Kyle Eschen - Sociálně nejistý kouzelník

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:808
Počet zobrazení:8 211
Kyle Eschen je mladý nadaný kouzelník, který má ovšem jeden velký problém. Je značně nespolečenský a sociálně nejistý. Že takový člověk práci kouzelníka vykonávat nemůže? Opak je pravdou.

Přepis titulků

Magie je mým koníčkem už 4 roky. Někteří lidé mají jiné koníčky, jako sbírání známek nebo přátele. Začnu vyhrnutím rukávů, což je pro mě těžké, protože své tělo vnímám negativně. K mému prvnímu kousku potřebuju tento bílý hedvábný kapesník, který jsem vybral kvůli jeho vysoké kvalitě, odolnosti a kvůli faktu, že na něj byla 50% sleva. Možná vám neuniklo, že několik dní nebyl žehlen.

To proto, že jsem rebel. Začnu kapesník zasunovat do své pěsti množstvím prstů, které vlastním. Mé trapné věty pobavily několik členů publika. Možná vám neuniklo, že se kapesník průchodem pěstí mění. Vstupuje do ní jako hedvábný, ale vystupuje z ní jako směs viskózy. Je to zázrak. Chtěl jsem ho změnit na žlutý, ale nechtěl jsem v této politicky korektní společnosti urazit někoho se žloutenkou.

Nechám svým okázalým způsobem objevit červený kapesník. Červená a modrá dají dohromady fialovou, takže třením kapesníků se objeví fialový. Zamotám je do tvaru, jaký má provaz. A zatažením za rohy zjistíme, že se kapesníky rozdělily. Do šesti. Doufám, že mě teď berete víc jako člověka.

Teď bych požádal o asistenci někoho z publika. Takže se kolem sebe nonšalantně rozhlédnu. Vy pane. Zatleskejte mu protože... Postavte se sem. Povšimněte si, že jsem se ho nezeptal na jméno a ani mu nepotřásl rukou. Není to proto, že bych chtěl být hrubý, jen nemám dostatečné sociální dovednosti. Dám vám tři kapesníky. Modrý.

Červený. A fialový. To je královská barva a barva prasklých žil. Můžete si na ně dát takhle druhou ruku? Abych se k nim bez trapné interakce nedostal. Budu potřebovat dalšího dobrovolníka. Tak se podívejme. Vy byste rád na pódium?

To je politováníhodné. Omlouvám se. Ano. Já... Matka chtěla, abych to nacvičoval. Odliším tyto kapesníky od těchto. A to tím, že jim svážu rohy. Omlouvám se, pokud jsem dnes trochu hyperaktivní. A tyto dva rohy můžete svázat vy, protože je to účast publika, což je žádoucí.

Povšimněte si, že během toho udržuji oční kontakt s touto osobou. To vytváří vzájemný vztah. Tři kapesníky svázané dvěma pevnými uzly. Chci po vás, abyste je držel pevně, jako ten druhý muž. Dejte na ně ruku. To, co teď udělám, je naprosto ohromující. Což by mělo být, protože tohle je kouzelnická show.

Chvilka, kdy se plní dětské sny. Zařídím, aby si svázané kapesníky vyměnily místo s nesvázanými. Udělám gesto přehnané koncentrace. Řeknu kouzelná slova. Pozitivní diskriminace! A poté zjistíme, že tyto kapesníky očividně už nejsou svázány dohromady. Jsou samostatně.

Děkuji, můžete jít. A tyto jsou teď svázané. Děkuji za pomoc. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je tak 10 let stary ne? dneska uz by zadnyho kouzelnika v saku nevzali na vystoupeni

193

Odpovědět

Kombinace Sheldona a JJaye ze Skins :D

190

Odpovědět

Kery b******t nedal desat hviezdičiek, poprosim vysvetlenie lebo toto bolo fakt užasne a nechapem jak mohol dat niekto menej.

1859

Odpovědět

Vysvětlení? Jsi snad tak hloupý, nebo nevíš, že lidé mají různý smysl pro humor? A proč hned to urážení?

191

Odpovědět

Viděl jsem dostkrát "dokonalý trik" abych věděl, že ti dva z publika jsou jeho kamarádi, co měli ty šátky připravený v rukávu nebo někde pod umělou kůží a jen je vyměnili ;)

1810

Odpovědět

Blbost, určitě za pomoci neznámých sil rozvázal na jedné straně ty uzly a na druhé straně ty kapesníky svázal dohromady...

200

Odpovědět

Smutné je, že bez "dokonalého triku" bys takto očividnou věc nepoznal.

180

Odpovědět

Nene. Ta první sada už dávno byla svázaná a tu druhou rozvázal když je chvíli držel v ruce než je dal druhému muži.

180

Odpovědět

Když tomu prvnímu chlápkovi ukazuje, že šátky jsou rozvázané, tak při výběru toho posledního fialového vymění šátky, takže ten chlápek už má v rukou zavázané. Jde to vidět, když se na to soustředíte, ale všiml jsem si toho až na podruhé.

180

Odpovědět

+shaljj, když bere z levé do pravé fialovej kapesník, tak udělá takovej divnej pohyb jak kdyby to svazoval nebo nějak vyměňoval... nevím jak fungují kouzla, ale jestli to v tom momentě stihl svázat, tak je to stejně borec :D

180

Odpovědět

+shalJeště jinak, čumte co dělá s rukama v 1:50

180

Odpovědět

Sheldon style.. :-D

183

Odpovědět

Do the show, get the chicks, live your life. Ou Yeah!

183

Odpovědět

nevim proč ale připomíná mi malýho Voldemorta

182

Odpovědět

Není to David Burtka v 1:12? Partner Neila Patricka Harrise?

180

Odpovědět

Nejspíš ano, vzhledem k tomu, že se Neil zabývá kouzlením, tak je možné, že tam třeba večer vystupoval...

180

Odpovědět

Jojo je, a za ním Kal Penn, Kumar ze Zahulíme Uvidíme :D

180

Odpovědět

Pobavil. :)
Jak mu to ve 40 sekundě začne vtahovat do rukávu. :)

182

Odpovědět

Dobrej postřeh :)

180

Odpovědět

Jednoduchá magie v 5 minutách. A všechny ženský v první řadě ho zbožňovali. :-) Proč ne?

183

Odpovědět

"magie" :D

191

Odpovědět

*zbožňovaly :D

193

Odpovědět

+keyzarŽenský jsou měkkoty, takže to má správně Tom :D.

181