dvě ženský :D

191

Odpovědět

The Sims!

151

Odpovědět

Myslím, že tohle pustím svým žákům na hodině sexuální výchovy :D

581

Odpovědět

At si zkusí chcat s ranní erekcí, taky žádná p***l a musím to podstupovat každej den :D

635

Odpovědět

mně se osvědčilo spát v bazénu

311

Odpovědět

nebo si dát sprchu

44

Odpovědět

Key & Peele uz nie je co byvalo. pamatam si dobu ked som sa na tom rehotal az som zo stolicky padal.
skoda no, tema vyzerala slubne, ale nevyuzil sa potencial. pride mi to viac trapne, nez vtipne. i ked informacnu hodnotu to ma stale.

1932

Odpovědět

tohle tema melo zustat tabu.

938

Odpovědět

no, neměl bys to tady roztírat, resp. rozmazávat, resp. patlat se v tom

213

Odpovědět

Tabuizovana temata jsou oblibena v jine skupine: http://www.krestane.info/

176

Odpovědět

Žádné téma by nikdy nemělo být tabuizováno

272

Odpovědět

Ked spomenul Osvícení hned sa mi vybavilo toto :D https://www.youtube.com/watch?v=jWnK1luCWyQ

82

Odpovědět

ne, jsem si jistej, že tohle fakt nemysleli. určitě naráželi na tu scénu, jak se ten malej kluk projíždí po chodbě a potká ty dvě holčičky.

105

Odpovědět

Každej správnej rytíř si čas od času zkropí svůj meč krví

7614

Odpovědět

Překvapivě užitečné video.

864

Odpovědět

Boží! :D Do puntíku přesný xD

461

Odpovědět

A tak zase nějakou tu opravdovou pointu vyvážila palba tarantinovskejch hlášek. Na ty dva nezvyklej postup, ale proč ne.

202

Odpovědět

Jestli ten scénář psal chlap, tak budu muset přehodnotit své názory na mužskou empatii.

722

Odpovědět

Cítím že si to někdo p****l u polovičky v jahodovém týdnu a tohle video je spíš omluva, než že by to byl koncept z vlastní hlavy který přišel při cestě z práce :D

398

Další