Tisková konferenceKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:822
Počet zobrazení:10 847

Před každým zápasem v boxu je nutné co nejvíce zastrašit protivníka, pokusit se mu dostat do hlavy a pořádně ho znervóznit. Andre (Peele) na to má zajímavou taktiku. Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Tohle je souboj, na který všichni čekali. Ale až se s ním potkám v ringu, bude to krutý a rychlý proces. Bude to raz dva, raz dva, a jsi out! Na*er si, Claudie Lewisi! Vo*ebu tě přímo do p*dele. Přesně tak, ohnu tě a narvu ti ho rovnou do zadku. Víte co?

Andre se snaží těma jeho řečma dostat soupeři do hlavy. Do mé hlavy se ale nedostane, to se mu nepovede! Do hlavy se ti nedostanu, dostanu se ti do zadku, jak jsem říkal. Přímo do té tvojí malinkaté svalnaté prdýlky. Řeknu ti, jak to bude. Vezmu tě do příjemné luxusní restaurace. Koupím ti víno a nakrmím tě. Najdeme něco, co máme společného, a začnem si vykládat vtípky.

Pak se tomu celou cestu k tobě do bytu budem smát, kde tě vo*ebu přímo do p*dele. Dobře... Teď... Já osobně... jsem ještě neviděl zajít Andreho takhle daleko. Ale... Jak myslíš... Jo, jak myslíš.

Myslím, že se konečně budu cítit příjemně, když tě budu brát na večírky. Kde se nám budou všechny páry smát, protože jsme pár, co se furt drží za ruce. Něco ti řeknu Claudie, milujeme se tak moc, že je jedno, jak jsem unavený. Jakýma s*ačkama jsem si musel přes den projít. Na všechno zapomenu, až tě vo*ebu do zadku. Víš ty co? Je čas, abys hned přestal kecat kraviny. - Řekl právě, že mě vezme na večírky? - Opravdu řekl večírky. Každý večer se budeme na gauči muchlovat.

Nechám tě vybrat film, i když ho vždycky vybíráš. Pak tě vezmu na procházku na pláž. Měsíční svit se ti bude odrážet od hlavy, pak tě něžně políbím, vlny se rozbijí a pak v tu chvíli, v ten moment... tě vo*ebu do zadku od písku. Tak fajn! Je čas, abys zavřel hubu! - Už je čas? - Ano, je čas, abys zavřel hubu! Strávíme spolu zlatá léta!

- Vážně? - Jo! Budu tě podporovat po celou dobu tvé kandidatury. Přesně tak, budeš unavený, vyčerpaný a přepracovaný. - Pořád ale najdeme sílu jít o víkendu nakupovat. - Vážně? Pak budeš na smrtelné posteli, budeš tam sedět a umírat. Budu sedět vedle tebe a brečet. A až budeš odcházet do jiného světa, tak tě vo*ebu do zadku. - To tě chci vidět!

- Opravdu? - Přeju si, abys to zkusil. - Přání přijato. O 4 MĚSÍCE POZDĚJI To ne. Miluju naši čtvrt stejně všichni. Ale říkám vám, že jestli se budeme sami odlučovat, z celé gay komunity se stane menšina. Nedávno jsem to říkal i Claudiovi, hned, jak jsem ho vo*ebal do zadku. Jo, to udělal.

Nechme té politiky, připijme si na zdraví. Na zdraví!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To byl snad líp zahranej Tyson než v Pařbě ve Vegas

80

Odpovědět

Tohle byl snad nejlepší Key a Peele, co jsem kdy viděl. Naprosto perfektní :D Mimika, hlasy, text a ten konec, naprostá bomba :D

132

Odpovědět

Kurva.... Tomu se říká vyznání lásky.......

580

Odpovědět

I said what what? in the butt! Ale ten konec byl nejak moc ocekavatelnej...

241

Odpovědět

Nejvíc se mi líbí ten malej plešoun, jak se tam krčí a ten jeho výraz :D

80

Odpovědět

Tak Key a Peele dělají jen inteligentní humor a snad nikdy ta scénka není vycucaná z prstu, ale má hlubší význam a podtext. Takže pokud někdo neví o co jde, tak chápu, že může být trochu ztracený (jako občas já).

392

Odpovědět

Aha, tak už otmu rozumím. Já si říkal, že je něco špatně s našimi fotbalisty, když nosí kabelky, ale on se jim jen někdo dostal do hlavy :D

902

Odpovědět

Do hlavy? To není to co říkal :D

220

Odpovědět

+Lennyne to řikal ten druhej xD

10

Odpovědět

Výborné! 4% parodie na Holyfielda a Tysona :-)

260

Odpovědět

Aha, já myslel, že ten černej byl Povětkin a ten ještě černejší byl Kličko...

84

Odpovědět

Jak na konci drží tu skleničku vína :-D To je určitě schválně :-D

393

Odpovědět

Přiznám se, že jsem si to kvůli tomu komentáři musel znovu pustit :D.

270

Odpovědět

Jak půllitr, geniální. :D

40

Odpovědět

+MikeOn nemyslel jak půllitr, ale ještě něco jinýho. :D

00

Odpovědět

Chybí mi v tom ten jejich "hlubší vtip" tohle bylo až moc lineární :D

1315

Odpovědět

Po delší době zase jedna z těch skvělých scének :D
A btw: On má ten knírek namalovaný fixou ? :D

313

Odpovědět

Ha! Gayyyy!

8213

Odpovědět

Nemusíš svoji orientaci zveřejňovat na internetu, všem je to u prd*ele.

5947

Odpovědět

+Kyjaknepoužil bych zrovna tyhle slova na někoho kdo se tak otevřeně přiznal...a to bez p****e! :O

1175

Odpovědět

+Kyjakten smajlík na konci zní taky jako pozvání :D

1062

Odpovědět

+KyjakSkar: Nikdo nic nemá proti tomu, že se přiznal... jen je vážně každýmu u p****e, jestli je gay, nebo ne.

192