PráskačKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:644
Počet zobrazení:12 201

Je tu další pátek a s ním i další skeč známého dua Key a Peele. Tentokrát budou hlavními aktéry tři gangsteři, kteří si odpřisáhnou, že budou držet při sobě a nic na sebe neprásknou...

Přepis titulků

Kámo... Hlavně za žádnou cenu nic nepráskni. Neřeknu jim ani ň. Vždyť mě znáš. To bych radši chípnul. Když jim nic neřekneš, nic na nás nemaj. - A co když jim něco řekne J-Rock? - To těžko! Je to můj bratránek. - Mlčí jako hrob.

- Tak se mi to líbí! Až bude ten led, tak mi ho dones, Dougu. Díky moc. Jseš fakt třída! Fízl pitomej. - Tak co? Trápili tě hodně? - Tys ho neslyšel? Vždyť si s sebou nese svačinu! Cos jim napráskal? Nic.

- Ty prolhanej zmr-- - Klídek! Klídek! Dal bych za něj ruku do ohně. Jsme jako bráchové. Nikdy by nikoho nenapráskal! Jak myslíš. Heleďte... jedem v tom spolu. Nikdo jim nic neřekne, jasný? - Jasný.

- Jo, jasný. Nikdo ani slovo o tom, jak Velkej Earl vystřílel tu sámošku. - Ne. - Ne, ne, ne. Co blbneš? Velkej Earl nic neudělal. Fakt ne? Ne! Tu přepadovku má na triku Buckshot. Buckshot. Kam jako jde? Nevím, možná si šel jenom odskočit.

To těžko! Jde nás tam napráskat! Ne, říkám ti, že je na něj spoleh. Vyrůstali jsme spolu. Vždycky drží slovo! Nikdy by nás nezradil. Pizzička! Pizzička, pizzička. Každej by chtěl pizzičku! Každý ráno snídám pizzičku. Strč do pusy tu pizzičku. Pizza, pizza, pizzička!

Ten zajebanej poliš! - Tak to ne! - Počkej! - Napráskal nás! Klídek! J-Rocku, hele... kdes vzal tu pizzu? Tamhle. Koupil jsem ji. A už toho máme dost! Co to tady na nás hraješ? Jestlis nás tam šel napráskat, ustřelím ti tu tvou páchnoucí pizza řiť a pohřbím tě v mámině sklepě, stejně jako všechny ostatní práskače.

Co? Co děláš? Kam jdeš? Kam zas jdeš? Kam zdrháš? Vidíš? Vidíš to? - Dívej se na něj. Zrovna mě udává! - Ne, ne, říká jenom: "Támhle toho chlapa bych nikdy nezradil." - Cože?

- Čestný. Tak jo, jdeme. Neříkal jsem to, Rocku? Neříkal jsem to? Ten práskačskej-- Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

song na konci? :D

20

Odpovědět

To mi připomnělo https://youtu.be/rN7pkFNEg5c :D

223

Odpovědět

Lidem co rozsiruji takovy scam by meli uhnit koule.

392

Odpovědět

:D náhodou dobré, stačí to pochopit. Ono si to totiž zahrává s realitou

724

Odpovědět

aha, tak to jo. já jejich ostatní skeče doteď považoval za hyper-realistický díla jak od bratří Dardennů

301

Odpovědět

nuuuuuuuuuuuudááááááááááááááááá

1349

Odpovědět

Ten co tam s ním sedí, nehrál on v nějakém filmu?

52

Odpovědět

jj, hrál toho černocha v tom docela dobrým filmu.

920

Odpovědět

myslim ze v 8 mile kamos Eminema :D

53

Odpovědět

+UkazbobraTo nebyl Eminem, ale Tom Hanks.

298

Odpovědět

První video od nich kde jsem se ani neusmál. Dobře zahrané, ale prostě tam něco chybí...

7917

Odpovědět

chyba tam twist na konci...

905

Odpovědět

+vivoMozna jo, mozna ne. Podle me to nemusi byt kazdy jejich novy video nutne vtipnejsi nez predesly snimky, aby to vyjadrilo tu pointu. Ta tam proste vzdycky je.

Ale proste je to Key a Peele, tak kazdy ocekava twist na konci no.
Mne se libilo.

335