Nepřiměřené oslavováníKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:913
Počet zobrazení:10 538

Už jsme viděli, jak si Key a Peele utahují z "evropského" fotbalu. To ale neznamená, že si nevezmou na paškál také americký fotbal.Poznámky: Americký fotbal u nás zatím není moc populární a je sám o sobě velmi složitý. Pokud nemáte vůbec představu, o co ve hře jde, nebo jen neznáte všechny detaily a termíny, nebojte se navštívit český web o americkém fotbale nfl.cz, na kterém najdete všechny informace týkající se tohoto sportu. Pro ty, co ovládají alespoň základy, tu mám popis pojmů, které ve videu uslyšíte, a třeba jste je neznali. endzóna - zóna hřiště, která se nachází na obou koncích hrací plochy. Více zde redzóna - zóna hřiště mezi dvacetiyardovou linií a linií označující endzónu, tedy linií, kterou je nutno překonat s míčem pro zisk touchdownu. Více zde snap - snap začíná každou novou hru; snap rozehrává vždy center a ten ho předává quarterbackovi. Více zde vlajka - žlutá vlajka, nebo také žlutý praporek, značí faul na hřišti; více o faulech najdete zde shovel pas - nebo také screen pas je krátká přihrávka od quarterbacka na hráče netradičním hodem míče. Více zde

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Blíží se konec první čtvrtiny a Nosorožci jsou poprvé v redzóně. Bille, musím říct, že se na ně pěkně dívá. Ransom přebírá snap, má skvělou protekci. A to je kompletní pas na úplně volného McCringleberryho, nováčka z Penn State. - Pěkně chycené, myslíš si, že je šťastný? - Pořádně si to užívá. - Předvádí nám tu střelnici. - Podívejte se na toho mladíka, to je něco. Počkat, máme tu vlajku, to je za nepřiměřené oslavování?

To bych neřekl. No nevím, Bille, byly to tři přírazy a podle pravidel můžeš udělat nejvýš dva. Podívej se, jak se u rozhodčího obhajuje. - Jasné tři přírazy. - Trenér Johnson z toho nemá radost. 5 minut ve 4. čtvrtině, 3 a 10, Nosorožci jsou znovu blízko skórování. - Dokáží to Pumy ubránit? - Tohle bude důležitá hra, Bille. Ransom přebírá snap. Hází do endzóny a McCringleberry zachytává!

- Má to! - Páni, už druhý touchdown pro tohohle nováčka. - Musí se cítit skvěle. - Skvělá práce. Něco ti řeknu, on je... Tohle jsou dva přírazy. Zkouší, co si může dovolit a rozhodně upoutal pozornost rozhodčího. Za třetí příraz rozhodně přijde vlajka. Vidíte, udělal to znovu, to už je dnes podruhé? - Za to mu vlajku musí hodit. - Ano, to musí. - Víš, Bille, je frustrující vidět mladé hráče, kteří se nedokáží ovládat.

- To opravdu je. - Je to těžké. - Rozhodčí tě stejně vždycky dostanou. Vidíte, teď rozhodčí potvrdil, že se jedná o tři přírazy. Quarterback Ransom stojí za centrem. Posledních 5 minut zápasu. - Nosorožci znovu pochodují vpřed. - Je těžké jim v tom zabránit, mají moc zbraní. Ransom přebírá snap. A je to shovel pas na McCringleberryho Je na desítce, je na pětce, a touchdown pro Nosorožce! Páni, skvělý blok od Hardunkichuda, tohle bude pro Pumy hodně těžké otočit.

Životní zápas pro Hingla McCringleberryho, nováčka z Penn State. - Ten je dneska na koni, Jeffe. - Jeho hru prostě musíte milovat a on... To byl první příraz, nemohu tomu uvěřit. - V takovéhle chvíli musíte myslet na tým a McCringleberry to nedělá. - To už byl druhý! Jeffe, jestli to udělá i potřetí, už to dnes bude jeho třetí penalta. Všichni tu čekají... se zatajeným dechem. - Udělal to! - Opravdu? - Ano, udělal, nemohl si pomoct.

- To je neuvěřitelné. - No tak v profesionálním fotbale to je... - To je ostuda. - Ano, přesně tak. - Můžete se hádat, ale vlajka už je na hřišti. - Pokud jsou tři, rozhodčí to zpět nevezme. To nevezme, doba a intenzita na to nemá vliv. Jeffe, pojďme se podívat jestli opravdu udělal tři přírazy. - Dobře, tady je bez debat první. - Souhlasím. - A následuje... - ...druhý. - Dobře, ano, jasně. Jde o ten třetí. - Uvídíme ho, teď přijde. - Máš pravdu, rozhodně tu byl i třetí. Omlouváme se všem, co se díváte s dětmi, bylo to nechtěné.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Každej má občas slabší chvilku.

206

Odpovědět

WTF ten frame na konci s Keyem, kde má vlasy jako Dolejš :D? Jinak kousek je to celkem povedený, správně absurdní a rozhodně nezaostává, ale ani nevybočuje z řady K a P tvorby.

50

Odpovědět

To zabili, jak mu ve 3:00 nakreslili penis k tomu rozhodčímu :D

1420

Odpovědět

Taky sis toho všiml? To je skvělé, upřímně se z toho raduji. Prosím napiš nám, co ještě jsi v tom videu viděl.

397

Odpovědět

+KohbaNo, asi budu za idiota, ale já jsem si toho třeba nevšiml. :D

163

Odpovědět

+KohbaJá si to uvědomil taky až zpětně, a to jen proto, že jsem přemýšlel proč ty přírazy kroužkují tak zvláštně. :)

61

Odpovědět

Mně se to líbilo. Nejlepší teda není, ale pobavilo.

