Krása se skrývá uvnitř #4: Hledáme výpomoc

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:300
Počet zobrazení:4 226
Alex se trápí, protože Leu nemůže dostat z hlavy. Nehodlá to ale vzdát a snaží se hledat řešení pro svou zdánlivě bezvýchodnou situaci.

Přepis titulků

Tu noc jsem nemohl spát. Díval jsem se na svoje fotky, které jsem přes léta nashromáždil. Nikdy jsem si nevšiml, že na žádné z nich není nikdo další. Dneska jsem jí třikrát zavolal. Šlo to rovnou do hlasové schránky. Pokaždé jsem zavěsil. Chtěl jsem se s ní znovu vidět.

Ale čekala na někoho, kdo se už nikdy nevrátí. Snažil jsem se najít vzorec, kdy se měním v muže, kdy v ženu. Nic jsem nenašel. A pak jsem si uvědomil, že se nemám k čemu vrátit. Zbývalo jen jedno řešení. Kdybych vůbec nespal, neměnil bych se. Počkat.

To mluvím... mandarínsky? Nemám tušení, co vůbec říkám. Spal jsem. I když jsem nechtěl. Docházely mi nápady. Chtěl jsem ji znovu vidět. Nedávno jsem zjistila, jaký se k ní váže příběh. Edwin se na návrh své ženy vplížil do zahrady svého bohatého souseda a ukradl tam okvětní lístky.

Rozdrtil je a přidal je do lazury. - Tak vytvořil tuhle nádhernou barvu. - Omluvte mě. Haló? Dobrý den. Vítejte. Můžu vám s něčím poradit? Řekni něco. Cokoliv. Promiňte. Právě jsem si uvědomil, že už musím jít. Pane?

Co jsem jí měl říct? Říká se, že láska všechno přemůže, ale taky že všechno zničí. HLEDÁME VÝPOMOC Možná na to jdu špatně. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kratky, kratky, kratky, o nicem, po 50 premenach mu teprv docvakne, ze by vydrzel dyl nez 24hodin blb
strasnej emo-pokus-cuc

1818

Odpovědět

Jsem moc rád, že nejsem jediný, kdo se nemůže zařadit mezi ostatní prázdnofily... (bez urážky těm, kterým se to líbí).

184

Odpovědět

Sice jsem to už celé viděla, ale je to zase něco, co si vždy ráda znovu pustím.^^ Je opravdu škoda, že je těch dílů jen 6,...

181

Odpovědět

Právě jsem překonal tu bariéru, která dělí moji průměrnou neznalost angličtiny od dobrého anglického seriálu, takže děkuji za tip, ale tak moc chci pokračování, že opouštím české titulky a jdu dohnat náskok na youtube :)

180

Odpovědět

Také jsem nevydržel, a dokoukal to na Youtube :)

Pěkný konec a tak trochu čekaný. Moc pěkný seriál.

180

Odpovědět

+Pedročekaný? ach jo, já to zkusim vydržet a dívat se na to tady! ale neočekávám asi nic... no, jsem zvědavá a je mi jich obou strašně líto... krásnej nápad.

180

Odpovědět

Proc se pres vecer nenatoci aby videl jak se mění?A nebo si nepřilepi sulina k posteli aby mu přes noc nezmizel...

183

Odpovědět

To mě zabilo!!! :D

180

Odpovědět

Úžasná hudba..

180

Odpovědět

Úžasný =) Má to nádech něčeho vážně krásného =) A jestli se můžu zeptat?? koli je natočených dílů?? A nešlo by to dávat 2x týdně?? Děkuji =)

181

Odpovědět

taky bych byl za to 2x krát týdně =)

182

Odpovědět

Dílů to má zatím jen 6, takže to už nemá moc smysl teď začít dávat 2x týdně. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0A pořád se točí nebo to končí 6. dílem? Omlouvám se jestli to tu už zaznělo, má paměť je tak akorát na dvě věci :D

181

Odpovědět

+BugHer0Jop, zapojila jsem mozek, na csfd je psáno, že je dílů 6 :D

181

Odpovědět

+BugHer0Aha....no ale to je škoda že to má tak málo dílů.... =) Ale lepší jak nic =)

180

Odpovědět

Perfektní seriál, hrozně se mi líbí, jak je to natočený... akorát se divím, že to zkusil až teď, zůstat vzhůru... a že to nezvládl :D Nebo je to součást toho co se mu děje? Když tam říká "Spal jsem. I když jsem nechtěl."

181

Odpovědět

Taky se divim, že to nezkusil už dřív... ale pravděpodobně prostě nemůže nespat

180

Odpovědět

No, ale k cemu by bylo, ze vydrzi jednu noc, on potrebuje nespat vubec, aby se uz nikdy nezmenil.

180