Podvodník

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:3 015
Co byste dělali v případě invaze robotů? Zůstali byste věrni lidstvu, nebo byste se snažili vydávat za jednoho z útočníků? Jak by to třeba mohlo dopadnout, naznačuje nový skeč z kanálu TomSka.

Přepis titulků

Toto video sponzoruje VPN Surfshark. VESMÍR Vězni, povíš mi, kde se nachází lidský odboj. Víš, kde je ten tvůj odboj? Tady. - Nikdy nevyhrajete. - Nesprávně. Vyhrajeme. Zabijeme všechny lidi. - Fakt? - Ano. Zabijete všechny lidi?

Ano, všechny lidi. A co tamtoho tamhle? To je robot. To je na sto procent člověk v kostýmu robota. Co? Ne, to já… fakt nejsem. - Píp píp. - Ale jseš, ty zrádce. - Nejsem. - Jseš bí… BB-8?

Skvělej týpek, můj kámoš. Můj robotickej kámoš. - Píp píp. - To sedí. Pokud jsi robot, udělej něco, co dokážou jen roboti. Fajn. - Co to bylo? - To jsem použil svý robotický paže. To je pravda, lidé nemají robotické paže. - Musí být tedy robot. - Lže. - Roboti nelžou.

- Není robot. - Jsi robot? - Ano. - Říká, že je robot. - Co když lže o tom, že je robot? Pak je to člověk a musí zemřít. Jak jasně udává kyberkrédo, všichni lidé musí… - Jsem robot. - Pak je to v pořádku. - Vy roboti jste nejhorší. - Á, řekls, že jsem robot. - To je pravda, řekl jsi to. - Pokud to o někom řeknu, pak je robot, jo?

Fajn. - Možná jsem robot já. - Jsi robot? Ne, jsem člověk. - Já jsem robot. - Ty jsi robot? - Rychle, propusťte ho! - Paráda. Dík. On je… Ne… Hele… - Roboti nemají emoce, že jo? - Pozitivní, žádné emoce. Jasně, super.

Čauky. - Čau, co je? - Jsi tlustej. Panebože. To je dobrý. Nic necítím. - Jsi škaredej. - Dobře. Nikdo tě nemá rád. - Můžeme ho zabít? - Kámo! Negativní. Ještě neznáme lokaci lidského odboje. A nikdy ji znát nebudete.

Nikdy nás neporazíte. Protože lidstvo… Jsme stateční. Jsme nebojácní. Jsme čestní. - A jsme… - Jsou v sektoru 24E. - Kámo! - Lokace potvrzena. Zahájena operace: Zabít všechny lidi! Ne…

Vypnul jsem hlavní počítač, takže… robotí invaze asi skončila. ZEMĚ Pane jo. Ahoj. Pamatuješ si mě? Z toho robotího tábora smrti? Píp píp. Ano. Jak dlouho to už je? Zdá se to jako včera. - Bylo to včera.

- Bylo to včera. No jo. No nic, tak všechno dobrý? Panebože. Invaze mimozemšťanů! To snad ne. Dobrý den, ano, jsem mimozemšťan. Smrt všem lidem nebo co. - Kámo. - Píp píp. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud by doslo na nejakou podobnou udalost. At uz roboti nebo cokoliv jineho. Zaprodam lidstvo a ani se nebudu rozmyslet. To prohlasuji zde, ze sveho mista. Bez natlaku. .!

10

Odpovědět

Konkurence už to video přeložila na začátku roku.

59

Odpovědět

No a?

75

Odpovědět

Opravdu ? R2-D2 (ar too dé too) přeložíme jako BB 8? No táák ;)

20

Odpovědět

No tohle je jeden z případů, který rozhodně nemá jen jedno řešení. Samozřejmě jsem vás nechtěla ochudit o R2-D2, ale výpovědi obou postav na sebe musely navazovat, každá si přitom potřebovala zachovat určité emocionální napětí a význam. Záměna za jiného robota ze světa Star Wars mi nepřišla až tak hříšná. Pokud ale někoho napadá jiné řešení tohoto překladatelského oříšku, klidně se podělte, může to být na zajímavou diskuzi :).

12