Nekonečná pařba dua LMFAOKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:500
Počet zobrazení:12 779

V dnešním skeči si Key a Peele náležitě zapaří. Vžijí se totiž do kůže electro-popového dua LMFAO a vyrazí na taneční parket. Dejte si pozor, abyste dnes večer nedopadli stejně jako oni. ;-)

Přepis titulků

Dneska budem pařit, dokud tahle pařba neskončí. A ona jen tak neskončí, protože jedem pořád dál. Nonstop, budem pařit celou noc. Poženem to pořád dál, tady to jen tak neskončí. Paříme už dva dny v kuse a furt to tady žije. Dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm dní. Je tu zase pátek a my furt paříme. Paříme celou noc, protože je to celonoční pařba.

Pátek večer, devět hodin. Nastoupím do auta, volám kámošům. Chlast vzadu, holky vepředu. Jedu na pařbu, esemeskuju. Zvoní mi mobil, iPad, Facebook, jdem pařit. Těsný džíny, pátek večer, jedem, jedem, jedem! Dneska do toho šlápnem, už není cesty zpět. Tahle pařba neskončí, bude se pařit celou noc. Pátek a každej další den. Tahle pařba jede dál, dál, dál, dál... New York, LA, Chicago, Houston, Philly, San Diego.

Phoenix, Boston, Fort Worth, Austin, Memphis, Denver, Portland, Vegas. Tucson, Fresno, Akron, Tampa, Pittsburgh, Newark, Plano, Lincoln Lovett, Durham, Salem, Dayton, město, město, město, město. Dneska do toho šlápnem, už není cesty zpět. Tahle pařba neskončí, bude se pařit celou noc. Pátek a každej další den. Tahle pařba jede dál, dál, dál, dál... New York, LA, Chicago, Houston, Philly, San Diego. Phoenix, Boston, Fort Worth, Austin, Memphis, Denver, Portland, Vegas.

Tucson, Fresno, Akron, Tampa, Pittsburgh, Newark, Plano, Lincoln Lovett, Durham, Salem, Dayton, město, město, město, město! Pojedem dál a dál, dokud se nerozední. A pak budem pařit celej další den. Sexy buchty, hudba, tanec, bikiny a sluchátka. Pařba, pařba, pařba, pařba, pařba, pařba, pařba, pařba! Dneska budem pařit, dokud tahle pařba neskončí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrej očistec :-D

30

Odpovědět

To je děsivý až z toho mám klaustrofobii :D

140

Odpovědět

Oni jsou jak ten slimák z futuramy

211

Odpovědět

Odpovědět

this party goin down down down .... opravdu je preklad: jede dal dal dal ? ... goin down se urcite nepreklada jako jede dal ;) presne naopak ...

047

Odpovědět

Ano, je:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=it%27s+goin+down

Kdybys uměl googlovat, nemusels být za debila.

241

Odpovědět

5 dni nonstop sa dá.... 6 dní dajme tomu... 7 deň je neúnosný

119

Odpovědět

alkoholik?

85

Odpovědět

pikoholik?

250

Odpovědět

nuda
serte na ty n***y uz. to tu nemate dost imigrantu? :DDD

thx

5126

Odpovědět

You just went full retard

732

Odpovědět

+.......never go full retard..never

371

Odpovědět

Může někdo vysvětlit?

621

Odpovědět

Key a Peele si chtěli zazpívat, tak 95% videa je o vážně chytlavé písničce a 5% o časové smyčce, aby to jakoby mělo smysl.
Čímž vůbec neříkám, že se mi to nelíbilo, naopak zajímavé video.

28

Odpovědět

Never ending story

381

Odpovědět

Další video, který nejede... Úžasnej přehrávač

196

Odpovědět

Ty seš fakt ocas, furt tu píšeš i když víš, že to ostatním jde, tak je jasné, že je chyba u tebe tak se ji snaž vyřešit a furt si tu nestěžuj.

451

Odpovědět

Nech mě hádat; tvůj notebook: http://goo.gl/Ix5hcA ? :)

181

Odpovědět

Hehe no za hodinu mám firemní večírek tak uvidíme :D

321

Odpovědět

docela chytlavý

473

Odpovědět

A máme tu zápletku pro druhý díl Na hraně zítřka. :D

1203