Náhradní ruce: Penn a TellerWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:4 236
Colin opět Ryanovi propůjčí své ruce, aby mohl kouzelníkům Pennovi a Tellerovi ukázat nové triky, které by se jim mohly hodit do jejich lasvegaské show.

Přepis titulků

Penn a Teller! No ahoj! Ryan, Penn a Teller budou hrát scénku a Ryan nesmí použít vlastní ruce, ty mu bude suplovat Colin. Tématem scénky je, že Ryan je laciný kouzelník v nočním podniku… Vážně? A zoufale se snažíš Pennovi a Tellerovi prodat nějaké své triky do jejich show. - Začněte.

- Jak dlouho že už vystupujete ve Vegas? - Celkem už 22 let. - Panečku! - Vsadím se, že by se vám hodily nové triky! - Vymýšlíme si je sami. - Máme spoustu nových. - Já jsem mizerný kouzelník, ale vymýšlet umím. - Vážně? - No jo. Nic jiného nedělám, celý den vymýšlím triky. - Dobře. - Tenhle je s kladivem. - Polož to. - Kuličku v kelímku určitě znáte. - Jistě. Dobře. Pod jeden z těchto kelímků dám kuličku. Kuličku.

Tady je. Pod jeden z kelímků. Bez svých brýlí už toho moc nevidím. Kuličku máme pod kelímkem, třikrát na něj lehce poklepu. Kam se poděla kulička? - Kam se poděla kulička? - Myslím, že vám spadla z… Moje kuličky spadly už notně dávno. Je mi 57, proboha. - Mně to připadalo, jako byste ji shodil na zem. - Ne, ne. Co to říkáte?

Chcete vidět trik s kouzelnými kruhy? - To bych velice rád. - Dobře. - Máme tu obyčejné kroužky. - Líbí se mi váš pohyb. - Díky. To je magie. A kroužky jsou… stále oddělené. Jste jistě obeznámen se starou koblihovou iluzí. Nejsem, rád bych ji viděl. - Koblihy…

- To není kobliha, ale plněný rohlíček. Teď už ano! - O tom ten trik je! - To by se nám hodilo. To se povedlo. Jak můžeme z plněného rohlíčku udělat koblihu? - To bych rád viděl. - Nejdříve ho musíme dostat do přirozené podoby. Dobře, dostat do přirozené podoby. A pak z něj můžete vytáhnout tohle, půjde to? Tohle bychom při rozlomení rohlíčku rádi dělali my.

Vytáhli bychom zajímavější náplň. - Bože můj! - Páni. Chtěl byste… Chtěl byste se ten trik naučit? Ukážeme vám to. Tellere, ukaž mu to. Dejte ruce takhle a držte je. - Držte je a nehýbejte se. - Dobře. - Vezmete ty ruce, takhle je podržíte…

- Aha. Pak je podržíte takhle. A pak takhle. A teď se bav, ty improvizátore! Bav se! Dobrou noc, vážení! Nashle, dobrou noc! Rád jsem vás viděl. Ale ne! Bože, díky bohu. - Klíč je tam.

- Byl tam celou dobu? - Ano. Naštěstí jsi ho nespolkl. A jsi volný. Děkuji. Penn a Teller! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Declared eclair vtip byl dobrej, zbytek nic moc :(... mohli ho nechat trochu podusit.

00