Aziz Ansari - Marnění času na internetu

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:492
Počet zobrazení:5 781
Tohoto amerického komika s indickými kořeny jsem vám tu nedávno představil prostřednictvím zábavného rozhovoru s Conanem O'Brienem. Ale pak jsem si řekl, že by možná stálo za to představit vám také Azizovu stand-up tvorbu. Aziz Anari totiž letos vydal stand-up speciál Dangerously Delicious, který je za pouhých 5 dolarů dostupný ke stažení nebo zhlédnutí na jeho oficiálním webu. Zároveň z něj zveřejnil několik úryvků na svém YouTube kanálu, takže pokud bude zájem, postupně je přeložím. No a pokud jste v angličtině dostatečně zdatní, určitě vám doporučuji si toto stand-up vystoupení koupit a Azize tím přímo podpořit.

Přepis titulků

Toto je ukázka ze stand-up speciálu Dangerously Delicious od Azize Ansariho, který lze stáhnout nebo zhlédnout na azizansari.com za pouhých 5 dolarů! Poslední dobou se mi docela daří, takže mám doma připojení k internetu. A věřím, že někteří z vás chodí na internet taky. Internet je fajn, ale občas je docela na obtíž. Stává se vám někdy, že sedíte u počítače, děláte na něčem hodně důležitým, a najednou si řeknete: "Ty jo, zajímalo by mě, jestli vydělal Sám doma 2 víc než jednička."

"Musím to hned zjistit. Promiňte, povinnosti, mám tu něco důležitějšího." Mně se to stává neustále. A nejhorší je, že jakmile mě zaujme jedna věc, všimnu si najednou další. Například u toho Sám doma mi najednou došlo, že tam hrál Joe Pesci. "O tom toho moc nevím." "Možná bych si měl nastudovat celej jeho život!" Takže jsem několik hodin sháněl informace o životě Joea Pesciho a teď ho znám jako svý boty.

Ale je mi to k prdu, nikdy to nevyužiju. Neslyšel jsem, že by vás přepadnul sígr s nožem a říkal: "Dneska tě podříznu!" "Pokud mi neřekneš, jak se jmenovalo album, který vydal Joe Pesci jako malej kluk." "Little Joe Sure Can Sing?" "Sakra, musím tě nechat jít!" "Jak to, že ho tolik lidí zná?" "Asi se budu muset při vraždění na Joea Pesciho přestat vyptávat." "Lidi toho o něm vědí víc, než bych čekal."

Vždycky takhle promrhám spoustu času. Tuhle večer jsem si vzpomněl, že jsem neviděl ani jeden díl Saw. Vím, že to nejsou kdovíjaký filmy, ale jeden kámoš mi říkal: "Azizi, první Saw si musíš pustit. Ten závěrečnej zvrat je boží." A já zvraty na konci filmů miluju. Tak jsem šel na YouTube zadat "konec Saw". Hned na mě vyskočilo video. Teď si říkáte: "Azizi, vždyť jsi neviděl zbytek filmu.

Nepochopíš to." Nebojte, nejsem debil. Nejdřív jsem si našel Saw na Wikipedii a přečet jsem si obsah a těsně před posledním odstavcem jsem to utnul! Pak jsem si pustil to video a řeknu vám, že jsem čuměl jak puk. Jejda! To je z ukázky vše! Pokud jste se bavili a chcete vidět zbytek, jděte na azizansari.com, kde můžete vystoupení stáhnout nebo zhlédnout za pouhých 5 dolarů!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

10* další prosím

193

Odpovědět

Tak já jsem se pobavil, určitě by mi nevadilo kdybych ho tu potkával častěji :)

193

Odpovědět

To znám... Chci zjistit nejpálivější chilli na světě, za dvě hodiny vím všechno o sovětské armádě za 2. světové. :D

243

Odpovědět

Tak sem napiš to všechno co víš

1838

Odpovědět

+ZlopánNo jelikož vím všechno, tak bych rovnou mohl kopírovat stránky wikipedie a to by bylo docela bezpředmětné. ;)

215

Odpovědět

+Zlopánnevíš nic ;) jen si chtěl vymyslet něco vtipného "To znám.. blbalba"

1950

Odpovědět

+ZlopánJestli on chtěl vymyslet něco vtipnýho, co pak děláš ty? To že opravuješ ostatní docela pochopim, protože někdy mě gramatika některých občanů taky dostává (i když na tom spodnim nebylo nic až tak hroznýho), ale ty budeš nejspíš někdo s malym šulínem, prostřední dítě, zakrslík do 170 cm nebo nějakej jinej druh zakomplexovanýho mamlase co si honí triko na diskusích. Tak pro dobro ostatních by bylo lepší kdybys byl od sítě odpojenej, a šel mezi lidi abys viděl jak se máš chovat.
P.S.: Omlouvám se všem ostatním s malym šulínem, prostředním dětem a mužům pod 170 cm, nikoho jsem neplánoval urazit :D

223

Odpovědět

+Zlopán178cm/80kg/19cm

1932

Odpovědět

Se mi zdá, že tito novější komici co jsou zaměření především na americký trh jsou mnohem horší, než cokoliv co vzešlo z Britských ostrovů.

186

Odpovědět

Russell Brand vzešel z Britských ostrovů...

194

Odpovědět

Je to hold zase někdo jiný. Někomu se líbit může a někomu nemusí... Ale mě se líbil moc! :D Má takovej ten klidnej druh humoru a toho bych tu chtěl vidět víc. :-)

191

Odpovědět


Odpovědět

+ZlopánNikdo nemá rád lidi, co opravujou druhé... Ou, promiň, opravují... ;)

183

Odpovědět

+Zlopánto poslední co tu fakt chybí je gramar nazi commando :D

183

Odpovědět

+ZlopánJá taky nerad opravujou druhé, ale holdxholt mě opravdu rozčiluje.

209

Odpovědět

+Zlopánnjn to maš jako standard/standart....ale pořad to je menší zlo než takový slova jako "vydět" "mylovat"....za tohle se vraždí ;)

191

Odpovědět

Ten chlap mi mluví z duše :D.

192

Odpovědět

Mě se jeho humor líbí hodně :) Přemýšlel jsem o zakoupení jeho vystoupení, ale nevíte, jestli se dají k němu sehnat alespoň anglické titulky? Je mu slušně rozumět, ale s titulky jsem si víc jistý.

181

Odpovědět

Hodně slabý .... nepřekládat další, je to ztráta času.

2033

Odpovědět

Habíb mi nikdy nepřišel zábavný a už když jsem ho viděl na předávání... teď nevím čeho, ale prostě je nemastný, neslaný, meh...

2018

Odpovědět

podla mna bol vyborny, milujem jeho prednes, kto miluje P&R, musi milovat aj toto :)

184

Odpovědět

bylo to slabe.. az na ten konec, ten byl skvelej

1819

Odpovědět

to s tím SAW bylo pravé slabe..

To už ten začátek byl ze života..

202

Odpovědět

+ZlopánNesouhlasím, jak mluvil o tom Saw, to bylo právě dobrý :D
Než jsem shlédla toto video, myslela jsem, že jsem jediná kdo na wikipedii vyhledává obsah filmů a konec si pouští na youtube.

184

Odpovědět

Díky za překlad, ale tohle bylo hodně slabé. Nevím zad li to byl prostě příběh o realitě nebo jestli nás to mělo pobavit . . .

2029