Krása se skrývá uvnitř #6: To je ode mě vše

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:378
Počet zobrazení:5 196

Dneškem se loučíme se seriálem The Beauty Inside. V posledním dílu zjistíte, jestli k sobě Alex a Leah nakonec přece jen našli cestu.

Přepis titulků

Nezbývalo mi nic jinýho než se vrátit k tomu, jakej jsem byl předtím. Zpátky ke vztahům na jednu noc, který neměly budoucnost. Promiňte. Nedávno jsem si tady koupil židli a hledám druhou do páru. Byla z višňového dřeva, cihlově červená... Alexi? Prosím? Omlouvám se.

S někým jsem si vás spletla. Promiňte. Omluvte mě. Musím... Ahoj. Potřebuju vidět, jak se změníš. - Tys nikdy neměl holku? - Měl. Měl jsem jich spousty. Vždycky jsem je měl jen na jednu noc. Takže ses nikdy nezamiloval. Proč sis vybral zrovna mě?

Proč jsi mi chtěl říct pravdu? Než jsem tě potkal... celou noc jsem se akorát těšil, kým budu příští den. To ráno po muzeu... Nemohl jsem myslet na nic jinýho, než že chci být tím, kým jsem byl den předtím. Na nic jinýho jsem od té doby nemyslel. Jsi připravená na to, jak můžu ráno vypadat?

Alexi? Nevěděl jsem, kde jsi. Myslel jsem, že jsi odešla. Přemýšlel jsem, jestli byla důvodem, proč to všechno přestalo. Možná to bylo tím, že viděla, kým jsem. Občas o tom mluvíme. Nějakou dobu jsme o tom už ale nemluvili. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já bejt duší chlap a občas se probudit jako ženská twl bych měl TB disků s fotkama nahých holek a ty věci co bych zkoušel…
tenhle seriál musel vytvořit někdo s velkou odvahou

250

Odpovědět

Nevím,jestli to tady už bylo.. ale všimli jste si Rayovy Anny v epizodě 3 ? :)

230

Odpovědět

Pěkné, vskutku pěkné. Co tam teď na osmou v neděli dát Gabriela Iglesiase ''Fluffyho'' :) ;)

191

Odpovědět

Chudak holka, se tesila, jak s nim bude chodit a jak to v posteli nikdy nebude nuda, protoze ikdyz bude verna jednomu cloveku, tak pokazdy bude spat s nekym jinym :D Kazdopadne skvelej serial, konec trosku kycovitej, ale jinak moc pekna idea, dobre natocena

221

Odpovědět

Eric Forman? Is that you?

210

Odpovědět

Mně se líbí ty titulky, Alex 1, Alex 2, Alex 3... to jinde neuvidíte :)

200

Odpovědět

Vypravěč má podobnej hlas jako Robert Carlyle.Na konci sem se bál,že zůstane v podobě toho chlápka,když spolu leželi v posteli :D Potom sem čekal,že se vrátí do podoby,jakou měl v tom muzeu.

210

Odpovědět

Ten chlápek, co je s ní v posteli, je ženská ;D

210

Odpovědět

+maggiehlrVypadala dost neutrálně,jako obojí :D

220

Odpovědět

Takže se pak přestal měnit? Jsem myslel, že pojem ,,dneska vypadáš dobře,, by dostal zcela nový rozměr.

220

Odpovědět

Já jsem čekala, že se na koci opět změní v Matthewa Gray Gublera, když se jí tak líbil :-)

210

Odpovědět

Taky jsem to čekal. No nakonec se změnil v toho kdo mu vypůjčoval hlas když si povídal sám se sebou ;) taky dobrý

200

Odpovědět

Toho konce je trochu škoda... mohlo to bejt nějak líp vyyšlený... pár konců mě předtim napadlo, a myslim, že všechny byly lepší než obyč nudnej happy end. Celkově seriál za 9/10, ale ten konec 6/10 max.

208

Odpovědět

Když to po sobě čtu, koukam, že si musim jít lehnout... pls odpuste mi ty chyby.

200

Odpovědět

Přesně. Mě se zdál ten konec, takový nějaký laciný...

200

Odpovědět

Ač ten konec byl sladký až až, vůbec mi to nevadilo a naopak jsem pak byl opravdu těch pět-deset minut vnitřně rád, ani nevím za co. Opravdu mi tento seriál udělal radost. Děkuji mnohokrát za překlad.

200

Odpovědět

čekala bych lepší vysvětlení na konci

206

Odpovědět

..Stejně vám ale nikdy neodpustím, že jste přestali překládat Black Box Tv ...taky jeden z nejlepších seriálů, co tu byl.

1817

Odpovědět

Hezký seriál :)
ale nejlepší byly stejně ty závěrečné titulky :D

191

Odpovědět

Proměnil se v hezkého muže a zůstali spolu šťastní až do smrti. Přesně takovej nějakej konec jsem čekal, ale musím uznat, že i na takovej kýčovitej konec to byl jeden z nejlepších seriálů, co jste tady měli. Musím teda ještě uznat, že jsem měl i druhou variantu, jak to skončí, a to že se ráno probudí jako ten starej chlap, jak byl večer a ona ho nechá, ale jsem rád že to skončilo jak to skončilo :D

202

Další