Barry & Stuart

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:3 572

Anglické duo iluzionistů předvádí vtipnou formou některé triky (zmizení, hádání karet apod.). Podle jejich stránek jsou zřejmě dost populární. Pár vět v překladu doplnil scr00chy.

Přepis titulků

Přestal jsem tancovat. Disco už mě nebralo. Nosil jsem brýle. Já nenosím brýle. Oči se zaostřily a já poprvéuviděl, kde vlastně jsem. Byl jsem na pódiu před... 1...2...3...6 miliardami lidí. Snažím se promluvit.

Zdravím. Ale vypadla ze mě jenom tahle divná věc. Z toho mixu barev mě rozbolela hlava. A já si všiml, že se to dá otočit. Zajímalo mě, jaká tajemství mi Bůh ještěvyjeví, pokud vyřeším tuto hádanku. Ale pokaždé,když jsem s tím trochu hnul, smíchalo se to ještě víc. Dokud mě nenapadlo vyhodit to...

do vzduchu! A když jsem to chytil, nějak se tovyřešilo na všech stranách. Čekal jsem na Boha,až se mi zjeví a prozradí mi tajemství. Ale Bůh jenom řekl, Žádná kostka není, všechnoje to jenom v tvé hlavě. Podíval jsem se znovu na své ruce a kostka se prostě... vypařila. Někdo z davu si postěžoval...

Vykřikl, ukaž trik s kartama, blbče. Karetní trik, blbče! Omlouvám se, mé ruce se začaly potit. Někdy se potí málo. Někdy hodně. A někdy vypotí celý balíček karet. Hledal jsem někoho z diváků,kdo by mi pomohl s karetním trikem. Uvědomil jsem si,že nevidím vůbec nic.

Sakra! Přeci jenom nosím brýle. Nemohl jsem si vzpomenout,kam jsem je dal. Místo toho jsem musel zaimprovizovat. Zaujala mě dívka. Řekl jsem: "Následuj mě". Následuj mě. "Posaď se", řekl jsem.

Posaď se. "Rád tě poznávám", řekl jsem. - Rád tě poznávám.- Lhal jsem. Začal jsem jí vysvětlovat. V tomto balíčku je 52 kareta co s nimi udělám bude hustý. Rozhodl jsem se mluvitjako Američan. Lidé milují Američany. Jsou to tak dobří posluchači.

Pokračoval jsem šeptáním do jejího ucha. Já jsem ale blbec. Chtěl jsem říct, ať jmenuje kartu,jakoukoli kartu. Když mluvím na hezké děvče,melu nesmysly. Vždycky je znervózním. Myslím, že pochopila, co jsem jíchtěl říct, protože i tak jmenovala kartu. Naklonil jsem se blíž, abych ji slyšel. Listová trojka.

Řekla: "Listová trojka". Takže srdcová královna! Snažil jsem se změnit její názor. Nefungovalo to. Nervózně jsem otevřel balíček. Uvnitř bylo něco, copřekvapilo i mě. Byla tam jenom jedna karta. Chtěl se předvést publiku, aby začali hlučet a tleskat, protožeto byla ta karta, listová trojka.

Vypadal jsem chytře, předstíráním, že to všechnobyla jako náhoda. Dívka byla tak ohromena,že mi chtěla dát pusu. Na rty. Ale nedala. Chtěl jsem ji vzít za ruku. Ale bohužel byla pevně připojenák její paži.

Takže jsem ji odvedl zpět na její místo. Provedl jsem to ve stylu homosexuálů. Ženy zbožňují,co nemůžou mít. Vrátil jsem se zpět na podiuma uvědomil si, že mám brýle. Nenosím brýle. Ty! Pořád vyslovuješ moje myšlenky!Už mě z tebe bolí hlava. Řekl jsem. - Nejsi tady!

Jsi v mé hlavě!- Řekl jsem. Musím si vzít ty prášky,co mi dal doktor Barnes. Měl jsem je někde tady. Hledáš tyhle? Tys to věděl. To bylo naposled,cos mi je ukradl! Je to jenom v mý hlavě, že je máš.Já je mám. Sakra! Já ty prášky nevzal. Byl jsem umlčen, paralyzován a potom mě zakryl látkou.

Sejde z očí, sejde z mysli. Byl jsem bezmocný,nemohl jsem nic dělat. Byl jsem donucen nechat ho být a navždy zmizet z jeho života. Nedělej to. překlad: Ajvngoukorekce: BugHero, scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Suprově udělaný :P nezajíma se o street magic takovou dobu tak ani nevim jak nechával zmizet např rubikovu kostku nebo ty prášky :D

190

Odpovědět

jak to udělal...

180

Odpovědět

parada ! :D chtělo by to více takových věcí

180

Odpovědět

Fascinující…

180

Odpovědět

velimi dobré predstavenie

180

Odpovědět

Pěkné :) , doufám že tu bude více podobných :)

180

Odpovědět

kam se hrabe Kožíšek, to se nedá srovnat :-D

180