Kdyby byli učitelé jako sportovciKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:9 564
Učitelé jsou nedoceněné hvězdy. Oproti profesionálním sportovcům ale dostávají zanedbatelné platy, i když jsou jejich výkony, alespoň co se týče psychické výdrže, srovnatelné. Co kdyby tomu ale tak nebylo?

Přepis titulků

Učitelské sekundy vám přináší BMW. Ultimátní vozidlo. Tohle jsou Učitelské sekundy. Jsem Boyd Maxwell s těmi nej příběhy ze vzrušujícího světa učení. Já jsem Perry Schmidt. A je to tu! Z oznámení hvězdné učitelky angličtiny Ruby Ruhfové začali všichni fanoušci učení po celé zemi šílet.

V Ohiu jsem si to dost užila, ale s potěšením oznamuji, že se vracím zpět do New Yorku. Děkuji moc. PS431 učinila Ruby nabídku, která se neodmítá. 80 miliónů dolarů za šest měsíců a dalších motivačních 40 miliónů na základě výsledků testů. Tento plat ji přivedl na Rockridgerskou základní i s Katie Hope a Williamem Wuem. - A to z...

- ...Colgate Magnetu! Koukněme se na včerejší učitelský draft střední školy z Radio City Music Hall, kde Central Rapids střední, škola s nejhoršími testy loňského ročníku, udělala první výběr, který nikoho nepřekvapil. Prvním výběrem Central Rapids střední prošel... učitel matematiky Mike Yoast z tulské pedagogické fakulty. A je z něj milionář. Mike Yoast je neuvěřitelný případ. Jeho otec žil skromně jako profesionální fotbalista a kluk byl přirozený matematik.

- Prý koupí mámě dům. - To si piš. To nezakecá. Má to u mámy. Dnešní zlaté hřeby vám přináší 100% černý angus hovězí thickburger v čerstvé housce od Carl's Jr. a Hardee's. A přišel čas na zlatý hřeb večera. Dějepisářka Ashley Fergusonová prověřuje výsledky testů na střední Vinze Clortha. Dobře. Konfederační síly vystřelily první.

Může mi někdo říct, kde se ta bitva odehrávala? Tak se na to podíváme. Podívá se doleva, pak doprava, podívá se kolem hlásících se studentů a zahlédne vzadu Maxe. Vidí, že i když se nehlásí, chce se zapojit. - Maxi? - Bylo to u Fort Sumteru? - Správně. - Sakra. Viděls to? Přivádí do diskuze introverta.

To je učitelská hra roku. Souhlas, Boyde. Důvěra, kterou Max správnou odpovědí získal, zvýší jeho výkon po celý zbytek roku. To jo. Jsme zpět po přestávce. Mayfieldská přípravka mění franštinářku Janeane Lowe za knihovnici a dvě kuchařky ze Skylinské. A přineseme informace o učitelské stávce, která by mohla ochromit sezónu. Příště v Učitelských sekundách. Síla proudí skrze mě.

Já jsem rychlost. Já jsem síla. Já jsem vůdce. Věřící. Já jsem síla, která vede. Já jsem brána k tomu, co je možné. Cesta do budoucnosti. Já jsem budoucnost.

Zbrusu nová šestá řada 2015 je zde. Nový učitelský mazánek. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

80 miliónov za 6 rokov (nie mesiacov)

10

Odpovědět

Opravdu, 2015? :)

00

Odpovědět

80 miliónů dolarů za 6 let

40

Odpovědět

Nechápu svět jak všude sportovce jako by to byli nadlidi a všichni to žerou a sledují jak banda lidi tvrdě trénuje jen aby tam pak honili míč nebo puk po hřišti sem tam. K čemu to je užitečný pro civilizaci a společnost? Ti co skutečně dělají něco užitečného nejsou ani bohatí ani slavní. Tak svět prostě funguje.

238

Odpovědět

Těžko se ti budou milióny lidí dívat na to, jak jako instalatér opravuješ trubky. Není to zas tak o schopnostech hráče, ale o tom jakou míru a kolika lidem tu zábavu přináší.

181

Odpovědět

Chléb a hry.

181

Odpovědět

+Fráňaumm DOTA?

00

Odpovědět

Amerika je plná podivných věcí, šerifové, přeplacený sportovci.........

48

Odpovědět

jest za volantom je zakazane

218

Odpovědět

Čau mínusáku. Pořád maš těch -6000 bodů, co?

92

Odpovědět

+Kendasi jo anonyme, uz si vazu lano, jen dopiju krusovicky

019

Odpovědět

+v m vargaTy jsi taky anonym, jen máš účet, kde jsou vidět tvoje body, mínusáku. :D

102

Odpovědět

+Kendsi na to kapnul, vole

015

Odpovědět

+v m vargapo dosiahnutí 6500 mínusov dostáva účet ban, hovoril anonym.

23

Odpovědět

+Richmond153tak sa snas trosku viac

02

Odpovědět

+v m vargana teba nemám, taký kokôtek na VČ existuje len len jeden, ak teda nepočítame Jarinina z poza VPN.

22

Odpovědět

+Richmond153myslel som, ze by si mi mohol minusovat aj starsie komentare, nielen kazdy jeden novy, to, ze si to nepochopil ti nezazlievam, cakal som to, si taky jednoduchsi

03

Odpovědět

+v m varganajjednoduchší, simple as f**k, narozdiel od iných, hlavou komplikovaných jedincov

22

Odpovědět

+Richmond153keby si bol plusovy uzivatel, nepoviem nic, ale na to, ze sa hras na mudreho ,mas az moc minusov, minusaku

01

Odpovědět

+v m vargaNenazývej ostatní mínusáky, když jsi nejstupidnější uživatel na VČ. A nikdo ti nedovolil používat to označení, mínusáku. Vymysli si svoje. Pokud umíš myslet.

21

Odpovědět

+Kendtvoje maama

02

Odpovědět

+v m vargahovoril si že sa mám snažiť, tak sa snažím, nedávno som bol v zelených hodnotách, ale dohnať takú kapacitu miešku ako si ty, to bude oriešok, no v karanténe je času dosť.

21