Koule

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:3 721
Jeden starší skeč z dílny kanálu TomSka, volně navazující na video Díra. Koule. Nikdo neví, kde se vzala, proč dělá, co dělá, ale změnila naše životy navždy.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tome, neviděl jsi kočku? Nezvedá mi telefon a… To bylo divný. - Co je to? - Můj novej hrnek. - Ne, tamto! Aha, to je koule. - Kde se vzala? - Z díry. - Tak po pořádku. Co ta koule dělá? - Co chce. - Je všechno v pohodě?

- Záleží. - Na čem? - Na kouli. - Tome, nemáš nohu! - Stejně jsem ji nepoužíval. - Teď jsi bez nohou. - Jak se říká, na co nohy, když je mít nemůžeš. - Vidíš? V pohodě. - Teď máš pštrosí nohy. - Sklapni. - Drží tě ta koule jako rukojmí? - Ne, já ji miluju. To je krev. - Takže ona mění věci? - Změnila mi život. - Co bylo tohle? - Kočičí pelech. - A tohle? - Kočičí obojek. A tohle?

To byla kočka. Teda, to je fotka kočky. Když se změnila v hrnek. - Co se to děje? - O nic nejde. Jo, je to kočičí krev. Musíme kouli zničit. Zničit? Copak to nevidíš? Koule je teď náš život. Zničit ji by znamenalo zničit sebe samé.

Takže pokud chceme žít dlouhé, smysluplné životy, koule nesmí být zničena. Co to zkusit šipkou? - No a je po všem. - Jo. Až na ty ostatní. Sakra, co mi to lítá do pusy?! - Mimi koule. - Mimi co? Všechno v poho. Furt je to krev.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TomSka je nejvíc nejlepčí !! (víc pls pls)

41

Odpovědět

prosím smažte jeho komentář, nedokážu to číst bez zvracení.

50