Krása se skrývá uvnitř #2: Leah

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:360
Počet zobrazení:5 480
Je tu pokračování seriálu The Beauty Inside. V dnešním díle Alexe čeká setkání s okouzlující Leah, která pracuje v obchodě se starožitnostmi.

Přepis titulků

Váš krevní tlak je v pořádku. Srdce, plíce i ledviny vypadají dobře. Chcete se na něco zeptat? Je se mnou něco v nepořádku? - Ano, máte zvýšený cholesterol. - Zítra už zvýšenej nebude. Jestli nezlepšíte své stravování, jednoho dne se probudíte - a zjistíte, že se vůbec nepoznáváte. - Sám bych to neřekl líp. Včera jsem se vplížil na stadión Dodgers. Zkusil jsem to už dvanáctkrát a vždycky mě chytili.

Už jsem dostal dvanáct napomenutí. Ale včera jsem to dokázal. Vyryl jsem tam na zeď svoje iniciály. Sedl jsem si na nadhazovací metu a dal si párek v rohlíku. To je pro dnešek všechno. Mám jen omezený množství času. Ten nakonec vyprchá. To znamená, že na dlouhodobej vztah můžu zapomenout. Už to, že ho máme tady, je naprostá vzácnost. Je skoro jako nový, což je neuvěřitelné.

Samozřejmě už nehraje. To se od kusu z raného 19. století dá očekávat. Je to jeden z mých nejoblíbenějších kusů. Je skládací, což je velmi zajímavé. Tady je rukojeť, takže je přenosný. Jo. Můžete ho přenášet stejně jako kdysi. Předpokládám, že ho používali potulní muzikanti. To je zajímavý detail.

Ten dubový obklad je nádherný. Celé je to ručně dělané. Je z raného 19. století. Je to vzácný nádherný kus. Navíc když stisknete pedály pumpy, vidíte, že stále funguje. Ano, je mimořádný. Hned u vás budu. Dejte mi vědět, kdybyste se na něco chtěl zeptat. Můžeme začít tady. Nevím, jestli znáte tento druh evropských kamen, ale... - Jsou švédské výroby.

- Ano, jsou. - Jsou velmi pěkná. Máte rané i pozdní kusy? - Máme. - Nechci toho po vás moc? - Ne, ráda vám je ukážu. Máme jich několik. Je nádherný, že? Je úžasné, že to kdysi byl něčí stůl. Vůbec se nezměnil. Občas si říkám, že když si něco podobného člověk koupí... získá tím kousek života někoho jiného. Má s námi druhou šanci na život.

Jsou tady otisky dvou rukou. To je podle mě lepší než lak ve spreji. Myslím, že tento kus vyrobili v dobách hladomoru, když bylo zlata pomálu. Asi je v něm i trocha stříbra. Vidíte? - Mimochodem já jsem Leah. - Moc mě těší. Jak jste se dostala ke starožitnostem?

To je na dlouhé povídání. Všechny cesty mají skryté cíle, o nichž cestovatelé nemají tušení. Buber. Napsal to Martin Buber. Omlouvám se. Právě ho čtu. - Nikdy jsem o něm neslyšel. - Jo. To mě nepřekvapuje, protože filozofie člověka zjevně neuživí. Uživí, když má správnou filozofii. Dám vám svoji vizitku.

Hned se vrátím. Byl jsem tu už snad stokrát. Nedával jsem snad pozor? Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádhernej, romantickej díl.

190

Odpovědět

Co by se stalo, kdyby se probral v nějakém starém či nemocném člověku a během toho dne by umřel?

190

Odpovědět

no tak by umřel :D

190

Odpovědět

+traumalepší odpověd ani nemohla padnout

190

Odpovědět

To by mě zajimalo jakou fotku má na občance :D

180

Odpovědět

Oni nemají občanky. To jen my si to bez nich nedovedem představit.

181

Odpovědět

+VevacObčanky maji snad skoro všude jak by se prokazovali že jsou plnoleti a jak by vyřizovali něco.

180

Odpovědět

+VevacUSA občané občanky nemají mají řidičáky a rodný list, proto je tam lehké ukrást někomu identitu.

180

Odpovědět

Rozuzlení toho seriálu pravděpodobně bude, že prostě láska je silnější, než jakoby povrchnost toho jak někdo vypadá. Na druhou stranu ta holka to má dobrý, že každý den bude mít jiného, občas holku apod. Takže chlap bude vlastně v nevýhodě :-D

182

Odpovědět

Proč mi to připomíná díl Hvězdné brány (časová smyčka tuším) :D Abych se přiznal, po čase bych asi začal jednat jinak, kdyby nebyly následky :)

181

Odpovědět

No víš co..on si právě asi musí dávat větší bacha..kdyby byl třeba přes noc v cele někde a ráno se tam probudil jako někdo jiný a měli to třeba nahraný na bezpečností kameře tak se taky může stát že by na něm dělali pokusy a pak ho rozřezali v nějaký laboratoři =)

184

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruNa tom něco bude....Přemýšlela jsem, proč se se svým 'hendikepem' nesvěří do rukou odborníků, aby mu pomohli. Pak mi došlo, že nejen že by se nejspíš nedočkal pomoci, ale spíš by mu ublížili. Pokusy, testování, medializace jeho případu, titulní stránky bulvárů...byla by z něj senzace pro lidi a na něj by ohledy nikdo nebral...jak smutné.

181

Odpovědět

joo Mary Elizabeth Winstead, to je fakt kocka

181

Odpovědět

Yippee ki-yay

180

Odpovědět

jak to má krátkou stopáš tak mi to nepřijde jako seriál, ale jako reklama na Toshibu

186

Odpovědět

This is love and your destiny.

185

Odpovědět

Nepamatuji si, že bych už viděl zpracovaný tenhle nápad (i když už to určitě někde bylo). Líbí se mi, když herci hrají tak, že jím to věřím. A když je příběh udělaný tak, že v rámci nějakých pravidel jsou věrohodné i ty situace (v překladu - kdyby se tohle někomu dělo, tak opravdu bude reagovat takhle).
Určitě se těším na další.

183

Odpovědět

Ještě mě napadlo - tenhle nápad by se dal zpracovat hrozně lacině, ale tady ho předávají opravdu na úrovni.

183

Odpovědět

Error #2035

1812

Odpovědět

Tak asi na pátý pokus se to rozjelo.

184

Odpovědět

Nejede mi to:(

189

Odpovědět

Fakticky okouzlující :P Mám takovy pocit, že tohle je další seriál, který si tu oblíbím. ;DDDD

185