Kollektivet - Uvízl jsem

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:5 273

Měli jste někdy v životě pocit, že z vaší situace není úniku? Že jste se zasekli na místě a nevíte jak dál? Jestli ne, tato píseň od Kollektivet přiblíží pocity právě takového člověka, který se nemůže hnout z místa. Doslova.

 

Přepis titulků

Každý den se snažím posunout, oprostit se a vyvinout. Ale ať jsem se snažil sebevíc, uvízl jsem, tak moc jsem uvízl. Bylo načase oženit se s mou drahou, ale uvízl jsem v kapse. Bylo načase pohnout s mou kariérou, ale uvízl jsem v práci.

Snažil jsem se dát vše do kupy, ale uvízl jsem v kyblíku Tak moc jsem se snažil uniknout, uniknout. Ale uvízl jsem v okně. Uvízl jsem na prahu. Uvízl jsem v posteli. Uvízl jsem ve svetru. Uvízl jsem v taxíků.

Uvízl jsem v posilovně. Uvízl jsem v krávě. Uvízl jsem v komíně. Uvízl jsem v záchodě. Uvízl jsem v žebříků. Uvízl jsem v kyblíku... zase. Byl jsem tak v pasti, že nebylo zbytu, než přijmout svůj osud a radovat se v skrytu.

I takhle můžu pracovat. I takhle můžu uklízet. I takhle můžu spát. I takhle můžu kakat. I takhle můžu malovat. I takhle můžu cestovat. Z tohoto bych se dostal rád. I takto se můžu oblékat.

Když se zamyslíte nad naším životem na Zemi, všichni jsme uvízli kvůli gravitaci. Ne, chlape. Prostě jsi uvízl na stromě. Přeložil: Karlja www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Si to pouštím pořád dokola... fajnový. Dík.

110

Odpovědět

Moc nudné, radši si půjdu uvázat Návěsovou smyčku.

144

Odpovědět

Dakujem za Kollektive(t)-myslim ze, tak sa to cita v domovskej krajine absurdneho humoru :) A dufam, ze im este date sancu:
Toto je genialne a nie az tak absurdne: Music video - Hit Song (ORIGINAL EDIT) (https://www.youtube.com/watch?v=Da4V5vKcGl8)
A nieco na temu muznost v sucastnosti : https://www.youtube.com/watch?v=6hb8FeKfRXM
Bozinku
alebo That guy.... tolko skvelych veci :)

50

Odpovědět

Čekal jsem, jak zatleská s rukou v kraví p****i... no.. nedočkal jsem se :D

70

Odpovědět

politicky korektně: je to hodně zvláštní
pravda: je to s****a

39

Odpovědět

Jejich musik videa bych nepřekládal, dá se jim rozumět i s velmi omezenou slovní zásobou anglických slovíček a častokrát mají ve videích anglické titulky, radši bych se zaměřil na jejich ostatní tvorbu... Jinak cokoli od nich, automaticky 10/10, bohužel jsem viděl již všechna jejich videa...

42

Odpovědět

?

14

Odpovědět

od Kollektivet by som na vasom mieste prelozil "Give me compliment", to je fakt pecka :D

71

Odpovědět

Dejte sem tuto od nich, ta je fakt vtipná :-DDD
https://www.youtube.com/watch?v=u32aFUx2Ki8

61

Odpovědět

Brutální 3,14ovina........:(

79

Odpovědět

*3,14čovina

95

Odpovědět

Blbost.

810