Zaměstnanec rokuKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:8 179
Představte si, že pracujete v obchodě, kde máte jogurty zadarmo, jste zaměstnancem roku a těšíte se na svého přítele, který se vrací z Afghánistánu. Co by se asi tak mohlo pokazit?

Přepis titulků

A ať je tam pořád plno polevy. Dobře, chápu. To zvládnu. Rozhodně sem zapadneš. Hele, jednou... to může být tvoje fotka. Zaměstnanec roku. - A kde pracuje? - Co? Jen mě zajímalo, kde pracuje.

Holka, to jsem já. Gratulky. Nejlepší na práci v obchodě s jogurty je, že dostaneš všechno zadáčo. A neuvěříš, jak je to dobré. A taky bez tuku. Díky Bohu, páč můj přítel se právě vrátil z Afghánistánu a přijede mě vyzvednout. Měl by tu být hned. Neviděla jsem ho rok. Říkáš celý rok?

Dej si. Jsem v poho. Jestli potřebuješ tričko navíc, budou tamhle, protože tyhle se asi srážejí. Víš co, holka? Nemůžu se toho nabažit. Fakt si dej. Je to zadáčo. Ne, v poho. Dám si to později. No tak, holka! Je to bez tuku! Ahoj.

Vrátil jsem se z Afghánistánu a hledám tu svoji holku, Latiyu. Zlatíčko! Zlatíčko, to jsem já. - Ne, to ne. - Co? To jsem. Asi už tady nepracuje. Díky. Co? Pro pána krále! Opouští mě! Desmono, on mě opouští?

Desmono, proč by mě opouštěl? Jaký by mohl být důvod, aby mě opustil? Proč mě opouští? Mo-možná, že má PSD. - Co? Ty myslíš PTSD? - PTSD. Posttraumatický stresový syndrom. To musí být ono. Proboha živého! Moje zlatíčko má PTSD! Moje zlatíčko má PTSD!

To může být jediný důvod! Moje zlatíčko, ubohé zlatíčko má PTSD! Moje zlatíčko! Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mmmm, s tou novou bych si i dal říct

712

Odpovědět

Ty jsi gay?
Pro admina mazače, proč si smazal mojí otázku jestli je zmrzlina jogurt jako Míša nebo jogurt je zmrzlina, všimnul jsem si toho na více místech a furt to nechápu.

17

Odpovědět

+TransardassRozdíl mezi mraženým jogurtem a zmrzlinou je ten, že v prvním případě není přísadou smetana, ale kysané mléko (mléko obohacené o fermentující bakterie). Ve zmrzlině je také méně cukru. A jak už bylo naznačeno ve videu, pro tento druh jogurtu není žádný minimální požadavek na podíl tuku. Zároveň není mražený jogurt to samé jako normální jogurt, který máte v lednici. Proces mražení v mraženém jogurtu dané bakterie zabije.

Míša je vyráběný z tvarohu, smetany a cukru, takže jde o zmrzku. 🙂

131

Odpovědět

+KaraDík, BMK používám dělám si fermentovaný klobásy, BMK můžou být zmražené, nezabiješ je, jenom je uspíš, mám startovací kultury v mrazáku, takže ta jejich zmrzlina je jednoduše vyrobená z jogurtu a BMK ve střevech zůstávají. Tedy by měla být zdravější než klasická zmrzlina ze smetany. U nás se taková zmrzlina nevyrábí?

11

Odpovědět

+TransardassMražený jogurt (také z angl. Froyo) je díky méně cukru a tuku opravdu zdravější. U nás je několik prodejen s těmito dezerty, hlavně v Praze, ale cenově bude výhodnější si ho udělat doma.

21

Odpovědět

+KaraPočkat, tak co má míň cukru? Předtim si to psal obráceně, nějak se ztrácim :D.

00

Odpovědět

+BullOverDobrý postřeh. To jsem popletla. Mražený jogurt má méně tuku a kalorií, ale více cukru. Ve výsledku je ale zdravější než zmrzlina. Pokud tedy nebudeme počítat polevu. 😀

11

Odpovědět

+BullOverMíň cukru má klasická mražená smetana, naopak méně tuků má mražený jogurt/tvaroh

00

Odpovědět

+LNic, co má méně tuku a více cukru, není zdravější. Tuk je narozdíl od cukru v pohodě, pokud se zrovna nejedná o nějaký rafinovaný tuk (margarín). Taky je to v tom videu vidět, jak té zaměstnankyni roku nízkotučná dieta svědčí.

00

Odpovědět

+TransardassTvou otázku jsem nesmazal. Napsal jsi ji z IP adresy, která má ban. Holt ani VPN nemá nekonečné množství IP adres. Pokud si nedáš pozor, tak ti nezbudou žádné použitelné :-)

161

Odpovědět

chudak, asi zhubla diky fat free, no a pritel, ktery je na baculky radsi zrhnul

141