Urážející komikKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 021
Počet zobrazení:12 186

Komik Key si vezme na paškál obecenstvo a nevynechá vůbec nikoho, i když by radši měl...

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Děkuji, pane. Tak dobrá... Tak dobrá, jak se všichni máte? - Tak dobrá a slyšíte mě všichni dobře? - Jo. Tenhle určitě. Má tak velký uši, že se směje vtipům z klubu na druhé straně města. Tak dobrá... A vy, pane.

Máte se dobře? A máte dost jídla? Je to vůbec možné? Děkuji, pane. Omlouvám se, lidičky, ale dneska si vás podám všechny. Až na vás, pane. Vás nechám být. Jako vaše dnešní rande. Dobře, kdo je další? Kdo je další? Zdravím, madam. Chápu to, máte prsa, jasný? Koukněte na ni. Z jejího výstřihu má i Grand Canyon komplex méněcennosti. Vynechal jste mě. Kdo to říkal?

Vemte i mě. Jasně. Koukejte na to růžový tričko, kde jste ho vzal? Na teplytricka.com? To je tričko na podporu boje proti rakovině prsu. Ale jsem gay. - Dobře... - Pojďte do mě, já to snesu. Tak toho se nebojte. Pořádně si vás podám. Přímo tady, k čemu ty tři drinky?

Jste trochu notor, ne? - Tohle jsou moje prášky proti bolesti. - Jak jinak. Prášky na bolest. Protože... má bolesti. - V tuhle chvíli. - Vystřelte si z těch popálenin. Z čeho že si mám vystřelit? Jde o to, že je tu tma a já ty popáleniny nevidím. Děkuji, že jste mi ho osvítila, madam. Děkuji, vážím si toho. Aha... - Tyhle popáleniny. - Vystřelte si z robotického hlasu. - Pane, já nevím...

- No tak, já to snesu. - Víte co? - Nebo z vozíčku. Podívejte se, pane. Na tom, že jste na vozíčku, není nic k smíchu. - Na tom se všichni... - Aha, ale to, že jsem tlustej, vtipný je? Tak fajn, dobrá, chápu to. Jdu na to. Jen jsem nechtěl jít po tomhle chlápkovi, protože nechci, aby mě zabil v mých nočních můrách. Jako Freddy Krueger. No tak... Ne?

Víte, jak má Freddy Krueger popálenou tvář. To není... Vy kok*te. - Říkal, že to snese, to řekl. - Myslel jsem, že jo, ale nesnesu. A proč za to můžu já? Jak vůbec poznáme, že fakt brečí? Já ten zvuk neznám, zní to jen jak elektrický zvuk. Slzy... Pálí mě... Říkal, že to snese.

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je jak ten němec se smál v telce tomu vyfrčenýmu feťákovi..

00

Odpovědět

kurňa, sorry, to není fetak
https://www.youtube.com/watch?v=kXf3wx5nPXU
ale bylo neco s fetakem, ne? možná to byla česká show, nevím

00

Odpovědět

Tohle je tak děsně trefný a úmyslně trapný, až je to téměř geniální.

140

Odpovědět

Souhlasim s tim upozornenim na problematiku pokrytectvi, moralni podtext videa tedy OK ale vtipny mi to moc neprislo.

23

Odpovědět

Možná se mi to jen zdá, ale podle mě ukazují na to, že lidi jsou pokrytci a přijde jim vtipných dost věcí, ale jakmile se někdo dotkne tématu, které jim vadí, tka je to hned problém. Třeba pedofilie... oni se smějou tomu, že si chlap odvede holčičku do lesa, ale jakmile řekne vtip o skinech na onkologii, tak hned daný člověk překročil čáru, protože je to téma, které se jich dotýká. Tak sakra nebudu pokrytec a směju se všemu nebo ničemu, ale nebudu tvrdit, že z něčeho se sranda dělat nemá. Tady chodí do knihovny jedna židovka, která byla v koncentráku a dělá si z toho srandu, tolik vtipů o koncentráku jsem v životě neslyšel.

