Nejsmutnější bratrská rivalitaKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:8 228
Syn přijíždí domů, aby oznámil rodině velké novinky. Jeden člen rodiny z toho ale zas tak nadšený není.

Přepis titulků

Moc rádi tě zase vidíme, Keithe. Jo, obvykle jde o zvláštní příležitosti. Vlastně mám malé překvápko. Jsem… zasnoubený. Synu. Ano! Ti gratuluju, malej brácho. Zasnoubenej.

Už to tak bude. Zbyde víc pro mě. Takhle to bude. Jo... Má jméno? Stephanie. Manželství… je překrásná cesta. Půlka končí rozvodem.

Soráč, brácho. To jsou fakta. Budu na to myslet, děkuju. - Máš fotku? - Jo. Aneb existuje vůbec? Tady je. Je nádherná. Ne.

Tak se na to mrknem. Když už ji všichni viděli. Pěkný nasvícení. - Upravený? - Ne. Vypadá jako jedna modelka ze Správné ceny. Ano. To je ona. Správná cena.

Clive, ten pořad zbožňuješ. Sklapni, mámo! Nezbožňuju. No jo. Stephanie. Lidi podceňujou její soubor cen. Jako předvaděčka nic moc. - Kde bude svatba?

- Na Havaji. Boží! Mele Kalikimaka! - Už byla vdaná? - Ne. Říká ona. Bejvalej. Měla nějakýho? - Jistěže. - Takže ojetina. Evidentně. Co, táto? - Vypadá úžasně, Keithe.

- Děkuju. Sklapni, mámo! Ztlum to! S mluvením jsi skončila! Víš ty co, Clive? Vážně se mi nelíbí, jak mluvíš s mámou. Ano! Marnotratný syn se vrátil! Víš ty co?

Chceš jít? Tak si jdi! Páč jsem se tu posledních patnáct let staral o mámu a tátu, zatímco sis trajdal po světě. A proč? Aby ses zase vrátil a kritizoval mě, jak s nima jednám? Ne! Vlastně jsem přijel, abych se tě zeptal, jestli mi nechceš jít za svědka. Vím, že… jsme každý jiný, ale jsi můj starší bratr.

Zaplatíme ti pokoj a pronajmeme ti auto. A taky ti zaplatíme let. První třídou? Na první třídu nemáme. Tak si na*er! Pro mě seš mrtvej!

- Proč? - Sklapni, mámo! Sním si to v pokojíčku. No, šlo to lépe, než jsem čekal. - Také bych řekla. - Jo.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bílá matka :-D hmm něco mi tu nesedí

42

Odpovědět

Key je míšenec, Peele nikoliv.

11

Odpovědět

+VereDogOba jsou: His mother is white, and his father is black
https://en.wikipedia.org/wiki/Jordan_Peele

20

Odpovědět

Som sice looser tak isto ako Peele, ale ja mam aspon vlasy ahaha

262

Odpovědět

Clap! Clap! Wooow... congratulations little bro!

440