Názor na věcKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:9 933
Asi to znáte. Máte na něco názor a ten druhý se vám za to vysměje, aniž by přispěl do debaty nějakým rozumným protiargumentem. Co si počít s takovým člověkem?

Přepis titulků

Nejlepší komiksová adaptace, kterou kdy natočili. Bezesporu. - Jo. - Tak potom, holky. Vím, že jsem tu v menšině, ale Batman od Christophera Nolana se mi moc nelíbí. Nevím. Mám prostě pocit, že jsou... přeceňované. Tak jo... Ale to je… jen názor.

Proto jsem na začátku řekl: „Vím, že jsem tu v menšině.“ Trapný. Víš co? Ne. Ne. Ani ne. Není to trapný, alespoň dokud ty neřekneš „trapný“. Teď je to trapný, kvůli tomu, cos řekl. - Každopádně... - Každopádně co? Jako fakt.

Když řekneš „každopádně“, tak bys měl dál přispět k naší současné konverzaci. - Jajks. - Ne, koukej na mě. Koukej na mě. Žádný jajks. A tím důvodem je, že na téhle situaci není nic děsivého. Je to dost normální věc. - No jo. - Ne, podívej. Ne, na ně nekoukej. Ani na jednoho. Na mě se dívej. No jo, co?

Protože když řekneš „no jo“, musíš na to nějak navázat. Nezkoušej to. Nečum na ně. Nečum na ně. Ne, ne. Nečum na ně, nečum na ně. Tak co vy na to? Řeknu ti, co já na to. Mám pocit, že jsi kretén, který neumí říct nic zajímavého.

Ne, ne, nedělej to. Nečum na ně. Otoč se. Otoč ji, přímo sem. Řekni mi svůj názor na cokoliv. Jen jeden názor, který máš aspoň na něco. Jen řekni názor, cokoliv. Řekni názor, řekni názor. Řekni názor, hned teď.

Jen z tvojí hlavy. Cokoliv. Jen jeden názor, víc nechci. Řekni svůj názor. Hned teď! Já nemám vlastní názor! A proto se mi líbí v popkultuře to, co se líbí i všem ostatním. Nezírejte na mě. Nezírejte na mě! Nezírejte na mě! Tak jo... Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hovorím si, nedošlo by k tomu ak by nemali potrebu presadzovať svoj názor "nepáči sa mi", koho to vôbec zaujíma ak k tomu človek nepovie nič viac čo má hlavu a pätu, blbci obaja sú to.

015

Odpovědět

On by k tomu zřejmě něco řekl, kdyby ten druhej nezaačal mlýt blbosti. To není těžký si dovtípit. Blbec budeš asi ty. :D

150

Odpovědět

+TamTamďakujem, šlo skor o to že celá tá konverzácia začala zbytočne ako vačšina na internete. :)

010

Odpovědět

+Richmond153Jako tvoje poznámka. Zbytečnost.

70

Odpovědět

+TamTampresne ! Kápnul si na to ! :D

06

Odpovědět

Nemám na to žádný názor.

81

Odpovědět

Ten beznázorovej retard je prvek 90% zdejšího osazenstva.

3316

Odpovědět

Anyway...

452

Odpovědět

To, že je Nolan cocot je už tak profláklý, že to používají jako klíšé ve vtipech.

527

Odpovědět

myslím že tohle video už tu bylo

180

Odpovědět

Tak, tak... uz to tu bylo prelozene pod nazvem Trapna diskuze Trapná diskuze

Jestli si s tim dal chudak prekladatel praci, tak je mi ho docela lito :/ Nicmene skec je dobry, tak proc si ho nepripomenout :D

160

Odpovědět

+kocour OggyVideo bylo přeložené za chvilku, jináč se za duplikát omlouvám. Kontroluju to, ale protože videa přidávala nejdřív Comedy Central a pak samotní Key & Peele, tak zkrátka došlo k chybičce. :)

232

Odpovědět

+KaraJajks :D

301

Odpovědět

+kocour OggyNení poprvé ani naposled. Nejhorší je, že když nedáš link, tak ti autoři budou tvrdit, že se to absolutně nemohlo stát. Ale tak co už.

210

Odpovědět

+HmmAwkwaaard...

92

Odpovědět

Lidi, kteří říkají „Ok, boomer.“ v kostce.

191

Odpovědět

To někdo říká? Co to vlastně znamená?

22

Odpovědět

+BullOverPůvodně se tím označovali lidé, kteří jsou svým názorem sto let za opicema (podle generace boomerů po 2. světové), ale teď to používá každej člověk, který nesouhlasí s názorem toho druhého ale nemá páru jak odpovědět.

154

Odpovědět

+Pen WAh, trochu nechápu, proč další označení, když už jich je tolik použitelných pro stejnou situaci, ale i tak díky.

31