SpravedlnostKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:574
Počet zobrazení:8 452

Key v roli středoškolského ředitele pořádá besedu, na které chce studenty trochu postrašit. Proto si pozve bývalého gangstera Peelea, aby dětem povyprávěl o vlastním životě a odradil je od kariéry zločince. Vše se ale trochu zvrtne...

Přepis titulků

Studenti, uklidněte se. Klid! To platí i pro vás, pane Rodriguezi. Co kdybyste si sundal tu krabičku z hlavy? Děkuji vám. Dnes tu máme vzácného hosta. Žije v téhle čtvrti a býval členem místního gangu.

Přišel sem, aby vám povyprávěl o různých životních cestách. Prosím, přivítejte u nás potleskem Donnieho Herreru. Bejval jsem jako vy. Jako ty, ty, ty, ty... Furt jsem šaškoval! Utahoval si ze ředitele. Dával jsem si mlíko na hlavu stejně jako Rodriguez.

Ale pak... se mnou šlehlo AIDS. Spravedlnost. Šlo to se mnou pěkně z kopce! Čoroval jsem mámě i fotrovi. Dokonce vlastní ségře! A jednoho dne... - mi na palici spadlo piáno.

- Cože? Spravedlnost. To možná trochu přehnal. Měl jsem 88 otřesů mozku. Za každej tón jeden. Měl jsem se poučit, ale kdepak. Jsem jako vy. Vrátil jsem se do ulic a šel jsem do toho ještě hustějc! No jo.

No jo. A pak... - mě ušlapalo stádo bizonů. - Co? Spravedlnost. Dobrá, Donnie, to by asi stačilo. Vyprávím o životě! Byl jsem jako vy. Myslel jsem si, že budu cool, když se přidám k drsnejm děckám.

Dobře víte, o kom mluvím. Poflakovali se do noci po ulici. A nekouřili jen cigarety. A pak... mě jeden den... - vystřelili z katapultu. - Konec. - Do dračí tlamy!

- Studenti, všechno, co jste dnes slyšeli, je lež. - Já už dávno nelžu! - Můžete jít. Podívejte se na mě! - Vůbec bych tu neměl bejt! - Děkuji, Aurelio. - Omlouvám se, Denise. - Nebylo cesty zpět! Vzal jsem bouchačku a vyrazil jsem na narozky svý vlastní dcery! Jo! Všechny jsem tam na místě postřílel! Jo!

Jo! A pak mě vcucla červí díra. Spravedlnost. Tak jo, všichni rychle pryč. Byl jsem v jiné časové dimenzi. Snažil jsem se seznámit mámu s tátou. Málem to nevyšlo. - Mizela mi ruka. - Bože. Na maturáku mých rodičů jsem složil singl "Johnny B. Goode". V poslední chvíli se políbili a všechno bylo zpátky!

Čím dřív vypadneme, tím líp. Ale nikdo mi nevěří! Kde mám crack, kde mám crack? Spravedlnost! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře