Kouzelník na operačním sáleStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:4 512

Na operační sál se dostává kouzelnický mistr, který se poranil při jednom ze svých vystoupení. Podaří se chirurgům ho zachránit?

Přepis titulků

POHOTOVOST Pacient utrpěl vážný úraz po spolknutí hořícího meče. To tu máme poprvé. Jak k tomu došlo? Vy ho nepoznáváte? To je Velký Pandolfo, světoznámý kouzelník. Asi mu nevyšel trik. Dobře, dost žvanění, na to není čas. Má vnitřní krvácení. Skalpel. Dělám první řez.

Nevidím... Co to... - To je králík, doktore. - To vidím! Ale jak se sem dostal? Kouzlo. Neblázněte, sestro. Kde se tu vzal? Přesně! Ne, na tohle nemáme čas. Podejte mi další skalpel. Zvláštní.

Dobře, dělám druhý... Co to... Tohle je nemocnice, ne klobouk kouzelníka Pokustóna. Nemůžeme tu mít operační sál plný divokých hlodavců. Doktore, zrychluje se mu tep. Podejte mi antiarytmika a ujistěte se... Co se to tu děje? Odkud se to bere? Je fakt dobrej! Sestro, držte prosím své emoce na uzdě. Vím, že...

To už jsou jeho vnitřnosti. Velmi opatrně je strčíme zpátky. - Dobře. Můžeme pokračovat, doktore? - Ano, musíme... - Jen chcete další kouzla! - Nemůžu si pomoct! Je skvělej! Jako bych sledovala svýho strejdu. - Váš strýc je kouzelník? - Ne, ale je mrtvej. Tenhle pacient přežije, ale nesmíme se nechat vyrušovat! Teď se musím soustředit. Dobře, nerozumím...

Odkud? Odkud se to všechno bere? Jsem tak ráda, že dělám tuhle směnu! Kde je ta injekční stříkačka? Vidíte ji? Možná ji nechal zmizet! Je v narkóze! Jediné, co tu mizí, jsou jeho šance na přežití! - Podívejte se mi za ucho. - Jistě, ten kouzelník vám ji určitě dal... Je úžasnej! Kdo schová stříkačku za něčí ucho?

- Ztrácíme ho, doktore! - Podejte mi defibrilátor! Rychle, rychle. Připravit! Připravit! Připravit! Je po něm. Co to... Tuhle kartu jsem si myslela.

Čas úmrtí: 10:15. Je mi to líto, sestro. Musím ale přiznat, že jsem ohromen. Svět dnes přišel o skutečný talent. Informujeme blízké a... Démon! Okamžitě slez dolů! Je pryč. Ztratil jsem tělo.

Ztratil jsem tělo. Právníci mě rozcupují na kusy. Copak nemáte vnitřní krvácení? Jak jste jen... Kouzelník nikdy neprozradí svá... Jo, je po něm. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

LOL
PS: Králík není hlodavec!

10

Odpovědět

Fakt p***l - v momentě, kdy sestra řekla, že je po něm, se mi sekl noťas. Málem bylo po něm... :D

00