Obama na vysokéKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:939
Počet zobrazení:9 554

Zajímalo vás někdy, jaký byl Barrack Obama na vysoké? Máme tu video z 15. března 1980, takže se můžete přesvědčit sami, jaký byl Barry kliďas.

Poznámka:
Apartheid je označení pro politiku rasové segregace, více zde

Přepis titulků

Tak dobrá... Všichni se soustřeďte, podívejte... Tenhle mejdan by mohl být příklad, jak by měl svět fungovat. Jen chci říct... že jsem z toho úplně na měkko. - Jasný? Jste v pohodě? - Jasně. - Ty to točíš, Dennisi? - Jo. Dávej na to bacha, možná budu někdy kandidovat.

Věřte mi. Myslím si, že tenhle mejdan... může být nejvíc inspirující mejdan tohohle kampusu. Jsem na řadě? Vezmu si to... Skvělej matroš. Máme tu skvělej matroš. Potřebujem odvážný sportovkyně, potřebujem sexy punkerky.

Je jedno odkud jsou. Nejdůležitější je, abychom měli pestrou škálu v... oddělení pro pičky. Zachytil. Barryho neignorujte. Nikdy Barryho neignorujte. Ahoj. Apartheid je totálně šílená, je to šílená instituce.

Kde je Dennis? Dennisi, pojď sem a zaber to. Musíme mít systém, aby každej měl co hulit. Sledujte, takhle to budete dělat. Tohle je... Jsem naprosto v pohodě, mimochodem. Tohle je vaše ústava, je to jen kus papíru.

Musíme udržet jeho integritu, protože drží všechno pohromadě. Tohle tady... To jsme my, američtí občané, jsme výjimeční, zázračný. Ahoj... Všichni tu spolu žijeme. Nejdůležitější je, abychom se nerozdělili. Ty a já, musíme zůstat při sobě. To je kouzlo Ameriky, láska. Jinak se nám udělají vzduchové bubliny.

Bude nám to špatně hořet a to nechceme. Je to jasný? Sledujte... Jsem kus před tebou a už mám hotovo. Bum, ohňostroj, 4. červenec. Tenhle je pro tebe. Takových potřebujem asi deset. Panebože, jsem úplně nadranej. Jsem totálně zhulenej.

Kur**, co jsem to říkal? Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

v osmdesátých letech by asi reagovali jinak na jeho kecy, btw protože je černej a to jak řekl, že bude kandidovat by za to v osmdesátých letech asi sklidil výsměch, nebo možná ještě hůře :) zdálo se mě to až moc přepiplaný Obamovými gesty... škoda, že tam neměli chudšího Barracka, tenhle byl podobnej snad jen těmi gesty a barvou pleti :P

79

Odpovědět

Prej byl jak sušenky Oreo, vevnitř běloch, zevnitř no však víte ..

78

Odpovědět

Konečně taky přišli s něčím vtipným, ale podle ostatních komentářů je to slabší díl. No nic, asi už stárnu..

2321

Odpovědět

Holt jseš prostě lepší než my ostatní. ;)

366

Odpovědět

souhlas

73

Odpovědět

Jeden ze slabších dílů K&P, ale to je holt dáno tím, že politicky laděná témata jsou pro cizince méně srozumitelná.

3611

Odpovědět

If I would be an american I would vote for him!

539

Odpovědět

If you were an American you could speak better English.

3816

Odpovědět

+Norbi_CZKdybyste si nehráli na machry, tak píšete česky.

1933

Odpovědět

Jsem jedinej, kterej se ani jednou nezasmál? :(

6337

Odpovědět

Taky jsem se nezasmál, ale to neznamená, že se mi video nelíbilo :D Zase to zachraňuje hodně dobrej nápad, jak balil toho jointa, tak jsem si ho úplně představoval někde při projevu na den nezávislosti.

412

Odpovědět

Docela slabota, urcite se z toho dalo vytezit vic...

26

Odpovědět

Proc tady ***** resite politiku...

149

Odpovědět

Možná by bylo pro USA nebo pro celý svět lepší kdyby Obama zůstal u té trávy..

5438

Odpovědět

Je to vrah, tyran a lhář. Vrah, protože pomocí bezpilotních letadel zabíjí nevinné (např. Al-majalah- o které následně lhal). Tyran, protože porušuje právo na soukromí miliard lidí.

3452

Odpovědět

+SpoonerPřesě, byt to obyčejný dělník, už by dávno seděl a čekal na komoru.

613

Odpovědět

+Spoonero tom, že jsou muslimáci pošahanci, o tom nemusíme diskutovat, jsou několik set let za křesťanstvím a je to stejně násilné náboženství, jako bylo křesťanství v té době, takže dokud budou chránit i "bojovníky" za jediného boha, tak ať je postřílej dohromady, když tak moc chtějí držet partu... Ale to, že Obama dostal nobelovku za mír, to byla největší kravina, jakou kdy kdo vymyslel....

2616

Odpovědět

+SpoonerA co potom Bush? :D

65

Odpovědět

+Spooneratreyo: "Oh, I like bush.. oh, you mean the president!" - Achmed :D:D:D

283

Odpovědět

+SpoonerA který prezident kteréhokoli lehce mocnějšího státu není nebo nebyl? :D Se všema těma chybama je to pořád posun k lepšímu, od toho minulého.

84

Odpovědět

+SpoonerJ: Je spousta prezidentů, kteří nejsou vrahy nebo tyrany. Nikdy jsem neřekl, že jsme se neposunuli. Ale stále jsou mezi náma barbaři (Obama a většina prezidentů USA). Kdybys žil v zoně každodenních teroristických útoků řízených USA mluvil bys jinak.

411

Odpovědět

+SpoonerJá se ho nezastávám a o té úchvatné protiteroristické politice USA si taky myslím svoje. Ale na většině "válečných" aktivit USA se podílí dalších 30 států. Těch prezidentů, kteří nejsou, není zase taková spousta.

61

Odpovědět

+SpoonerNa válečných aktivitách ano. V dronových válkách, špehování (na takto masivní úrovni) a těch nejhorších teroristických činech vede USA o velký kus a Obama je v téhle věci nejhorším prezidentem od Nixona (možná ještě Reagan).

26

Odpovědět

+SpoonerNechtěl jsem to nějak dramatizovat, video bylo vtipné a pobavilo, ale názor na Obamu mám podobný jako ty, osobně si ale myslím, že prezidenti v USA nikdy nebudou dobráci, kéž by byli jak prezidenti ve filmech, to by jsme tu mohli slavit, záměrně píšu za všechny, protože to co se děje v USA se prakticky týká celého světa... Nejsu nějaký fanoušek konspiračních teorií nebo tak, ale začínám si všímat, že prezidenti jsou vlastně jen takové loutky, jako kdyby to bylo furt to samé a osobně bych nechtěl být na jejich místě, protože mi příjdou jako větší figurky než mi obyčejní lidi

32

Odpovědět

No tak ono to určitě mělo svůj důvod proč se mu na výšce říkalo Barrack Oganja.

1342