MatraceKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:8 166
Pořízení nové matrace je opravdu věda. Hlavně se musí vyzkoušet, jestli je matrace pohodlná.

Přepis titulků

Vítejte v Papardově světě spánku. Jak vám mohu pomoci? - Potřebuju novou postel. - Fajn. Dobře. To jste tu správně. Rád pomůžu. Jakou velikost? - Jednolůžko, 1,5 lůžko, letiště… - 1,5. Výborně. Máme velké sle... Jen abyste věděl… - Musí být bytelná. - Dobře. V mým pokoji to je někdy šílený.

Jasně. Chápu, brácho. Chápu. Tady ta s pružinovou matrací je nesmírně pohodlná. A odolná. - Nevadí, když ji vyzkouším? - Ne, jen do toho. Měl bych také říct, že 100% vrátíme peníze, když… Kdo tu má pořádný péro? Já mám pořádný péro! Ne, je moc tvrdá. Máte něco měkčího?

Ovšemže. Tak... tady máme matraci z přírodního latexu. Je dnes taky ve slevě. - Za 1 200 dolarů. - Můžu ji vyzkoušet? Jistě. Kdo tu má pořádný péro? Já mám pořádný péro! Kdo tu má pořádný péro?

Já mám pořádný péro! Přijde mi trochu drahá. Je trochu drahá, nebudu vám lhát. To nevadí. Můžu nabídnout další varianty. Tohle je skvělá matrace z paměťové pěny. Tady. Je trochu levnější - a… - Můžu ji vyzkoušet? Jasně, jasně. Jasně že ji chcete vyzkoušet.

- Víte, jak to chodí. - Jo. Když v noci přijde na řadu: Ano! Si, papi, Si, papi. Jasně. Máte recht. Jasně, chlape. Sexuje se. Kdo tu má pořádný péro? Já mám pořádný péro! Kdo tu má pořádný péro?

Už budu! Už budu! Jo, to je ona. - Tu si vezmu. - Fajn. Namarkuju ji. Kdo tu má pořádný péro? Já mám pořádný péro! Kdo tu má pořádný péro? Já mám pořádný péro! Kdo tu má pořádný péro? Já mám pořádný péro! Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě tu nebylo Where My Dookie Go?, The Most Gullible Prison Guard Ever, Is This Guy’s Boss Even Real?, Zero dark thirty, Bipolar Andy a moje oblíbené a nejlepší How Old-Timey Anthropologists Got Laid

00

Odpovědět

On koupil postel sousedům?

06

Odpovědět

:D ne, sobě

20

Odpovědět

Starý videjko, jojo, to sice jo, znovu přeložený, ale jak potěší! ˇˇ
Starý dobrý (alespoň ty co sou dobrý, a to je většina) skeče za to stojej, tak proč si je nepřipomenout, fotříci xD
Hezkou neděli a den otců.

31

Odpovědět

Na tohle video ani nejde zapomenout. :-D

60

Odpovědět

Jelikož Key a Peele začali skeče recyklovat, často s jinou URL adresou i jiným názvem, je opravdu těžké mít přehled, co tu už bylo a co ne. Bohužel nemám čas se pokaždé proklikávat xxx stránkami v seznamu Keye a Peeleho, pokud tedy toto dokážou nespokojenci pochopit. Pokud mi prostě video nevyjede přes hledání, překládám ho. Čtyři poslední díly nové byly.
Bylo by fajn, aby se zde přestaly množit komentáře o tom, jak jsem líná překládat nová videa apod. Pokud máte pocit, že je to taková sranda a brnkačka, prosím, hledáme nové posily do týmu, pojďte si to vyzkoušet sami. Ale na to rejpalové nemají odvahu, že? Trocha slušnosti a pochopení skutečně mnoha diskutujícím chybí. Trocha respektu k práci druhých by taky nebyla k zahození.

3420

Odpovědět

Ok. Nikomu do hlavy nevidím, ale ty rejpalové to asi až tak úplně zle taky nemysleli a příště si z toho srandu dělat nebudou. Vaší práci respektuju, sám umím anglicky asi jen 3x líp než Schillerová (takže furt nic moc). Do smrti dobrý.

171

Odpovědět

A neni to rychlejsi projet, nez prekladat neco zbytecne?

97

Odpovědět

+MartpolTvl, dyť ti to admin(ka) vysvětlil(a), tak co rejpeš dál?

44

Odpovědět

Jsem čekal nějaké pořádné hejty a ono je to jen mnoho povyku pro nic :-D

Díky za vysvětlení, já jsem letitý návštěvník a tak mě opakovaně přeložená videa nepřekvapují, chápu, že z Vašich uvedených důvodů to není brnkačka a strávit delší dobu hledáním něčeho co ani nevíte jestli najdete není lehké. Pro mě je vyhledávač na videačesky tak příšerný, že někdy raději zvolím google pro hledané slovo s přídaným názvem webu :-D

Práce si cením a pokud se opakovaně přeloží kvalitní video tak si na nic stěžovat nemohu :-) naopak děkuji :-)

60

Odpovědět

Prosím, překládejte nové skeče, tohle jsem ž viděl.
Děkuji

610

Odpovědět

Nic nepřeložili, jenom změnili název a náhledový obrázek a mrdli to sem znovu.

518

Odpovědět

Zrovna u K&P, kde je minimum textu bych neřekl, že jde o lenost. Ono je dost těžký se prohrabávat všema těma skečema. Navíc já tu nejsem pečenej vařenej, takže jsem to ještě neviděl.

192

Odpovědět

+GargošJá tady taky nejsem vařenej pečenej, ale tohle video je na 3 stránce tagu "Key a Peele" a je tam i skoro ten samej obrázek... Tudíž nemusíš být úplně Sherlock, abys našel, že to tu bylo a ušetřil si čas a práci s překladem už přeloženého.
Pokud to teda opravdu není jen reupload...:D

45

Odpovědět

+SverdaVzhledem k tomu, že je to z jinýho kanálu, tak asi ne hele. : S

61

Odpovědět

Chápu, neděláme to schválně. Když někdo vezme stejné video, hodí ho na jiný YouTube kanál a pro jistotu ho ještě přejmenuje, nemáme moc šancí zjistit, že ho tu už máme (na webu je přes 17 tisíc videí). Ale díky za pečlivou detektivní práci, věřím, že se polepšíme.

74

Odpovědět

S Key a Peele se vám opravdu nedaří, tohle tady také už bylo... Už to opravdu vypadá, že si šetříte práci. 😁
Nová postel

125

Odpovědět

Má pravdu, už to máte tady: Nová postel

22

Odpovědět

+Calybos4391A já si říkal, že jsem to už někde viděl :D

31

Odpovědět

+Calybos4391Proč to opakuješ?

42

Odpovědět

+JéjeNevšiml jsem si, že už přidal odkaz "Sverda" :) Moje chyba.

12

Odpovědět

Opravdu to neděláme schválně. Když někdo vezme stejné video, hodí ho na jiný YouTube kanál a pro jistotu ho ještě přejmenuje, nemáme moc šancí zjistit, že ho tu už máme (na webu je přes 17 tisíc videí). Ale díky za pečlivou detektivní práci, věřím, že se polepšíme.

54