Štěně rapera Ice-TKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:769
Počet zobrazení:11 122

Key se rozhodl adoptovat štěňátko, které dříve vlastnil raper Ice-T. Pejsek je plný života a do svých nových majitelů se okamžitě zamiloval.

Poznámky:
- Coco je manželka rapera Ice-T.
- Shih-Tzu je psí plemeno, v tomhle případě to byla právě Coco.

Přepis titulků

- Ahoj, zlato. - Ahoj. Bez tvého vědomí jsem učinil velké rozhodnutí. Šel jsem kolem... stánku se zachráněnými štěňaty v Univerzitní ulici. Musel jsem, prostě musel. - Ty jsi koupil psa? - Ano, koupil. Musím ti něco říct. Tihle pejsci si už něco prožili a hodně z nich převzalo povahu svého páníčka.

Tohohle pejska dřív vlastnil raper Ice-T. Tak fajn, kamaráde. Ukaž se nám. Ahojky, ty moje zlatíčko. Nas*r si. Ty... vyk*ř mi ho. Tenhle barák stojí za ho*no. No tak, kamaráde.

Chce to klid. - Je trochu podrážděný. - Jdi do haj*lu. V životě jsem to nikdy neměl snadný. A teď naval mlsek. Chtěl bys mlsek? To bys chtěl? Tak tady máš. To je sakra dobrej mlsek. - A teď mi dej zbytek. - Ne, jeden stačí. Mluvil jsem snad s tebou, mrcho?

Dej mi celej ten pytlík, protože jsem zabiják a kur*a kvítko. - Někdo je tu mrzutý. - Bručoun jeden. Uvelebim se tady na tý pohodlný pohovce. Když už jsme u toho, tak tu budu i spát. Víš ty co, kret*ne? A mrcho? - Budu tu i chcát a sr*t. - To ne! Nas*r si, nezkoušej mi říkat, co mám dělat.

Dobrá... Mám tu něco pro tebe, malej. Chceš aportovat, chceš? Rád aportuješ? - Dones míček! - Nas*rte si! Oba dva povýšení kret*ni. Nejsem tu pro tvoji zábavu, mrcho! Takže si nas*r. Běž otevřít. Ahoj, kdo to je?

Neboj, Coco, těhlech kret*nů si nevšimej. To je moje čubka Coco. Zapomněl sem vám říct, že tu s náma bude bydlet. Páni... Tak dobrá, máš tu svoji kamarádku. Můžeš... Může si tu chvíli hrát. - Hrací den štěňátek. - Jo. - Hrací den? Budeme mít kur*a rande, tak to bude. Pojď sem, čubko.

- To budete... - On to dělá, nedělej to. - To je moje Shih-tzu. - Oh, bože. A teď vypadněte! Chystám se do ní pořádně opřít. - A jeje. - Proč tohle nikdy neděláš se mnou? - Už jsem to říkal... - On to dělá. Jen chci mít tuhle část těla čistou. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jinak tyhle dva mam celkem rad a pulka toho co jsem tu videl byla p***l nebo to melo aspon nejakou vtipnou pointu ale tohle byla zbytecna traparna stejne tak jako to video s tim hlidanim ditete....

46

Odpovědět

T-dog z The walking dead.

51

Odpovědět

ta cernoska je celkem pekna :) mi reknete ze zije s takovymhle mrdnutym cernochem :-D

111

Odpovědět

nesouhlasim...ma drzku jak Michael Jackson ale celkove 96.5 procent cernosek co jsem videl nejsou zrovna nadhery....vcetne Naomi

27

Odpovědět

Mars útočí...

170

Odpovědět

A to mě náhodou tohle dost pobavilo... jen to pípání je tam otravné jak saně v létě.

163

Odpovědět

Mě třeba normálně Key a Peele videa moc nebaví, ale tohle mě naopak pobavilo velmi.

59

Odpovědět

V tom případě jsi zvrhlý a divný :-) Ber to s humorem ;-)

183

Odpovědět

Podle mě je to náhodou parádní :D Jen je poměrně škoda že už je ten pes vidět v náhledu. 10000x lepší by bylo kdyby byl divák překvapen co z toho koše vyleze mě by asi jeblo nevědět to :D

821

Odpovědět

Skoro ma jeblo...Epické

19

Odpovědět

Na jejich úroveň slabší no, ale nemůžou mít každý video legendární klenot (:

243

Odpovědět

Mě to pobavilo. Správně zvrhlé v jejich stylu :-)

322

Odpovědět

uz meli lepsi videa... tedy kterekoli bylo lepsi, a ze meli nektere fakt hrozne.
asi jim dochazi napady

1740

Odpovědět

Opět tradiční chybná domněnka zdejších návštěvníků. Stejně jako u Conana a dalších ani tady nepřekládáme videa chronologicky. Překladatel to vybírá náhodně podle vlastního vkusu a tudíž je nesmysl říct, že jim dochází nápady, když třeba tohle video vzniklo dřív než spousta ostatních, co tu měly úspěch. ;-)

1170

Odpovědět

+BugHer0kdyz vis ze je to chyba, proc to tak delate? Delejte to chronologicky nebo na vas prijde Nerd :)

022

Odpovědět

Trošku bych to doplnil, videa opravdu nejsou chronologicky, je ale pravda, že většina těch opravdu top kousků je už přeložena a k naší smůle ty nejlepší ze třetí sezóny na youtube nedávají. Takže se prozatím nedočkáme třeba dalšího suplujícího učitele, který je mimochodem naprosto perfektní. Momentálně vybírám videa, která jsou dost dobrá, ale už nemusí sednout každému. Pokud máte nějaké tipy, klidně mi je sem pošlete. Momentálně třetí sezóna běží na stanici Comedy Central, musíme doufat, že po skončení vysílání nahrají na youtube i další skeče.

200

Odpovědět

+senrimerZ těch co tu pokud vím ještě nejsou, tak mě totálně rozsekali tyhle kusy:

Les Mis
http://www.youtube.com/watch?v=__d2FMCtgi4

Takové ze života... :)
http://www.youtube.com/watch?v=eirBtt7wIDU

A tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=RlTbJZ64sVM

Třeba mě se líbí ještě ta jejich série videí s East/West college bowl, ale chápu, že to je nepřeložitelné :)

Ale na youtube je podle mě ještě spousta jejich videí na špičkové úrovni (zrovna suplující učitel dvojka tam mám pocit taky, a myslím, že ještě víc...). Nedávno jsem nad skeči, co tu ještě nejsou, strávil snad dvě hodiny :)

30

Odpovědět

+senrimerMeegan bude v nejbližší době, tamty dvě jsou ze třetí sezóny, chtěl jsem nejdřív přeložit co nejvíc z prvních dvou, ale asi už se budu muset převalit i do trojky. Suplující učitel 2 na youtube je, ale není to pan Garvey, ale je to z jiným učitelem, kterýho hraje Peele a přijde mi to podprůměrné :). Ale díky za opravu, v tom případě chybí suplující učitel #3.

30

Odpovědět

+senrimerTak ve dvojce je taky pořád spousta špičkových, co tady není. Třeba na LMFAO's Nonstop Party, Ultimate Cock Blocker nebo Damn, Check That S**t Out se můžu dívat pořád dokola a neomrzí mě to :)

00

Odpovědět

Na jejich úroveň trošku slabší.

7716

Odpovědět

No kdyz to srovnam s Pegasem ci Bratrstvim, tak je to uplne mimo uroven... (cti sracka)

2111