Ylvis – Intolerant

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:7 108

I když delší dobu bratrské duo Ylvis nepřišlo s novým songem, některé z těch starších nám tu stále chybí. Doufáme, že vám píseň Intolerant přijde k chuti.

Poznámka:
Anglický výraz "intolerance" ve významu alergie na jídlo se u nás tolik nepoužívá a slovní hříčka s tím, že jsou aktéři ve videu "netolerantní" by nebyla tak jasná. Poradila jsem si s tím, jak nejlíp umím. Snad budete tolerantní a přežijete to. :)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od chvíle, kdys vkročila do mého života, věděl jsem, že je to osud. Tak proč celé noci nespím ze strachu, že mě opustíš? Protože skrývám tajemství a mám strach, že odhalíš... co jsem zač a co mám, tu nemoc uvnitř mého těla. Nemůžu pít to co ty, jsem jiný. Už žádné lži a bolestný pláč, jsem tak jiný. Nedám si už ani jeden dort, prostě nemůžu.

Tohle nemůžu, já už nemůžu! Otočíš se a pohlédneš mi do očí se slovy: "Taky mám své tajemství." Když mi budeš pořád nabízet chléb, už s tebou dál žít nemůžu. Teď už vím, že to nejsem jen já, kdo je jiný. Je to jako prokletí, nebo ještě hůř, ty jsi jiná! Jedno zrnko žita a umřeš, prostě nemůžeš. Tohle nemůžeš, vážně nemůžeš! Najednou už to chápu, tohle můžeme.

Našli jsme společnou řeč, už můžeme. Konečně ty a já něco můžeme. Můžeme, tohle můžeme! Konečně ty a já něco můžeme. Konečně ty a já tohle můžeme. Konečně ty a já spolu můžeme. Můžeme, i když nemůžeme...

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

K popisku videa: intolerance a alergie na jídlo jsou dvě rozdílné věci, intolerance např. laktózy je "neschopnost trávícího traktu zpracovávat laktózu", zatímco alergie je prostě "nepřiměřená reakce imunitního systému"

60

Odpovědět

Ježiš to je blbost.

105

Odpovědět

Tenhle song poslouchám neironicky už několik let! je to pecka! :D Fandím jim klukům ušatým ;)

153