250

Odpovědět

Další problém pak je, jestli snesou, když si z toho dělá srandu někdo druhý. Jakože třeba pokud si srandu z koncentráku dělá někdo kdo tam byl, je to pro společnost ok, a jakmile to udělá jiný, je to průser. Stejně jako slepí si mohou utahovat ze slepých, ale zdraví to dělat nemohou, atd atd. Stejně jako mi bílí natočit něco jako má Key a Peele tak jdem sedět, ale oni jako černí mohou protože je nikdo z rasismu neobviní, když jsou taky černí.
To je prostě to pokrytectví společnosti. Každý si může dělat srandu jen z toho, co sám prožil, ale jak to udělá někdo jinej, je to "necitlivost". Přitom se stačí jen zasmát. Zvlášť když člověk jde přímo do podniků jako je tenhle nebo na vystoupení Jimmyho Carra.

70

Odpovědět

Čím dál divnější a nechutnější videa ve stylu Scary Movie.. Kde jsou ty časy videí jako "Souboj čapek"..achjo.

1120

Odpovědět

Tohle se mi nelíbilo, takovýhle nespravedlivý situace mě akorát naštvou.

3313

Odpovědět

to me spis nastvou komentare nekterych lidi kteri mysleli ze zezrali svet a asbolutne nepochopili ocem to video je... :X

266

Odpovědět

Ok tenhle skeč mi nějak leží v hlavě, tady jsou urážky co mě napadly že by ještě mohl použít:

- Vypadá jako kdyby se Michael Jackson rozhod těsně před smrtí změnit zpátky na černocha.
- Mr. Deep-fried Face
- Kentucky Fried Černoch

Ok jdu spát.

5271

Odpovědět

Kentucky Fried Nigga. Dost dobry :-)

2217

Odpovědět

Já si rád představuju že tady pan Smažená hlava schvalně chodí po stand-up klubech a předstírá že se ho ty urážky dotýkaj a to je jeho jediná radost :)

1202

Odpovědět

* jezdí

1500

Odpovědět

Já si prvně myslel, že se směje :D

3221

Odpovědět

Jsem na sebe hrdý, můj jediný komentář zamířil hodně vysoko :'D

10

Odpovědět

za ten mechanický plač oscara !!!!

943

Odpovědět

No doprčic... tak tohle bylo drsný! Sakra, tohle bylo drsností na úrovni Cyanide and Happiness :D

Key a Peele jsou fakt borci.

1758

Odpovědět

Bitchez be like "Don't look at my tits, perv!"

282

Odpovědět

ako vzdy po zhliadnuti ich videa: COZE :O :O :D :D vdaka za preklad

85

Odpovědět

Sorry ale krom těch frků na začátku jsem nepřišel na to čemu bych se měl smát.

3740

Odpovědět

Ale oni nedělají jenom vtipná videa, ale také reagují na životní situace. V tomhle videu poukázali na to, že lidé si z handicapovaných lidí dělají srandu, ale na tom vlastně nic vtipného není, protože za to nemůžou. Jestli jsi viděl jejich video o šikaně, tam taky nedělají vtipy, ale odkrývají skutečnost, která za šikanováním stojí. Jasně, je to jen můj názor, ale myslím, že nějak tak to je.

13216

Odpovědět

+LucVAle dělat si srandu z toho, že má někdo velký prsa, velký uši, je tlustej nebo ošklivej, je v pořádku.

2032

Odpovědět

+LucVAle dělat si srandu z toho, že má někdo velký prsa, velký uši, je tlustej nebo ošklivej, je v pořádku.

však tohle je právě o tomhle pokrytectví,

722

Odpovědět

+LucVProto na to reaguju. " V tomhle videu poukázali na to, že lidé si z handicapovaných lidí dělají srandu, ale na tom vlastně nic vtipného není, protože za to nemůžou." Pojďme si udělat seznam vhodných a nevhodných témat na vtipy. Tak aby nebyly rasistické, homofobní, sexystické, nedělali si srandu z tělesných odchylek, z nemocných lidí, z invalidů a dalších odlišností od "normálu"

2213

Odpovědět

+LucVAh Bože, máš pravdu, lebo veľké prsa sú fakt odpornééé...

723

Odpovědět

+LucVTady jsou zase lidi bez humoru -_-

131

Odpovědět

:D :D To se povedlo

42

Další