Aziz Ansari - Černoši a kouzla

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:619
Počet zobrazení:7 299

Tento americký stand-up komik s indickými předky nyní vydává nové dvd, a u této příležitosti uvolnil krátký skeč o tom, proč černochy vždycky ohromí kouzelnický trik.

Přepis titulků

Z takové generalizace mužů a žen mám špatné svědomí. Ale... Jsem o tom pevně přesvědčený. Mně to přijde stejné, jako říct... Jako říct: "Černochy ohromí kouzelnický trik." Zkurvený stereotyp, ale něco na tom je. Pokud někdo máte video černocha, který uvidí kouzelnický trik a není ohromený, tak mi ho ukažte, a já to už nikdy neřeknu.

Ale do té doby je to můj nejoblíbenější rasistický stereotyp. Ten nejlepší! Jiný mu nesahá ani po kolena. Cože? "Židé jsou lakomí." Ne, když černoch vidí kouzelnický trik, jeho mysl exploduje. "Asiaté si otvírají spoustu čistíren." Ne, když černoch uvidí kouzelnický trik, tak si chvilku myslí, že je to skutečné.

Jako by to byl skutečný čaroděj. Pokud nevíte, o čem mluvím, tak se dívejte. Uvidí kouzelnický trik a tohle následuje. Odejdou od toho minimálně na 10 metrů. Protože všechny jejich znalosti o realitě se právě rozpadly. Musí znovu od základů přehodnotit samotnou existenci. To se stane a pak se otočí. TO JE ÚŽASNÝ!

TO JE ÚŽASNÝ! To je úžasný způsob, jak se vyrovnat s věcmi, které nechápete. Představte si, o kolik by byl svět lepší, kdybychom se se k ostatním chovali stejně, jako se černoši chovají ke kouzelníkům? Mluvím vážně! Co kdyby homofobní člověk uviděl gaye. Nejsou to holky! Proč se neoženíš? Počkat, můj život to neovlivňuje a milovat někoho je krásná věc. TO JE ÚŽASNÝ!

TO JE ÚŽASNÝ! To by byl lepší způsob, jak se k sobě chovat. Je to úplný fenomén. Pokud mi nevěříte, tak běžte o víkendu do nějakého lepšího night clubu. Rozhlédneš se kolem, všechno je hezký. Afroamerický vyhazovač. Zavřeno. "Pane, máme plno." - "Opravdu? A co kdybych vám zaplatil?" - "Tak to u nás nechodí." "Opravdu? A co ten čtvrťák za vaším uchem?" "Kurva, věděl jsem, že jsi čaroděj!

Běž dovnitř! Běž dovnitř!" "Neproměňuj mě! Neproměňuj mě!" "Dobře, omlouvám se. Jsi v pohodě! Jsi v pohodě! Jen musím vidět občanku." "Co myslíš tím, abych se kouknul do kapsy?" "COOO? TO JE ÚŽASNÝ! TO JE ÚŽASNÝ!" Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aziz je overrated. Mám ho rád v Parks and Rec, ale jako stand-up komik je celkem slabý. Což dokazuje i to, že své pointy musí vždycky křičet...

2811

Odpovědět

Dovolím si vložit odkaz na další titulky, které jsem vytvořil k vystoupení Jimmy Carra. Díky Videačesky, jsem objevil tohoto komika a zjistil, že nějaké záznamy nemají české titulky. Tentokrát se jedná o Telling Jokes z roku 2009

http://www.titulky.com/Jimmy-Carr-Telling-Jokes-226127.htm

31

Odpovědět

Když už mluvíme o stereotypech, tuhle jsem viděl výborný stand-up řecké bavičky jménem Katerina Vraná. Je to sice odporně dlouhé (skoro 16 minut), ale vskutku to stojí za to. Pokud byste to přeložili, byla by to bomba (-:
http://youtu.be/A0q9hn8hebw

50

Odpovědět

Musím říct, že ze všech komiků, které jsem tady viděla, je ten nejslabší...U předchozího výstupu o internetu jsem se ještě sem tam zasmála, ale tohle mi nepřišlo vůbec vtipný...

2514

Odpovědět

Pořád jsem čekal, že předvede nějaký trik :-D

182

Odpovědět

Scrubs, někdo?

136

Odpovědět

Heh O.o já se teď stydím že nevím na co narážíš. Znažím si vybavit scénu kde by Turkovi někdo ukazoval kouzla nebo tak..ale nevím :(

54

Odpovědět

+young.foolishPravděpodobně jsi z té lepší generace, která se neodvážila sledovat 9. sezonu, jako my ostatní :). Pač právě v té hrál praktikanta..

103

Odpovědět

+young.foolishPraktikanta? Vždyť hrál jejich učitele snad ne? Turk byl přece dávno šéf chirurgie. Ale taky si nějak nemůžu vybavit na co tím naráží?

29

Odpovědět

+young.foolishByl v 8 serii jako praktikant spolu s Denise (Jo), Katie..

32

Odpovědět

+young.foolishAzis hrál Eda v 8. sérii :) Toho kterého Dr. Cox vyrazil.

21

Odpovědět

+young.foolishThx Stylin!

11

Odpovědět

+young.foolishJoooo ano. Já myslela že je to narážka na obsah a ona se tím myslela osoba. Pravda. On tam hrál toho intern kterého Cox nesnášel za jeho lenost. Nikdy jsem si je nespojila...

11

Odpovědět

Zwaaa :D

21