Sexuální závislostKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:6 237
Wendell (Peele) je velký muž s velkým problémem. A tak se vydal do podpůrné skupiny vedené zkušeným terapeutem (Key), aby své trampoty vyřešil.

Přepis titulků

Probudím se vedle kluka a… jako obvykle ani neznám jeho jméno. Snažím se rychle obléct a zmizet, než se probere. Jenže… nemůžu najít kalhotky. Všude je hledám, ale prostě je nemůžu najít. A pak mi to docvakne. Nechala jsem je v bytě jiného kluka. Dřív toho večera. A tehdy mi došlo, že mám problém.

Díky, že ses nám svěřila, Scotty. Dnes večer tu vidím spoustu nových tváří. Jsem moc rád, že jste přišli. Chci, abyste věděli, že tady nemusíte mít obavy se svěřit. Jestli se chcete podělit o svůj příběh, nikdo vás nebude soudit. Jasně, začnu. Čau všichni, já jsem Wendell. Ve skutečnosti jsem závislý na sexu.

Ahoj Wendelle. Co tě sem přivádí, Wendelle? No, víte, můj život, co se týká sexu, je šílený. Chci prostě najít jednu svobodnou, osamělou osobu, se kterou bych strávil život.

Jen jednu. Jedinou. Máš pocit, že je teď těžké se svou závislostí bojovat? Jo. Je to fakt šílený, lidi. Pokud jde o mě, čím větší prasárna, tím lépe. Jsem pěkný čuňák. Vyzkoušel jsem všechno, všechny druhy svazování, tantru, jako to dělá Sting.

Různé pomůcky. Cokoli řeknete, to jsem zkusil. Kdy bys řekl, že jsi tvrdě narazil, Wendelle? Když jsem uklouzl na dlaždičkách. V koupelně před sprcháčem. Sexuálně jsem tvrdě narazil asi včera večer.

Včera večer. Mohl bys nám říct, co se stalo? No jasně… Stejně jako každý jiný večer jsem si objednal velký koláč, salám, ananas, sýrová krustička, k tomu sýrový chleba. Přesuňme se o 30 minut později. Pizzerka poslala fakt šťavnatou slečnu rozvozkyni.

Tělo desítka, tvář desítka. To je moje slabost. Tak jsem ji pozval dovnitř. Otevřel jsem krabici. Bylo to žhavý. Rychle jsem ochutnal první kousek, začal jsem kůrkou. Druhý kousek neměl šanci, nejdřív jsem tomu neřádovi ukousnul špičku a zapil to limčou.

Pak jsem se nestydatě pustil do chleba. Rozbušilo se mi srdce. Silněji než obvykle. Buch buch. Buch buch. Šel jsem na třetí kousek. - A co ta dívka? - Jaká dívka? Tamta holka. Jo. Byla tam taky. Pozval jsem ji do své komnaty alias šmajchlkabinetu. Svlékli jsme se, dotkl jsem se jejího ženství a ona se na oplátku dotkla mého mužství a v tu chvíli jsem narazil.

Sexuálně. Samozřejmě. Na koníčka, orálně, všechny polohy, co si představíte, a… Do té chvíle to byla prostě další běžná noc. Všude olej a… já bych celý od omáčky.

Omáčky? No jo. Takhle říkám ejakulátu. Lidi, prostě jsem dost rozrušený, připadám si hrozně zranitelný. Nevím, prostě se… cítím, jako by… mě teď mohl zneužít kdokoli. Kdokoli. Nejdřív zjistíme, co na to blondýnky.

Díky, Wendelle, že ses nám svěřil. Vlastně, pro dnešek už končíme. Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aneb jak si najít ženu na sex, jít na sezení pro sexuálně závislé:D Ale myslím že takové sezení je jen v Americe a ve státech já řeším jednou za čas takovou situaci, ale to tak jednou za půl roku, si říkám že by si měl taky najít nějakou stálou partnerku. Se kterou bych moch strávit nějaký ten čas.

00

Odpovědět

Kde se dá najít taková skupina?

20

Odpovědět

Zde jsou jen hot medvědi 4%

20

Odpovědět

To znám, když se člověk vyžere jako prase, tak mu moc dalších možností nezbývá.

62

Odpovědět

Jedno z nej videií od K&P a takové slabé hodnocení?! Asi moc lidí nepochopilo, o co mu šlo :(
Geniální. 5*

138

Odpovědět

Každej pochopil o co mu šlo, ne každýmu to přišlo vtipný.

233

Odpovědět

ja som pochopil takmer hned na zaciatku ked zacal hovorit...problem je v tom ze sa to natahuje aj ked pointa uz je prezradena...mohli ho napr nechat len hovorit aby nebolo vidno ako vyzera a az nakonci ho ukazat...takto pre mna jedno z najslabsich...

173