231

Odpovědět

Jejich první video, kdy jsem nestíhal sledovat video zároveň s titulky :-)

133

Odpovědět

No... není to jejich nejlepší video...

5111

Odpovědět

Aspoň pro neznalce Amerického fotbalu :)

2010

Odpovědět

Náhodou pravidla fotbalu se dají pochopit rychle :D

232

Odpovědět

to asi jo, ono fotbalisti nejsou žádní vědátoři s IQ 200.

33

Odpovědět

+standysman200 ne ale dosahujou i vysokých IQ výsledků :)

11

Odpovědět

náhodou :) mě to dosti rozesmálo :) ten konec, jak ho všichni sledují :D

463

Odpovědět

Ja si myslim, ze to hodne lidi spis nechape (vcetne me :D). Takze se jim to pak automaticky ani nelibi.

926

Odpovědět

S tím jsem samozřejmě počítal a nečekal jsem, že by video mělo nějaké zázračné hodnocení. Ale i tak si myslím, že video je i pro neznalé nadprůměrné a třeba pro mě, jako fanouška NFL, je to jedno z nejlepších kap videí.

487

Odpovědět

+senrimerbtw. a tohle video nějak paroduje nějaký konkrétné trend v NFL? Tam jsou nějaké podobné oslavy bežné nebo jak to je? :) Já jen, že tady několik lidí píše, že je to hlavně pro znalce NFL, tak bych chtěl vědět, co konkrétně to má parodovat :)

81

Odpovědět

+senrimerNFL hráči jsou známi tím, že mají různorodé typy oslav - v pravidlech je tak přesně definováno co se smí a co se nesmí dělat - vzhledem k tomu, že je tam krom pár etických i pár absurdních zákazů, lidi si z toho dělají srandu (JDSR)

110

Odpovědět

+senrimerno ted už jsou ty oslavy docela normální, ale dřív bylo těch divokých oslav daleko více, např hráč Chad Ochocinco ten dělal neskutečný oslavy, až mu to vedení NFL zakázalo, několik je jich na youtube. Navíc v nfl se neoslavuje jenom touchdown, ale i dobrej tackle ( sražení protivníka ) nebo dobrej catch ( chycení přihravky ) . am fotbal je krasnej sport :) a jinak video se mi moc líbilo

50

Odpovědět

+senrimerPřesně jak tu lidi píší, pravidlo přišlo myslím v roce 2006, nebo 2007. Předtím tam dělali naprosté šílenosti a Chad Johnson(Ochocinco) je tím proslulí. https://www.youtube.com/watch?v=9UVgBQBnwMg. Video je příhodně nazvané "Celebrations you may never seen". Teď už v oslavách vidíme tak maximálně Spike (že bouchne míčem o zem, to se jinak nesmí), zasmečování do branky, skok do diváků.

71

Odpovědět

+senrimerDíky za vysvětlení.

30

Odpovědět

:DDDD to je mazec ....kam na to choděj...

157

Odpovědět

Zatím nejlepší video od nich co jsem viděl, naprosto rozsekalo! :-D

1432

Odpovědět

Toto je fakt tvoje prvé?

246

Odpovědět

Tak to jsi asi ještě neviděl.. "i said biiiiiiiiitch.." :D

396

Odpovědět

Nic moc a ještě spousta chudokrevných neunese sportovní téma. Tady bude blitíčka jako na nový rok. :)

618

Odpovědět

Hezký, překvapili jste! Opravdu jsem zde čekal brekot jak pod fotbalovým K&P.

21

Odpovědět

Poslední dobou docela pokulhává výběr videí, podle mě... :) Poslední tři díly jsou IMHO dost průměrné. Sice dobrý, ale maximálně lehce pobaví a člověk nemá chuť si je vlastně pustit znovu. Nešlo by příště přeložit něco jako Les Mis, Mr. T PSA, Proud Thug, Insult comic nebo Wendell - Power of Wings? Tahle videa jsem viděl v poslední době x-krát a furt mě baví :) Ale to je jen můj názor...

2515

Odpovědět

Problém je ten, že na youtube chybí ty nejlepší kousky z třetí série, protože nás chtějí donutit, abychom se dívali na comedycentral. Existuje nový subtitute teacher a další klenoty, bohužel mi se jich asi nikdy nedočkáme. Tich opravdu top na youtube moc není a tak nemůžu vybírat jen ty. Dočkáte se tu naprosté většiny kap, co kanál comedycentral nabízí, včetně všeho co si zmínil. Ale pokud nezapomenu, tak ti příště udělám radost :).

75

Odpovědět

+senrimerJo, to je škoda, no... Zase na druhou stranu, kdyby fungovali čistě na youtube a ne v televizi, asi by si nemohli dovolit točit taková vcelku nákladná videa... Nicméně i mezi těmi na youtube jsou skvělé kousky.... Samozřejmě je mi jasné, že je třeba je prokládat těmi trochu slabšími, akorát poslední dobou se mi zdá, že ty horší se tady trochu kumulujou :) Ale je fakt, že to je asi hlavně o vkusu a názoru...

21

Odpovědět

+senrimerNo podľa mňa je stále z čoho vyberať, napr. také diely na YouTube ako Black Ice, Nooice, Karim and Jahar, Insult Comic alebo Mr. T sú podľa mňa super a ešte neboli preložené. To sú len také návrhy, keby si náhodou nevedel, ktoré skôr preložiť. :)

20

Odpovědět

Hodne trapny...

2683

Odpovědět

ked nepoznas/nechapes ich humor tak sa ti to tak moze zdat no, ja som zasmial dost :)

43

Odpovědět

Ber to takhle. V TV běžel pořad Novoty. Tam stačilo říct "hovno" a lidi se mohli smíchy umlátit.

91