HologramKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:9 533
Armáda potřebuje v Afghánistánu silného spojence, a tak povolá vojáka ve výslužbě, který má v hlavě ovšem trochu bordel.

Přepis titulků

Deckere. Agentko Jacksonová, nyní budete spolupracovat. Agentko Jacksonová, ujasněme si jednu věc. Nemám rád rozkazy a nehraju podle pravidel. Asi už mě znáte. Vlastně ne, neznám. Haba, haba. Nemáme moc času.

Arachnidští agenti se zmocnili konzulátu. Musíme vás dostat dovnitř a vyřešit to zevnitř. Máme nejnovější hlášení o pozici nepřítele a zrekonstruovali jsme holografický model konzulátu. Šetřete si kecy pro nové rekruty, generále. Neuděláte na mě dojem nějakou luxusní technologií! Je to jen 3D reprezentace. Dnes nic neobvyklého. Cajk.

Vím, co to je. Agentko Jacksonová, vstoupíte klimatizací na jižní straně budovy. - Ano, pane. - Deckere, budete vysazen na střeše a pak vstoupíte do této výtahové šachty. Sestoupíte do čtvrtého patra. Já... Deckere.

- Jste v pořádku? - Slyšel jsem všecko. Výtahová šachta. Je to jasný. Jo, je to jasné. Teroristé se nacházejí ve třetím a pátém patře budovy. Každé patro má šest skupin po šesti. Budete muset přijít do čtvrtého patra, vypáčit dveře výtahu a jít... Přes dveře výtahu se dostanete dolů...

Otevřete... dveře výtahu, půjdete do třetího... - Dobře, možná to byla chyba. - Proč? O co kráčí, generále? Všichni šmátrají do laseru. Není to laser. Je to hologram. Prašť jako uhoď. Hele, nedělejte ze mě mimino, které potřebuje hlídat.

Taťka je velký kluk. Přibližme interiér. Jo. No ty krávo! Přejděme k věci. Proč jsem tady? Vaším hlavním cílem je váš bývalý rival ze studené války. Nikoli Androkovič. - Androkovič vedl...

- Je tady! Co... Jacksonová! Jacksonová! Kruci. Dobrá práce, Deckere. Jacksonová byla tajný agent Arachnidy. Jak jste to věděl? Není to moje první rodeo. Horký! Za mě jsme dělali kafe horký.

Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ak sa toto odohráva čsovo po tej scéne ako Decker chytal gulku holými rukami, tk je to fakt frajer, prežil strelu do hlavy :D

150

Odpovědět

On ji přece jen chytil. 😄

30

Odpovědět

Cylonsky trojity agent v prestrojeni za vojaka Arachnidu, v prestrojeni za vojaka usa

210

Odpovědět

To mě važně pobavilo moooc ... Ten hologram takhle jako opravdu existuje? Fakt se ptam važně ...

71

Odpovědět

Hologramová technologie ano, ale tohle bylo digitálně upraveno.

81

Odpovědět

Hologramy existují, ale je to myslím docela náročné, reálně se s tím takhle zatím nepracuje. Jednodušeji se toho dosahuje skrze rozšířenou realitu - promítání obrazu na brýle, kdy vidíš jak reálný svět, tak počítačový obraz.

Něco jako tohle: Minecraft Hololens demo at E3 2015 (amazing!) (ťukni někam cca do třetiny)

20

Odpovědět

už to máš v každom druhom svetovom múzeu

04