Konkurzy na 50 odstínů šedi

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:512
Počet zobrazení:7 291

Obrovsky populární knižní série 50 odstínů se brzy dočká svého filmového zpracování. Než se tak stane, můžete se podívat na kamerové zkoušky, kterých se účastnila největší hollywoodská jména. Samozřejmě, že jde o skeč pořadu Saturday Night Live, ale taková imitace oscarového Christopha Waltze z Nespoutaného Djanga je téměř dokonalá.

Přepis titulků

Toto léto strávilo studio Universal měsíce obsazováním filmové adaptace 50 odstínů šedi. Hledání bylo vyčerpávající a největší hollywoodské hvězdy společně zkoušely, kdo z nich dokáže přivést sexuální chemii Anastázie Steelové a Christiana Greye na velké plátno. Tady jsou kamerové zkoušky. Seth Rogen a Emma Stone. Říkám tomu "důtky". Pane jo, to je bič?

Naplácáš mi s tím? To si nechám líbit. Líbí se mi to, když to bolí. Scarlett Johansson a Christoph Waltz. Slečno Steelová, děkuji, že se oddáváte mým sexuálním úchylkám. Samořejmě vám z toho plyne mnoho zajímavých výhod. Vlastně by to mohlo být úžasné. Jako proč ne? Wunderbar.

Tomu říkám bingo! Phillip Seymour Hoffman a Kristen Stewart jsou další. Budu se s tebou milovat a až se s tebou budu milovat, což budu, bude to bolet, jasný? Haló? Ona usnula? Haló, děvenko! Steve Harvey a Rebel Wilson. Fajn, Anastázie, co kdybys tady naskočila na šimráčka a udělala si tu laskavost, že se budeš pevně držet?

Pane Harvey, můžete se držet scénáře? Ten scénář nedává smysl, kámo. Co je tohle? Vaginální sex? To lidé pořád dělají? My tady s gepardící půjdeme rovnou do zadku. Jon Cryer a Jane Lynch. Ty jsi panna?

Protože tě ztrestám. Budeš ztrestaná. Děláš tady ostudu! Padej! To byla ta půlka z Dva a půl chlapa? Mary-Louise Parker a Aziz Ansari. Už se řítím, dámy! Zmrskávám vás, protože jsem sexuálně dominující! Plácnem si?

To je nějaká karikatura? Tilda Swinton a Tracy Morgan. Proč nechceš, aby se tě dotýkali? Protože jsem 50 odstínů magora, Fantasie. Je to Anastázie. Tak či tak si já i David Bowie necháme ty pé*a vykouřit. Vůbec neříká ty repliky. Počkat, ty jsi ženská?

Můžu to udělat nahá. Chtěli byste, abych byla nahá? Já bych to rozhodně také rád udělal nahý. Kvůli postavě samozřejmě. Trefila jsi mýho Jonaha Hilla. Máme na to vlítnout? Tak se připrav, holka. Budu potřebovat tak půl hodiny na tyhle knoflíky, kámo. Kristin Chenoweth a Shaquille O'Neal. Tohle nepůjde.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Hey wait a minute, you are woman?!" :D :D

00

Odpovědět

Imitace super :-) ale hádám že ti, co z parodovaných znají jen Scarlett a Stone, to neocení

20

Odpovědět

Bohužel mě se hned na začátku zprotivilo parodování Emmy Stone, takže mě to nezaujalo ani jako celek

2210

Odpovědět

Miley to jako Scarlett Johansson sluší

254

Odpovědět

Já si ten brak budu muset jednou přečíst,pořád na něj někde narážím.

241

Odpovědět

ha ha ha.. prd... ha ha ha... grg.. ha ha ha... grg... ha ha ha... smrk...koniec

195

Odpovědět

Safra, Scarlet mi na náhledu videa připomínala Betty z Mad Men :-D

181

Odpovědět

místo Scarlett Johansson spíš brutálně připomínala Miley Cyrus s trochu odrostlejma vlasama... :D

233

Odpovědět

Ale ona to byla Miley Cyrus ne?

291

Odpovědět

+kriststeEh, moje bystrost se tedy opet projevila v plne parade... :D

260

Odpovědět

Měl bych prosbu, mohli byste přidávat i link na originál do popisku někde nebo pod video? Momentálně jsem v Německu a některé videa mi nejedou kvůli jejich stupidním omezením. Na YT funguje Proxtube, ale přes váš player to asi nefunguje.

191

Odpovědět

Stačí u videa vypnout titulky a kliknout v pravém dolním rohu na "YouTubeHD". Přesměruje tě to rovnou na video na youtube.

181

Odpovědět

Jo vlastně, ale pokud ti to vůbec nepřehrává tak je má rada asi zbytečná.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mHlpEbhNyh0

181

Odpovědět

CTRL+U CTRL+F youtube.com a máš to.

181

Odpovědět

Super :-D Imitace byly dokonalé :-D

2118